wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Zadzwoń na Niebieską Linię jeśli doznajesz przemocy w rodzinie
MiejskieOgólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje o całodobowej, bezpłatnej pomocy telefonicznej dla ofiar przemocy i jej świadków.
ZAMKNIĘTY NAJSTARSZY ZAMEK W POLSCE
MiejskieOd kilkunastu dni Zamek we Wleniu w dni powszednie można zwiedzać tylko w grupach zorganizowanych po uprzednim „umówieniu się” w Urzędzie Gminy. W praktyce jest niedostępny dla większości zwiedzających.  Po hucznym otwarciu budowli na „łapu capu” próbuje się udostępnić zamek turystom. Po trzech miesiącach od zakończenia prac widać, że nie wypracowano żadnej spójnej koncepcji zagospodarowania budowli.
Kobieta poszkodowana w zderzeniu Peugeota z Fordem
MiejskiePolicja ustala okoliczności i przebieg zdarzenia drogowego, do którego doszło ok. godziny 19. w piątek 3 sierpnia 2018 roku na drodze z Wlenia w kierunku Lwówka Śląskiego.

Wstępnie wiadomo, iż jadąca od strony Lwówka Śląskiego kierująca Peugeotem zderzyła się z młodym mężczyzną kierującym Fordem.
Komisarz wygasił mandat radnego.
MiejskieKomisarz Wyborczy postanowieniem z dnia 30 lipca wygasił mandat radnego.  Ponieważ do wyborów samorządowych pozostało zaledwie kilka miesięcy mandat w okręgu Bełczyna, Przeździedza pozostanie nie obsadzony.
Fala upałów i potężny konar na miejskim kąpielisku
Miejskie
Niemal Dla całej Polski IMGW wydał ostrzeżenia najwyższego trzeciego stopnia dotyczące fali upałów. Dla powiatu lwóweckiego  prognozuje się temperatury maksymalne  od 30°C do 34°C.

Sporo osób szuka ochłody w Bobrze. Tymczasem na „miejskie kąpielisko” obok mostu dopłynął potężny konar.
WKS rozpoczął przygotowania do ligi.
MiejskieWKS rozpoczął przygotowania do sezonu 2018 – 2019.  Od wtorku 24 lipca rozpoczęliśmy treningi mówi prezes pan Rafał Zych. Już 4 – 5 lipca gramy pierwszy sparing z zespołem Pobiednej. Potem zmierzymy się ze Starą Kamienicą. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Pucharu Polski ze Stellą Lubomierz który gramy 15 sierpnia.
Radny Miasta i Gminy Wleń traci mandat.
MiejskieNiespełna cztery miesiące przed wyborami radny gminy Wleń traci mandat.
Stało się tak ponieważ Z.B skłamał w oświadczeniu lustracyjnym.

W związku z tym, że do wyborów samorządowych pozostało zaledwie kilka miesięcy mandat w okręgu Bełczyna, Przeździedza pozostanie nie obsadzony.
Kotlina Jeleniogórska i Dolina Bobru na kapitalnych zdjęciach z drona
MiejskieW ramach programu "Polska z góry" za pomocą drona sfilmowano największe miasta w całej Polsce. Kamery Planete+ dotarły także do Doliny Bobru i regionów Karkonoszy. Polecamy obejrzeć film, naprawdę warto. Poniżej publikujemy także galerię zdjęć.
SKANDALICZNA RENOWACJA XVI WIECZNEGO KRZYŻA
Miejskie
pod koniec sierpnia ubiegłego roku burmistrz Artur Zych zapewniał, że poważnie uszkodzony "krzyż pokutny" zostanie ustawiony na swoim miejscu,a naprawa zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny.

Krzyż po kilku miesiącach faktycznie wrócił na dawne miejsce. Niestety sposób w jaki dokonano tej pseudo renowacji  jest po prostu oburzający.  Kamienne elementy sklejono  prawdopodobnie za pomocą zwykłego kleju do glazury. Dodatkowo zrobiono to w sposób zupełnie  nieudolny wręcz partacki,
Z archiwum wleninfo - Zawody pożarnicze we Wleniu 2009 rok
MiejskieNiemal 10 lat temu 23 maja 2009 roku na boisku sportowym odbyły się zawody sportowo-pożarnicze gminy Wleń i Lubomierz. W zawodach udział wzięło 10 jednostek OSP Oraz 4 jednostki MDP. Wleninfo  przygotowało wówczas relację z wydarzenia zapraszam do obejrzenia materiału wideo ze zmagań strażaków.
Kiedy odbierają odpady? Nie będzie wody! Chcesz wiedzieć gdzie i kiedy?
Miejskiea pomocą sms-ów Spółka może szybko i sprawnie poinformować wybraną grupę odbiorców o planowanych wyłączeniach i szacowanym czasie ponownego „odkręcenia kurka”.
Strona 5 z 153 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Turniej
Turniej
Turniej


j2375 weeks
Administrator343 weeks
tender343 weeks
jasiek344 weeks
admin345 weeks
gisia346 weeks
jordan347 weeks
enisia347 weeks
lekul347 weeks
Maskonp347 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
12235141 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.