wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Świetlica Środowiskowa we Wleniu zlikwidowana!
MiejskieKilka dni temu zamieściliśmy zdjęcie mieszkańca Wlenia „odpoczywającego” w przydrożnym kwietniku. Dodając tą fotografię zdawaliśmy sobie sprawę, że jest delikatnie mówiąc dość kontrowersyjna. Ostatecznie zdecydowaliśmy się ją opublikować, ponieważ niezależnie czy to się nam podoba, czy nie, jest ona wycinkiem naszej wleńskiej rzeczywistości.

Najczęściej obok takich ludzi przechodzimy obojętnie. Czasami taka sytuacja jak przedstawiona na zdjęciu wzbudza małą sensację i nie całkiem zdrowe rozbawienie. Większości z nich po prostu wybrała taki styl życia (co nie oznacza, że nie powinniśmy starać się im pomóc).

Pozostają jednak dzieci z rodzin, w których rodzic lub rodzice nadużywają alkoholu. Również dzieci z rodzin nie patologicznych, ale niezaradnych o trudnej sytuacji materialnej. Zagrożone brakami wychowawczymi. Od tego czy ktoś wyciągnie do nich rękę, czy ktoś im pomoże będzie zależało to, czy w przyszłości będą mogły sobie w życiu samodzielnie poradzić, a na „zakaźnym” nie nastąpi wymiana pokoleń.

We Wleniu jednak zaistniała bardzo dziwna sytuacja. Jedyna działająca świetlica środowiskowa - placówka która powinna stwarzać warunki do nauki i wyrównywać braki wychowawcze dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych została zlikwidowana!

Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych która do tej pory finansowała działalność placówki uznała , że taki ośrodek zbyt wiele kosztuje.

Jadwiga Bukowska Przedstawiając sprawozdanie z działalności Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, mówiła:

Do tej pory prowadziliśmy w Ośrodku Kultury świetlice środowiskową dla dzieci (Co ciekawe wynajem pomieszczenia w Ośrodku Kultury kosztowało rocznie ok 3500 zł.) ale ze względu na to, że Nasza komisja przeanalizowała i te wydatki były dość wysokie a z tej świetlicy korzystała bardzo mała grupa dzieci czasami było to kilka dzieci, na posiedzeniu Komisji 26 października 2011 roku postanowiliśmy, że ta świetlica zostanie zamknięta (…) Świetlica przestała działać z dniem 1 stycznia 2012 roku. W zamian za to uruchomiliśmy świetlicę wiejską w Marczowie.

Można z tego faktu wysnuć wniosek że w naszym mieście nie ma potrzeby funkcjonowania tego typy ośrodka. Obawiam się jednak, że bliżej prawdy było by stwierdzenie, że dzieciaki zostały pozostawione same sobie a wychowywać będzie je ulica. Chyba, że gmina zorganizuje dowóz do świetlicy wiejskiej w Marczowie, ale na to jak na razie raczej się nie zanosi.

Tradycyjnie już zgodnie z panującymi na sesjach Rady Miasta i Gminy Wleń standardami nad sprawozdaniem Komisji „Alkoholowej” nie było żadnej dyskusji. Nie padło ani jedno pytanie. Nikt nie miał żadnych wątpliwości, czternastu radnych z pełną obojętnością bez jakiejkolwiek refleksji podniosło ręce aprobując działalność Komisji, w tym również likwidację Świetlicy.

Takie będą rzeczpospolite jakie jej młodzieży chowanie pisał 450 lat temu Andrzej Frycz Modrzewski. Szkoda, że nasze władze nie widzą, że wypowiedź ta mimo upływu wieków nic nie straciła na aktualności. Jednak, żeby ją zrozumieć potrzeba odrobinę wyobraźni. W mojej opinii zarówno władzom jak i radnym zupełnie jej zabrakło o ile kiedykolwiek ją mieli.


