Po interwencjach mieszkanców wywieziono płyty.
Dodane przez j23 dnia Wrzesień 08 2017 19:59:05

O TYM NIE PRZECZYTASZ NA STRONACH UMiG WLEŃ

Po blisko czterech miesiącach od rozpoczęcia prac, trzech artykułach na wleninfo, prawie stu zamieszczonych przez czytelników komentarzach, pismach do urzędu gminy, burmistrz ugiął się pod presją mieszkańców.
Płyty zostały wywiezione.

Rozszerzona zawartość newsa
Po blisko czterech miesiącach od rozpoczęcia prac, Trzech artykułach na wleninfo prawie stu zamieszczonych przez czytelników komentarzach, pismach do urzędu gminy, burmistrz ugiął się pod presją mieszkańców. Dzisiaj na placu przy ulicy Ogrodowej pojawił się ciężki sprzęt, płyty drogowe zalegające od kilkunastu tygodni trawnik oraz  drogę zostały  załadowane i wywiezione.  

Około cztery miesiące temu na zlecenie burmistrza Zycha rozpoczęto remont nawierzchni drogi dojazdowej do posesji 20 – 24 przy ulicy Kościuszki. Po trzech miesiącach prac  jakość ułożonej metodą gospodarczą  kostki w sposób skandaliczny odbiegała od norm i przepisów budowlanych. Po interwencjach mieszkańców ułożony bruk  rozebrano i ponownie ułożono, nadal nie stosując się do zasad sztuki budowlanej.  Z wyjaśnień Zycha wynika, że roboty były prowadzone bez nadzoru osób posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. Aktualnie wygląd  drogi doskonale wpisuje się w pozostałe prace  wykonane metodą gospodarczą  przez UMiG  (chodniki na ul. Wojska Polskiego i Kościuszki).  Obecnie pracownicy gminy układają kostkę przed środkiemm zdrowia.


PRZEZ PRAWIE CZTERY MIESIĄCE PŁYTY USUNIĘTE Z NAWIERZCHNI REMONTOWANEJ DROGI STRASZYŁY MIESZKAŃCÓW.
POD PRESJĄ MIESZKAŃCÓW BURMISTRZ UGIĄŁ SIĘ I DZISIAJ PŁYTY ZOSTAŁY WYWIEZIONE.A.JAŚKIEWICZ