Dzieci w pożarze straciły wszystko. Pilnie potrzebują naszej pomocy
Dodane przez j23 dnia Sierpień 17 2018 20:07:23
Uczniowie  Zespółu Szkół im. św Jadwigi Śląskiej we Wleniu: 11- letnia Gabrysia, 11- letnia Oliwia, 10-letnia Wiktoria i 5-letni Bartosz w pożarze stracili wszystko, co kochali. Ogień strawił ich pokoje. Co nie uległo spaleniu zostało zalane podczas akcji gaśniczej. Dzieci nie mają książek, przyborów szkolnych, ubrań, butów, zabawek … a za kilka dni rozpoczyna się rok szkolny.
Rozszerzona zawartość newsa

Dzieci w pożarze straciły wszystko. Pilnie potrzebują naszej pomocyUczniowie  Zespołu Szkół im. św Jadwigi Śląskiej we Wleniu: 11- letnia Gabrysia, 11- letnia Oliwia, 10-letnia Wiktoria i 5-letni Bartosz w pożarze stracili wszystko, co kochali. Ogień strawił ich pokoje. Co nie uległo spaleniu zostało zalane podczas akcji gaśniczej. Dzieci nie mają książek, przyborów szkolnych, ubrań, butów, zabawek … a za kilka dni rozpoczyna się rok szkolny.


W środę, 15 sierpnia w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pilchowice koło Wlenia wybuchł pożar. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i strażaków udało się zapobiec tragedii. Niemniej ogień strawił kilka pomieszczeń. Najbardziej ucierpiały dzieci z dwóch rodzin, które za dwa tygodnie idą do szkoły, a na dzień dzisiejszy nie mają książek, zeszytów, piórników, dresów, ubrań, butów, czy ukochanych zabawek …

Zwracamy się do wszystkich osób, którym los dzieci nie jest obojętny o wsparcie i pomoc.

Rodzice i wychowawca klasy 5a Zespołu Szkół we Wleniu

 
Wpłat można dokonywać przechodząc na stronę ZRZUTKA.PL


WPŁAĆ
 
Można też pomóc kontaktując się bezpośrednio z rodziną: Pani Ewa tel.: 694916332


Marek Dral