Komentarze
RODZIC dnia kwietnia 02 2012 20:23:34
I KTO ZA TO ODPOWIADA ?
look dnia kwietnia 02 2012 20:42:58
Fajny ten GOK pokazuje wygląd całego miasta aż się farba zawstydziła i zwineła
Do Rodzic dnia kwietnia 02 2012 20:43:43
Radni i "świetlicowy"
easy dnia kwietnia 02 2012 21:00:24
CZEKAMY NA KOLEJNE LIKWIDACJE GMINNYCH PLACÓWEK, KTÓRE GENERUJĄ KOSZTY !!!
... MOŻE JUŻ CZAS ABY ZLIKWIDOWAĆ URZĄD MIASTA?
:)
do rodzic dnia kwietnia 02 2012 21:10:03
Taka jedność przy likwidacji świetlicy środowiskowej wśród radnych była spowodowana strachem, ponieważ mogłoby zabraknąć w najbliższym czasie pieniędzy na ich diety w kasie gminy gdyby np. jej nie zlikwidowali.
I TO JEST JEDYNY PRZEKONYWUJĄCY ARGUMENT !!!
?? dnia kwietnia 02 2012 21:37:34
KACPER, Jack154, Dziadu Borowy i co wy na to?
margo dnia kwietnia 02 2012 22:01:56
ze sprawozdania komisji wynika, że wydatki przekroczyły dochody o 3 313,40 zł, czy Ośrodek Kultury nie może wydzierżawić urzędowi pomieszczenia bezpłatnie (koszt 3 477,60) ze względu na ważny interes społeczny ? (bo ważniejszego chyba nie ma, jak pomoc dzieciom w trudnej sytuacji ???) wtedy nie trzeba byłoby dopołacać. Czy teraz dochody w kwocie ok. 45 tys. rocznie zasilą świetlicę w Marczowie? czy może burmistrz zaczyna kampanię wyborczą w Marczowie, bo tam jeszcze może zyskać trochę głosów, na Wleń raczej nie ma co liczyć ?
Jedyne wytłumaczenie dnia kwietnia 02 2012 22:48:28
Urząd Miasta nie będzie likwidowany, z prostego powodu.
Ktoś musi wypłacać co miesiąc wygórowane pensje, burmistrzowi i sekretarzowi - ( czytaj zastępcy z poprzedniej kadencji).
easy :) dnia kwietnia 02 2012 23:19:19
BIEDA, NĘDZA I BRUD WE WLENIU - ZLIKWIDOWANA!
Takiego tytułu artykułu za tej kadencji raczej nie będzie !
Mieszkaniec Gminy dnia kwietnia 02 2012 23:19:51
My jako mieszkańcy gminy płacimy wszyscy pensje Burmistrzowi pytam się tylko za co.
1. Za likwidację Szkoły w Pilchowicach?
2. Za likwidację KZOM?
3. Za tragiczny sposób pozyskiwania środków unijnych?
4. Za brak obiecanej Rewitalizacji Miasta Wleń?
5. Za zadłużenie Gminy Wleń?
6. Za Likwidację Świetlicy Środowiskowej?
7. Za brak prowadzenia na terenie Gminy jakichkolwiek inwestycji?
8. Za tragiczny stan Ośrodka Zdrowia?
9. Czy może za realizację obietnic wyborczych?
Halo Mieszkańcy Miasta i Gminy Wleń.
Czy nie czas się obudzić i powiedzieć stanowcze
DOŚĆ!!!!
Tej błazenady?
Sławek Osiecki dnia kwietnia 02 2012 23:26:03
Sądząc po tym zdjęciu, to GOK chyba też do likwidacji.
lokalmen dnia kwietnia 02 2012 23:26:11
sami sobie wybraliscie radnych wiec macie .. chcieliscie postawic na mlodzierz prosze bardzo efektu widac !!!!
** dnia kwietnia 02 2012 23:39:21
Zamiast wszystko likwidować w Gminie jak najszybciej nalezy przerwać ten proces i zmienić szpeców od likwidacji.
lol dnia kwietnia 03 2012 00:24:41
ten mościcki zabije wleń dechami tu już nie ma perspektyw a co dopiero się nam szykuje żałosne !!

