Rada uchwaliła Budżet.
Dodane przez j23 dnia Styczeń 23 2012 21:40:55
Rada Miasta i Gminy jednogłośnie bez dyskusji i jakichkolwiek merytorycznych zmian uchwaliła projekt zgłoszony przez burmistrza Bogdana Mościckiego. Jednocześnie Władze oraz Radni zafundowali mieszkańcom gminy dwa wieloodcinkowe seriale. Jeden to "Likwidacja KZOM" a drugi "Restrukturyzacja szkoły w Pilchowicach" Oba wkrótce na www.wleninfo.pl

Rozszerzona zawartość newsa
Przedstawiając projekt kilka dni temu napisaliśmy, że „Rada Miasta i Gminy z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jednogłośnie bez jakichkolwiek merytorycznych zmian uchwali projekt zgłoszony przez burmistrza Bogdana Mościckiego”.

W związku z faktem, że uchwała została podjęta jednogłośnie, bez jakiejkolwiek dyskusji i niepotrzebnych pytań nie będziemy po raz drugi omawiać przyjętego budżetu.
 Co ciekawe Przewodniczący poszczególnych komisji prześcigali się w zapewnieniach, że wnikliwie zapoznali się i przeanalizowali projekt budżetu, po czym przegłosowano uchwałę, zgodnie z którą Rada Sołecka Łupek, zaplanowała część wydatków z funduszu sołeckiego na organizację Mikołajek i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie zaplanowano ich dwukrotnie (w drugim przypadku uwzględniając również przyrost naturalny?). Właściwie, dlaczego nie, dzieci będą  zadowolone, tylko jak to świadczy o „wnikliwej analizie” przeprowadzonej przez Radnych? My proponujmy przyjęcie uchwały, aby we Wleniu obchodzić dwa razy w roku Sylwestra!

Władze oraz rada Miasta i Gminy zafundowały również mieszkańcom dwa seriale jeden pod tytułem „Likwidacja KZOM” oraz drugi „Restrukturyzacja szkoły w Pilchowicach”. Już dzisiaj możemy zdradzić, że żaden z nich nie zakończy się Heppy end-em. Pierwszy odcinek dotyczący KZOM wkrótce na wleninfo.pl. A w nim:, co dalej z „Komunalką”, jaki los czeka pracowników, co z majątkiem i komu to się opłaca?
                                                                   ZapraszamyAndrzej Jaśkiewicz
Marek Dral