Kolejny krok do przejęcia Ośrodka Zdrowia przez Zgorzelec został wykonany.
Dodane przez j23 dnia Luty 16 2017 23:06:49
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Wspólnej Rady Miasta niespodzianki nie było. Radni większością głosów, przy sprzeciwie Marka Drala oraz wstrzymaniu się przewodniczącej Katarzyny Kotołowskiej poparli przejęcie SPZOZ Wleń przez szpital w Zgorzelcu.Chyba już na stałe weszły do publicznych wystąpień burmistrza Artura Zycha nieprzychylne odniesienia do portalu wleninfo.

Rozszerzona zawartość newsa
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Wspólnej Rady Miasta niespodzianki nie było. Radni większością głosów, przy sprzeciwie Marka Drala oraz wstrzymaniu się przewodniczącej Katarzyny Kotołowskiej poparli przejęcie SPZOZ Wleń przez szpital w Zgorzelcu. Obrady można posumować jednym zdaniem - bardzo dużo obietnic i bardzo mało konkretów.

Chyba już na stałe weszły do publicznych wystąpień burmistrza Artura Zycha nieprzychylne odniesienia do portalu wleninfo.
Warto dodać, że w naszej gminie jedynie wleninfo.pl w pełni relacjonuje przebieg debaty nad przejęciem wleńskiego Ośrodka Zdrowia i być może to wywołuje taką irytację Burmistrza.


Zapraszam do obejrzenia relacji wideo.
ANDRZEJ JAŚKIEWICZ