Trzy mecze - trzy zwycięstwa.
Dodane przez j23 dnia Września 10 2017 20:00:38
Niedziela była bardzo dobrym dniem dla miłośników piłki nożnej w gminie. Wszystkie trzy mecze zakończyły się zwycięstwami naszych piłkarzy.

Pogoń Wleń zmierzyła się z Olimpią Kamienna Góra. Niestety nie było to porywające widowisko. Bardzo dużo żółtych kartek dla piłkarzy obu drużyn, drobne faule, wzajemne złośliwości i sędzia który chyba nie do końca panował nad emocjami zawodników. Mecz zakończył się wynikiem  1 : 0 dla Wlenia.

Coraz lepiej poczynają sobie na boiskach piłkarze WKS. Dzisiaj bez problemu w szybkim zaciętym meczu pokonali Miteks Podgórzyn 4 : 2.
Bez problemów poradził sobie z Leszczyńcem Strzyżowiec. Przy wyniku po pierwszej połowie 2 : 2 Czarni w ciągu kolejnych 45 minut zdobyli trzy kolejne bramki deklasując rywala.

Rozszerzona zawartość newsa

Niedziela była bardzo dobrym dniem dla miłośników piłki nożnej w gminie. Wszystkie trzy mecze zakończyły się zwycięstwami naszych piłkarzy.

Pogoń Wleń zmierzyła się z Olimpią Kamienna Góra. Niestety nie było to porywające widowisko. Bardzo dużo żółtych kartek dla piłkarzy obu drużyn, drobne faule, wzajemne złośliwości i sędzia który chyba nie do końca panował nad emocjami zawodników.

Pogoń Rozpoczęła mecz bardzo dobrze już w pierwszych minutach stwarzając dwie bardzo dogodne sytuacje podbramkowe niestety nie wykorzystane. W kolejnych minutach to Olimpia odzyskała inicjatywę  stopniowo spychając Wleń do głębokiej defensywy. Mimo to dosłownie w ostatniej sekundzie przed gwizdkiem sędziego kończącego pierwszą połowę meczu Ernest Pilny zdobył jak się później okazało jedynego gola w tym spotkaniu.

W drogiej połowie przy nadal bardzo nerwowej atmosferze piłkarze Kamiennej Góry wyraźnie zwolnili tempo gry. Około 65 minuty Pilny po raz drugi był bliski zdobycia bramki. Jednak piłka odbiła się od słupka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem  1 : 0 dla Wlenia.

Z przykrością trzeba dodać, że Pogoni kibicowała zaledwie garstka kibiców.


WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERIICoraz lepiej poczynają sobie na boiskach piłkarze WKS. Dzisiaj bez problemu w szybkim zaciętym meczu pokonali Miteks Podgórzyn 4 : 2. Pierwsza bramka padła już  w pierwszej minucie meczu przy gorącym dopingu jak zwykle licznych przybyłych kibiców. Po wyrównaniu na 1 : 1  Pilchowice jeszcze przed końcem pierwszej połowy zdobyły dwa kolejne gole przy stracie jednego. Druga część meczu była bardziej wyrównana. Blisko zdobycia bramki kontaktowej był Miteks jednak nie wykorzystał rzutu karnego
WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERIIBez problemów poradził sobie z Leszczyńcem Strzyżowiec. Przy wyniku po pierwszej połowie 2 : 2 Czarni w ciągu kolejnych 45 minut zdobyli trzy kolejne bramki deklasując rywala.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERIIAndrzej Jaśkiewicz