wyj*** go na zbity ryj i by nie było problemów .l.
do lol dnia kwietnia 03 2012 07:06:43
Żeby dechami coś zabić trzeba mieć do czego te dechy przybić a we Wleniu to już nie ma do czego. Przyszła wiosna poprośmy radnego Mikulicza aby odpalił swoje traktory i zaorał cały WLEŃ posiał pszenicę a działkę zgłosił do dopłat. Za taki kawałek będzie trochę grosza.Pozdrawiam wszystkich mieszkańców WLEIA .
lol dnia kwietnia 03 2012 09:09:44
co nam zostaje ? wyprowadzić się i tyle bo ludzie we wleniu mają gówienko do gadania
zawias. dnia kwietnia 03 2012 09:16:40
budynek GOK-y jak widac na zalaczonej fotce,przedstawia zalosny wyglad.Czyzby pan Burmistrz i nasi szanowni radni nie mieli poczucie estetyki.Ale coz sie dziwic naszym wladzom samorzadowym,skoro naprzeciw okien ratusza maja cudowny widok"niebieskiego budynku''i wcale im on nie przeszkadza.Dziwie sie pani dyrektor GOK-u,taka elegancka kobieta,mila a nie potrafi zadbac o swoje miejsce pracy ,czyzby tylko mamona sie liczyla a nie odczucia zewnetrzne(co powiedza ludzie).
Artur Zych dnia kwietnia 03 2012 11:02:00
No cóż "w zamian za to uruchomiliśmy świetlicę wiejską w Marczowie". Ten cytat powala na kolana.Świetlica w Marczowie, w żaden sposób nie powinna być wiązana ze świetlicą środowiskową. To dwie różne instytucje. To nie działalności zamienne. Może wcześniej należało się zorientować jakie są potrzeby i jak przyciągnąć te dzieci dysfunkcyjne na zajęcia, a nie likwidować! Przecież takich dzieciaków z problemami jest w gminie bardzo dużo. I co dalej z nimi?
do A. Z. dnia kwietnia 03 2012 12:32:11
Powiedz to Mościckiemu lub Fludrowi My mieszkańcy o tym wiemy, a oni nie czytają artykułów na wleninfo
wyborca dnia kwietnia 03 2012 13:48:23
chole..a ja tez myslalem ze mlodzi radni cos zdzialaja.. pani Ewelina
zawiodla mnie juz nie pierwszy raz!!!! a glosowalem na nia ,ale coz ostatni raz!
rozczarowany dnia kwietnia 03 2012 17:33:11
P. Ewilina już w tej chwili nic na nigogo nie powie złego i zawsze będzie głosowała na tak. Taka jej strategia. Ma dobre kontakty z P. Anią . Ta rada to najsłabsze ogniwo całej gminy .
~ dnia kwietnia 03 2012 18:18:20
Hehe.Taaa... Marcin tez tak zaczynał,bo młody,bo może wniesie świerzy powiew jakiś.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Pani Ewelino,panie Bogdanie i panie Marcinie i pomniejszego "państwa" cała plejado.Pan z Wami.
... dnia kwietnia 03 2012 18:18:33
Na co jeszcze przyjdzie czas? To jest paranoja. Niektóre dzieci tam mogłby zdobyć jakieś perspektywy, a nie oszukujmy sie że w tych rodzinach co są praktycznie ich nie mają. Wleń to jedna wielka porażka. Burmistrz dba tylko o swoja dupe. Co pan Mościcki zrobil we Wleniu takiego dobrego na czym nasza miejcowość by zyskała?
Wspominam Wleń z młodzieńczych lat, ale teraz to wszystko się zmienia. Niedługo tu nic nie będzie.
czart dnia kwietnia 03 2012 18:28:20
