WLEŃ w Street View
Dodane przez j23 dnia Maj 21 2013 21:15:07
Coraz szybszy postęp technologiczny, rozwój internetu bez którego coraz większa część społeczeństwa nie wyobraża sobie życia sprawia, że świat realny coraz częściej przenika się z rzeczywistością wirtualną. Już teraz nie odchodząc od komputera możemy podróżować po całym świecie oglądając ulubione miejsca na zdjęciach panoramicznych w formacie 360 stopni.

Rozszerzona zawartość newsa
Coraz szybszy postęp technologiczny, rozwój internetu bez którego coraz wieksza część społeczeństwa nie wyobraża sobie życia sprawia, że świat realny coraz częściej przenika się z rzeczywistością wirtualną. Już teraz nie odchodząc od komputera możemy podróżować po całym świecie oglądając ulubione miejsca na zdjęciach panoramicznych w formacie 360 stopni.
Od marca 2012 r. w ramach Street View można było  oglądać m.in. zdjęcia z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa oraz z wybranych miejsc Polski. Wiosną tergo roku Google udostępniło aktualizację umożliwiającą wirtualną wędrówkę praktycznie po całej Polsce. Na zdjęciach możemy również obejrzeć Wleń!
Street View jest dość kontrowersyjną usługą - w końcu samochody, które robią zdjęcia ulicom, fotografują także przechodniów, często w dość krępujących sytuacjach. W Wielkiej Brytanii, na przykład, mieszkańcy Broughtonnie nie pozwolili na przejazd samochodu wykonującego zdjęcia. Jak tłumaczyli, umieszczenie fotografii ich domów w internecie naruszałoby ich prywatność. Mimo wszystko zapraszamy na spacerek ze Street View po Wleniu.

ZOBACZ WLEŃ W Street View


 

zdjęcia: google - https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl