Szara rzeczywistość
Dodane przez j23 dnia Grudzień 28 2008 22:45:23
Świąteczny tydzień minął bardzo szybko. Kilka dni przygotowań, dwa dni świąt i ponownie zmierzymy się z szarą rzeczywistością dnia codziennego. Kontrast pomiedzy świątecznym wystrojem naszych domów, a tym co możemy zobaczyć w naszej okolicy dla niektórych z nas może być szokujący.

Rozszerzona zawartość newsa
Świąteczny tydzień minął bardzo szybko. Kilka dni przygotowań, dwa dni świąt i ponownie zmierzymy się z szarą rzeczywistością dnia codziennego. Kontrast pomiedzy świątecznym wystrojem naszych domów, a tym co możemy zobaczyć w naszej okolicy dla niektórych z nas może być szokujący. Na innych takie widoki nie robią szczególnego wrażenia.Idąc na spacer do Modrzewia możemy natknąć się na pozostałości po "świątecznych" porządkach.


Ten widok nie najlepiej świadczy o świadomości ekologicznej niektórych naszych mieszkańców. Od kogo jednak mają brać przykład, jeżeli np. przed bramą boiska sportowego zobaczą takie obrazki.


Osoby, które wybrały się na cmentarz zwróciły zapewne uwagę na  ''zabezpieczenie'' wykopu po awarii sieci wodociągowej.

Jego wykonanie przeczy wszelkim przepisom ruchu drogowego i zasadom zdrowego rozsądku.


Gwizdy należą się również dla właściciela oraz firmy wykonującej remont budynku dawnej szkoły w Strzyżowcu.

 

Brak tablicy informacyjnej, niezabezpieczony plac rozbiórki, hałdy gruzu stanowią potencjalne zagrożenie, szczególnie dla dzieci, które sprowokowane ciekawością mogą bez problemów wejść na niczym niezabezpieczony teren.

Na szczęście przed nami sylwester, który znowu pozwoli zapomnieć o szarej i czasami smutnej rzeczywistości…


Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w sobotę 27.12.2008r.