No cóż. We Wleniu na elektorat nie ma co liczyć a w Marczowie dużo głosów do pozyskania, oj dużo. W sprawozdaniu finansowym gminy Wleń czarno na białym jest napisane ile MILIONÓW wydało się na świetlice wiejskie... Stąd też przydomek "świetlicowy" przylgnął do naszego włodarza. Jak widać powinno być "wiejski świetlicowy"...
hmm dnia kwietnia 03 2012 18:35:11
Skoro świetlica jest już dawno zamknięta to dlaczego nadal wisi tablica z jej nazwą. Może trzeba powołać osobę (zaufaną) odpowiedzialna za zdejmowanie bezużytecznych tabliczek:) Przecież GCI nie funkcjonuje już od kilku lat a baner na OKSiT wisi do dziś!!!
jajcarz dnia kwietnia 03 2012 19:28:42
Czart ma zupełną rację.Nie Wleń głosował na "świetlicowego"tylko wiochy więc jakie pretensje?.Jest teraz świetlica w marczowie pusta ,to i druga może byc.Te świetlice po wiochach są użytkowane ile razy w roku ???pięc czy sześc ???Nieważne-ważne są głosy na nieroba.
Mieszkaniec Gminy dnia kwietnia 03 2012 21:07:41
Mam wielką nadzieję że w końcu ktoś zrobi referendum i odwoła obecnego burmistrza, a sekretarz wyrzuci z wielkim hukiem na bruk wcześniej rozliczając go za wykorzystywanie służbowego samochodu w godzinach pracy ( czytaj Wpadka Zastępcy ).
A później oddam głos na tego kandydata który w kampanii wyborczej zadeklaruje rozliczenie obecnej ekipy siedzącej na stołkach ( burmistrza, sekretarza, skarbnik ) za poprzednią i obecna kadencję.
Ponadto zadeklaruje, że w centralnym miejscu wleńskiego rynku postawi tablice informującą za jakiego to burmistrza Wleń z Pięknego Miasteczka tętniący życiem stał się enklawą zamykania i likwidowania tak potrzebnych jednostek organizacyjnych.
Niech przyszłe pokolenia wiedzą kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy.
Wyobrażnia dnia kwietnia 03 2012 21:17:19
Nie zapominajmy że przed wybudowaniem świetlicy w Marczowie sprzedano przepiękną nieruchomość - była szkołę z przepięknym terenem.
Co jest więcej warte.
Piękny historyczny budynek odremontowany z możliwością wykorzystania poszczególnych pomieszczeń na rzecz mieszkańców Marczowa- czy duża niefunkcjonalna stodoła generująca koszty?
Zrozpaczony czytelnik biblioteki. dnia kwietnia 03 2012 21:28:32
Panie Sławku z GOK będzie tak jak ze szkoła w Pilchowicach zrobi się filię świetlicy z Pilchowic pozamyka się wszystkie pomieszczenia zostawi się stanowisko Dyrektora GOK.
A biblioteka będzie otwarta dwa razy w roku.
W dzień rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego.
I popatrzmy jakie oszczędności.
>912 dnia kwietnia 03 2012 22:14:47
Może 1 maj byłby dobrą okazją aby na rynku miasta okazać siłę zwykłych ludzi niezadowolonych z działań UM.
Może czas przejąć inicjatywę i pokazać BURMISTRZOWI I RADZIE ilu jest niezadowolonych w gminie?
Do mieszkańca gminy dnia kwietnia 03 2012 22:40:49
Właśnie skończyłem czytać artykuł Wpadka zastępcy.
Włos się na głowie jeży jak człowiek pomyśli do jakich nikczemności może posunąć się istota ludzka.
Popieram twoją idee
Pomysł z tablicą jest świetny.
Zdziwiony dnia kwietnia 03 2012 22:52:49
