Strażacy OSP Wleń znowu w akcji.
Dodane przez j23 dnia Luty 01 2018 21:06:11
Kierujący samochodem osobowym marki Honda Civic na wąskiej krętej drodze pomiędzy Marczowem a Bystrzycą stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto wypadło z drogi. W akcji ratowniczej wzieły odział jednostki PSP Lwówek Śląski oraz OSP KSRG Wleń

Rozszerzona zawartość newsa
Kierujący samochodem osobowym marki Honda Civic na wąskiej krętej drodze stracił panowanie nad pojazdem i auto wypadło z drogi.

Tuż przed godziną 18. w czwartek, 1 lutego 2018 roku dyżurny powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim otrzymał informację o zdarzeniu na drodze pomiędzy Bystrzycą a Przeździedzą w gminie Wleń.

Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej – dwie jednostki z JRG Lwówek Śląski i OSP KRSG Wleń. Na miejsce udał się także patrol drogówki oraz  zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście okazało się. że kierowca odniósł jedynie powierzchowne obrażenia nie wymagające interwencji medycznej.

Policja ustala przyczyny zdarzenia. Jedną z tych prawdopodobnych jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze czy zdarzenia zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy jako wypadek.Marek Dral - Lwowecki.info
Zdjęcia - OSP Wleń
A.Jaśkiewicz - wleninfo.pl