 „Po prostu”
Reakcja grupy ludzi po walce o życie Mariusza Sprycha stała się zarzewiem powołania stowarzyszenia ,którego celem jest niesienie pomocy ludziom w potrzebie, a w szczególności dzieciom i chorym na nowotwory. Stowarzyszenie reprezentuje zarząd:
- Prezes - Janina Zych.
- Vice-prezes - Marek Zając.
- Skarbnik - Romualda Jeż.
- Sekretarz - Małgorzata Kołodziejewska.
- Członek zarządu - Ryszard Sprycha.
Stowarzyszenie zostało wpisane do Krajowego RejestruSądowego decyzją sądu w dniu 18.05.2012 pod nazwą:
Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „PO PROSTU” z siedzibą we Wleniu przy ulicy Dworcowa 8.
Na potrzeby stowarzyszenia założono konto: Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „Po prostu” z siedzibą we Wleniu Bank Spółdzielczy Lwówek Śląski Nr. rachunku: 61 8384 1019 0250 2056 2002 0001
Tą drogą zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe oraz o wsparcie intelektualne. Z naszej strony deklarujemy działanie Non Profit i przejrzystość w działaniu.
Podajemy dane kontaktowe: Telefon służbowy - 534062301.
Telefon domowy - 757136237.
Adres mail - robzyc1@wp.pl
W załączeniu przekazujemy statut stowarzyszenia. Z wyrazami szacunku,
Janina Zych.
|