Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych 2014.
Dodane przez j23 dnia Listopad 17 2014 00:03:33
Nieoficjalne niepełne wyniki wyborów samorządowych w gminie Wleń.
Rozszerzona zawartość newsa

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w gminie Wleń.





Wybory na Burmistrza:


Andrzej Jaśkiewicza 230

Iwona Kobierecka 400

Bogdan Mościcki 663

Artur Zych 615


Wybory na radnych Miasta i Gminy.


1.Wleń: Fryderyka Chopina, Jana Kasprowicza, Jeleniogórska,

Polna, Skarpowa, Winiogórska, Zarzecze

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Wleń
BUCIAK Tomasz

2.Wleń: Tadeusza Kościuszki, Wąska

Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Gładysza
GŁADYSZ Jacek Jerzy

3.Wleń: Jana Kazimierza, Michała Stachowicza, Ogrodowa


Komitet Wyborczy Wyborców „Sprzeciw Stagnacji”
HOŁDOWICZ Agata Anna


4.Wleń: Dworcowa, Górska, Kościelna, Lipowa, Osiedle
Zachodnie, Piastowska, Stefana Batorego, Szkolna


Komitet Wyborczy Wyborców „Sprzeciw Stagnacji”
KOCZARSKI Marek


5.Wleń: Pl. Bohaterów Nysy, Wojska Polskiego

Komitet Wyborczy Wyborców Zofii Bielat

BIELAT Zofia Sabina

6.Wleń: Jana Pawła II

Komitet Wyborczy Wyborców „Sprzeciw Stagnacji”
DRAL Marek Krzysztof
 8.Łupki, Modrzewie, Tarczyn

Komitet Wyborczy Wyborców „Sprzeciw Stagnacji”
OSTROWSKI Stefan

Komitet Wyborczy Wyborców Iwony Kobiereckiej
ŚWIĘTOCHOWSKI Wojciech Konrad

Kandydaci uzyskali tą samą ilość głosów o uzyskaniu mandatu zdecyduje głosowanie.

9.Nielestno

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Wleń
KOTOŁOWSKA Katarzyna Izabela

10.Pilchowice: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12-66, 114-116a parzyste, od 117 do końca

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Wleń
CZAPSKI Andrzej

11.Pilchowice: 1a, 2a-4a, 5a, 6a, 7a, 8a, 8b parzyste, 9a-11b, 67-112, 115


Komitet Wyborczy Wyborców Iwony Kobiereckiej
ZAJĄC Anna

12.Strzyżowiec


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
WESOŁOWSKA Marzena Sabina


13.Klecza, Radomice

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Wleń
LEBIEDŹ Zbigniew Józef

14.Marczów

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BIAŁUCKA Wiesława Anna


15.Bełczyna, Przeździedza

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BERDZIK Zbigniew

7.Bystrzyca

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Wleń
MIKULICZ Stanisław Józef