Mieszkańcy Wlenia to „jełopy”! Czy tak uważa radny Gładysz?
Dodane przez j23 dnia Lipiec 05 2016 20:51:15
Młodzieńcza fantazja, głupota czy po prostu zwykłe chamstwo i arogancja? Nie do końca wiadomo czym kierował się radny Jacek Gładysz nazywając „jełopami” użytkowników portalu wleninfo w większości mieszkańców Wlenia i okolic.
Rozszerzona zawartość newsa
Młodzieńcza fantazja, głupota czy po prostu zwykłe chamstwo i arogancja? Nie do końca wiadomo czym kierował się radny Jacek Gładysz nazywając „jełopami” użytkowników wleninfo w większości mieszkańców Wlenia i okolic.

Cóż tak bardzo zirytowało pana radnego Gładysza? Zdecydowanie najbardziej zabolało pan Jacka zdanie o garstce mieszkańców Wlenia na otwarciu Jarmarku Średniowiecznego. Niemal do furii doprowadziła go relacja pana Marka Drala na lwówecki.info, która o zgrozo ukazała się również na jakichś  „jeleniogórskich stronach”! Jakby tego było mało nie „wytresowani” przez pana radnego uczestnicy imprezy śmieli mieć inne zdanie niż pan Gładysz i co gorsze publicznie je wyrazili w licznych komentarzach. Tego już dla pana radnego było za wiele!

Słowa to będą gorzkie, więc powtórzę: jeśli ktoś ma słabe nerwy to żegnam, robię ankietę -  pisze pan radny w swoim tekście, zwracając się przy tym do ludzi mądrych, inteligentnych i samodzielnie myślących. A są to jak wynika ze słów autora „wytresowani”  czytelnicy jego bloga. W tejże ankiecie będą mogli wyrazić jedynie słuszny pogląd autora. Negatywne opinie „jełopów” z wleninfo mnie nie interesują! Stawia sprawę jasno pan radny!

Można tekst pana Jacka zamieszczony na
facebooku  potraktować żartobliwie, lekceważąco. Można machnąć ręką. Gdyby nie jeden mały szczegół. Pan Jacek Gładysz naprawdę jest radnym Miasta i Gminy Wleń.

Dla wtajemniczonych. Tym tekstem radny przywrócił równowagę mocy na świecie.
ANDRZEJ JAŚKIEWICZ