IWONA KOBIERECKA w plebiscycie na człowieka roku!
Dodane przez admin dnia Grudnia 17 2013 20:49:02
Po raz dwudziesty trzeci tygodnik regionalny Nowiny Jeleniogórskie organizują wybory człowieka roku. Pan Bartłomiej Rutkowski zgłosił kandydaturę pani Iwony Kobiereckiej.Pani Iwona Kobierecka jest Sołtysem wsi Modrzewie koło Wlenia. Jej działania społeczne na rzecz rozwoju i promocji naszej wsi oraz miejscowej społeczności są nieocenione.
Rozszerzona zawartość newsa Bartłomiej Rutkowski:

Społeczność wsi Modrzewie zgłasza kandydaturę Pani Iwony Kobiereckiej na człowieka roku 2013. Ten plebiscyt jest właśnie miejscem dla podziękowania i wyróżnienia osób takich jak nasza skromna kandydatura.

Pani Iwona Kobierecka jest Sołtysem wsi Modrzewie koło Wlenia. Jej działania społeczne na rzecz rozwoju i promocji naszej wsi oraz miejscowej społeczności są nieocenione.

Dodatkowo społecznie pełni stanowisko prezesa miejscowego klubu piłkarskiego Pogoni Wleń, który praktycznie reaktywowała po latach zapaści. Szczególnie dynamicznie działa na rzecz dzieci i młodzieży z Wlenia i okolicznych wsi. Jest osobą bardzo skromną, która nie liczy na wyróżnienia i nagrody, a najbardziej dają jej motywację do działania efekty pracy społecznej. W podziękowaniu za jej postawę nasza społeczność zgłasza ta kandydaturę do tego znakomitego plebiscytu."


Na kandydatkę można  głosować, zarówno za pośrednictwem kuponów, jak i wysyłając sms o treści: CR2 na numer 7255, koszt: 2,46 zł.