CZYTELNICY PYTAJĄ. PRAWNIK ODPOWIADA.
Dodane przez j23 dnia Kwietnia 05 2017 21:08:18

NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI. Wie to każdy, kto z tym prawem miał do czynienia. Niejednokrotnie stajemy w życiu przed dylematem co zrobić? Jak rozwiązać sprawę, jak napisać pismo procesowe, jak się odwołać? Brak wiedzy, nieznajomość kruczków często kończy się dla nas dotkliwymi konsekwencjami finansowymi. Jednak wcale tak być nie musi.
Zawsze w trudnej sytuacji warto skorzystać z porady prawnika, który wyjaśni sprawę i pomoże w jej załatwieniu.
Rozszerzona zawartość newsa
Czytelnicy pytają, prawnik odpowiada


NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI. Wie to każdy, kto z tym prawem miał do czynienia. Niejednokrotnie stajemy w życiu przed dylematem co zrobić? Jak rozwiązać sprawę, jak napisać pismo procesowe, jak się odwołać? Brak wiedzy, nieznajomość kruczków często kończy się dla nas dotkliwymi konsekwencjami finansowymi. Jednak wcale tak być nie musi. Zawsze w trudnej sytuacji warto skorzystać z porady prawnika, który wyjaśni sprawę i pomoże w jej załatwieniu. Warto tym bardziej, kiedy porada jest fachowa i bezpłatna. Tak, bezpłatna, fachowa i z gwarancją zachowania pełnej anonimowości.

Chcesz dochodzić roszczeń od zarządcy drogi za urwane koło? Chcesz założyć sprawę cywilną? Urzędnicy wmawiają Ci, że nie masz racji? Masz problemy przy sprawie rozwodowej? Nikt nie chce Ci pomóc i nie wiesz co zrobić?  

Zapraszamy naszych Czytelników do skorzystania z porad prawnych, których specjalnie dla Państwa udziela Adwokat Ernest Ziemianowicz. Podczas naszej wspólnej akcji Adwokat odpowie na nurtujące Was pytania zupełnie za darmo.

Adwokat Ernest Ziemianowicz będzie czekał na Państwa telefony w każdy piątek, w godzinach od 16 do 19, pod nr. te.: 502 298 077. Pytania, ciekawe zagadnienia można kierować także na adres redakcji: redakcja@lwowecki.info, lub redakcja@wleninfo.pl. Odpowiedzi na te najczęściej pojawiające się wątpliwości zostaną opublikowane na naszej stronie.