wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Aktualna oferta Centrum Kształcenia PLEJADA.
Miejskie
Opiekunki dziecięce pilnie poszukiwane!

Praca czeka w przedszkolach, żłobkach, domach dziecka, szpitalach dziecięcych, hospicjach i innych ośrodkach zajmujących się opieką nad dziećmi  (zarówno pełnosprawnymi, jak i niepełnosprawnymi).   
Deficyt miejsc w przedszkolach i żłobkach jest bardzo duży, odpowiedzią na taką sytuację stały się przedszkola rodzinne. Liczba tych placówek wzrasta, a  wykwalifikowanych opiekunek  brakuje.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA
to idealny zawód dla osób, które lubią dzieci i mają z nimi dobry kontakt.
Zarobki Ceny usług opiekunki dziecięcej rosną. Wynagrodzenie opiekunek waha się od  1800- 2 800 zł. Opiekunki po szkole policealnej  zatrudniane przez rodziców ustalają własne stawki godzinowe,  zarabiają zwykle  od 20 do 35 zł/h. W przypadku opieki nad 2-3 dzieci zarobki sięgają 35-40 zł/h. Coraz więcej wykwalifikowanych opiekunek decyduje się na własną działalność.  
Domowe przedszkole -ciekawy biznes z perspektywą.

Opiekunki dziecięce, które ukończyły szkołę policealną w tym zawodzie mają możliwość otworzenia tzw. ‘’domowego przedszkola’’ . Wymagane jest założenie działalności gospodarczej.  To ciekawy i intratny  interes, tym bardziej, że osoby te mogą pozyskać fundusze ze środków unijnych. W programie "Kapitał ludzki" do 2013 r. przygotowano na ten cel 240 mln zł. Idea takich placówek jest prosta - dzieci odprowadzane są do domów, gdzie rolę wychowawców pełnią matka/ojciec. Zyski prywatnego przedszkola zależą od ilości podopiecznych i kształtują się od 3500 do 25 000zł miesięcznie. Powodzenie gwarantuje dobra lokalizacji placówki w rejonie zamieszkiwanym przez ludzi młodych.

Praca za granicą.
Opiekunki dziecięce po polskich szkołach policealnych znajdują od ręki zatrudnienie w Niemczech, Szwajcarii,  Anglii, Holandii, Norwegii, Danii i we Włoszech.

Jak zostać opiekunką dziecięcą?
Najprostszym sposobem ubiegania się o pracę opiekunki dziecięcej jest ukończenie szkoły policealnej na tym kierunku. Obecnie Centrum Kształcenia Plejada z Jeleniej Góry przyjmuje wszystkich chętnych bez względu na wiek. Wystarczy wykształcenie średnie, matura nie jest wymagana. Nauka trwa 2 lata, i jest organizowana w systemie wieczorowym dla dorosłych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do środy wieczorami i  nie kolidują z pracą słuchaczy.

Opiekunka dziecięca po szkole policealnej pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze. Jako pracownik medyczny może wykonywać zabiegi higieniczno-pielęgnacyjne małych dzieci, ponadto dba o ich prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.

Centrum Kształcenia Plejada prowadzi również nabór na kierunki: Technik Masażysta, Opiekun Medyczny, Technik BHP, Technik administracji, Technik Usług Kosmetycznych i wiele innych !!!


Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do sekretariatu Centrum Kształcenia Plejada w Jeleniej Górze przy ul. Waryńskiego 20
Tel 75 648 83 85


Wszelkie informacje można uzyskać również na stronie internetowej szkoły www.plejada.edu.pl oraz pisząc na adres e-mail jgora.plejada@op.pl


Komentarze
wvacljlr dnia maja 30 2014 13:41:39
inDvVj <a ***="http://uvxfyzjduwjr.com/">uvxfyzjduwjr</a>, tnhamvdibxdg, [link=http://xjdbxyrkvnzz.com/]xjdbxyrkvnzz[/link], http://qlrqhshwgbwu.com/
Bgtxcmdp dnia czerwca 05 2014 14:31:03
travieso free credit scores from all three bureaus
Dodaj komentarz
Nick:1 + 2:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

23 Rajd Karkonoski
23 Rajd Karkonoski
23 Rajd Karkonoski - Dzień 2


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16906361 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.