PIŁKARSKA NIEDZIELA
Dodane przez j23 dnia Wrzesień 02 2018 18:43:29
Sporo emocji dostarczyli dzisiaj kibicom piłkarze Pogoni Wleń, którzy na własnym boisku podejmowali Pub Gola z Jeleniej Góry.
WKS wygrał w Wojanowie 2:1,
Czarni Strzyżowiec pokonali Pisarzowice 3:1.

Rozszerzona zawartość newsa

Po bardzo wyrównanym początku meczu około 35 minuty Krystian Błażewicz, wychowanek Olga Marczyszyna przeszedł czterech obrońców gości i myląc bramkarza, zdobył prowadzenie dla Wlenia. Pięć minut później po pewnie wyegzekwowanym rzucie karnym Pub Gol wyrównał na 1:1.

Po przerwie w 75 minucie spotkania po rzucie wolnym zawodnik gości, płasko po ziemi, tuż przy słupku posłał piłkę do siatki Wlenia. Riposta Pogoni była niemal natychmiastowa. Gający z numerem 11 Krystian Błażewicz w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował okazji, zdobywając drugą bramkę w meczu. Kolejnego gola zdobył Ernest Pilny i gdy wydawało się, że Pogoń zakończy mecz z trzema punktami dosłownie kilkadziesiąt sekund przed gwizdkiem sędziego kończącym mecz goście zdołał wyrównać na 3:3.

Za tydzień 9 września Pogoń jedzie do Piechowic.

W Wojanowie WKS grając niemal 80 minut w „dziesiątkę”, wygrał spotkanie 2:1. Za tydzień u siebie zmierzy się z Uboczem. Czarni Strzyżowiec pokonali Pisarzowice 3:1, a za tydzień na własnym boisku będą walczyli o punkty z Mysłakowicami.