Walki o Tarczynkę ciąg dalszy... .
Dodane przez j23 dnia Lipiec 20 2011 22:38:21

W dniu 20 lipca skierowałem wniosek do Rady Miasta i Gminy Wleń z wezwaniem do uznania nieważności uchwały nr 65 /XIV/07 (w sprawie uchwalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Wleń w granicach administracyjnych), w zakresie obszarów chronionych.


Rozszerzona zawartość newsa

W dniu 20 lipca skierowałem wniosek do Rady Miasta i Gminy Wleń z wezwaniem do uznania nieważności uchwały nr 65 /XIV/07 (w sprawie uchwalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Wleń w granicach administracyjnych), w zakresie obszarów chronionych. Kopię wniosku można pobrać ze strony wleninfo.pl. Wiem, że wniosek nie jest doskonały. Czas gonił, a wniosek w końcu trzeba było złożyć. Bardzo proszę osoby, dla których nasze dziedzictwo kulturowe, przyrodnicze i krajobraz stanowią jeszcze jakąś wartość o poparcie wniosku poprzez rozmowy z radnymi i przekonanie ich, że unieważnienie uchwały przez nich samych jest najlepszym i najbardziej eleganckim rozwiązaniem. Bardzo proszę wszystkich. o konstruktywne uwagi i nie wytwarzanie atmosfery sensacji wokół tej sprawy.

Sławomir OsieckiPRZECZYTAJ WNIOSEK O UNIEWAŻNIENIE MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W SPRAWIE TARCZYNKI