Komitet Wyborczy Wyborców „Sprzeciw Stagnacji"
Dodane przez j23 dnia Październik 22 2014 21:20:50
 Od wielu lat przyglądamy się z niepokojem temu co dzieje się w Gminie Wleń, obserwujemy jak Wleń i jego okolice pustoszeją. Kolejne działania obecnych władz samorządowych ukierunkowane były na utrzymanie się przy władzy, a nie na rozwój gminy.
Rozszerzona zawartość newsa

Szanowni Państwo!

Od wielu lat przyglądamy się z niepokojem temu co dzieje się w Gminie Wleń, obserwujemy jak Wleń i jego okolice pustoszeją. Kolejne działania obecnych władz samorządowych ukierunkowane były na utrzymanie się przy władzy, a nie na rozwój gminy. Taki sposób funkcjonowania wcześniej czy później musi skończyć się katastrofą. Niedoinwestowanie szkolnictwo, plajta i długi KZOM, wodociągi i kanalizacja przekazana obcym firmom, źle działająca służba zdrowia, brak dialogu społecznego w najważniejszych problemach gminy, niski współczynnik pozyskiwania środków zewnętrznych - to tylko niektóre problemy występujące na naszym podwórku. Wciąż słyszymy, że tak jest i że inaczej się nie da, żeby się cieszyć  z tego co mamy! Wcale nie musicie się z tym godzić. Wcale tak nie musi być. Jesteśmy grupą ludzi, którzy zmienią oblicze Miasta i Gminy Wleń, stworzyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców „Sprzeciw Stagnacji” po to by we Wleniu żyło się lepiej, by każdy zgodnie z ideą samorządności mógł zadawać radnym i burmistrzowi także trudne pytania, a także aby najważniejsze działania władz były konsultowane z mieszkańcami, bo przecież samorząd tworzymy wszyscy i dla wszystkich. W naszym gronie znajdziecie ludzi zdeterminowanych do działania, nie skompromitowanych, ze sporym doświadczeniem i z pomysłami, jednym słowem ludzi kreatywnych. Naszym kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Wleń jest Pan Artur Zych. Człowiek z olbrzymim doświadczeniem samorządowym, z wieloma osiągnięciami, ale przede wszystkim gotowy na współpracę z każdym, kto chce wspólnie budować naszą przyszłość.

Szanowni Państwo!

Nasza kampania wyborcza będzie skromna, dostosowana do sytuacji gminy. Dotrzemy do każdego z Was, a środki finansowe zaoszczędzone w czasie kampanii przekażemy najbardziej potrzebującym. Już niedługo trafi w Wasze ręce program wyborczy, który jest efektem analizy słabych i mocnych stron gminy. Jesteśmy przekonani, że działania przewidziane w nim zmienią oblicze naszej Małej Ojczyzny i sprawią, że będziemy dumni z tego, że mieszkamy w Gminie Wleń!

Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Wleń - Artur Adam ZYCH

Kandydaci do Rady Powiatu Lwóweckiego:
Artur Adam ZYCH   
Regina Maria KRESTA
Dorota FIJAŁKOWSKA
Marek Dariusz ZAJĄC


Kandydaci do Rady Miasta i Gminy Wleń:

Małgorzata KOŁODZIEJEWSKA. Okręg Nr 1
Robert Bogusław OSTROWSKI. Okręg Nr 2
Agata Anna HOŁDOWICZ. Okręg Nr 3
Marek KOCZARSKI. Okręg Nr 4
Grzegorz SKROBUK. Okręg Nr 5
Marek Krzysztof DRAL. Okręg Nr 6
Katarzyna PIASKOWSKA Okręg Nr 7
Stefan OSTROWSKI. Okręg Nr 8
Beata Agnieszka MARTYNIUK. Okręg Nr 9
Wojciech WACHOWICZ. Okręg Nr 10
Małgorzata Beata GÜNTHER. Okręg Nr 11
Katarzyna Marta NAPORA. Okręg Nr 12
Krzysztof Wojciech ZAJGNER. Okręg Nr 13
Andrzej SIBILSKI. Okręg Nr 14
Aneta Maria MIELNICZYN Okręg Nr 15