A na co komu jakaś świetlica i tak dzieciaki całymi dniami siedzią na komputerach ! no chyba ze dla tych biedniejszych. Zreszta ten Wleń to jedno wielkie Zadu.....e . Czy zamkna to czy owo i tak bez rożnicy tam .. życie płynie dalej ;]
kat dnia kwietnia 03 2012 22:53:20
1 maja czemu nie ,niech sie swieci....z taczkami przyjdzcie ...paru do wy...jest
CZY ABY NAPEWNO TEN BUDYNEK TAK SIE NAZYWA ?? dnia kwietnia 03 2012 23:07:42
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/siwtlica1.jpg/][IMG=http://img833.imageshack.us/img833/8795/siwtlica1.jpg][/IMG][/URL
. dnia kwietnia 04 2012 08:10:26
Komunistką nie jestem, ale dla tak szczytnego celu przyjdę 1 maja.
<3 dnia kwietnia 04 2012 17:14:14
ZORGANIZUJMY COŚ DLA BURMISTRZA 1MAJA, POKAŻMY ŻE TEŻ UMIEMY LIKWIDOWAĆ!
Do: dnia kwietnia 04 2012 17:36:53
CZY ABY NAPEWNO TEN BUDYNEK TAK SIE NAZYWA ??
dobre, już niedługo, może jeszcze za tego pana
Zzzz dnia kwietnia 04 2012 19:08:15
To moze Pani wielkoduszny burmistrz zorganizuje teraz autobus ktory bedzie wozil te wszystkie dzieci do siwetlicy w Marczowie ??? Pamietajcie te dzieci przychodzily czy nie ale zwsze wiedzialy ze ktos na nich czekal tam i mialy gdzie isc po pomoc. Dlaczego nikt nie spytal co te dzieci beda czuly jak sie zamknie swietlice ??? Hm... zapomnialam ze dzieci i ryby nie maja glosu... Szkoda ze takie podejcie maja Radni jak rowniez Pan Burmistrz...
Mieszkaniec Gminy. dnia kwietnia 04 2012 19:23:32
Też nie jestem komunistą, i nigdy nim nie byłem, ale uważam organizowanie manifestacji ludzi niezadowolonych z rządzenia ( nie no jakiego rządzenia siedzenia na stołku ) obecnego burmistrza w Dniu Pierwszego Maja za zły pomysł.
Po pierwsze ludzi niezadowolonych jest całe mnóstwo istnieje ryzyko że mogą się nie pomieścić na wleńskim rynku.
Po drugie wszyscy wiemy z jakiej opcji politycznej pochodzi burmistrz.
A jak wiemy potocznie uznaję się Dzień Pierwszego Maja za Komunistyczne Święto.
Dlatego pozwólmy i ogłośmy wszystkim mieszkańcom, że w dniu Pierwszego Maja odbędzie się manifestacja tych Mieszkańców Gminy którzy są zadowoleni z burmistrzowania Bogdana Mościckiego.
Zobaczymy ilu to Mieszkańców Gminy weźmie czynny udział w tym pochodzie.
Natomiast tym wszystkim niezadowolonym proponuję spokojnie obserwować z okien swoich mieszkań, spacerując po chodnikach ( uwaga na budynek Basztowej) manifestację na wleńskim rynku ludzi zadowolonych z rozkwitu Gminy Wleń w ostatnich kilku latach.
Jestem za!!! dnia kwietnia 04 2012 19:33:45
Tak bardzo dobry pomysł.
Z wielką rozkoszą poznam ludzi którzy popierają totalną zagładę Wlenia.
Niech w Dniu Pierwszego Mają pokażą swoje twarze.
Abym wiedział komu to zawdzięczam, pośrednio doprowadzenia Wlenia do obecnej sytuacji.
Zzzz dnia kwietnia 04 2012 19:35:20
To swietny pomysl. 1-wszy Maja spedzamy w domu :-)
Komentarz dnia kwietnia 04 2012 22:50:51
Bardzo dobry pomysł!Tylko trzeba było by termu nadać odpowiednią formę i treść.Proponuję:panowie obowiązkowo beret z antenka,i gumofilce,panie koniecznie w lnianych spódnicach z chustkami na głowie.No, i koniecznie taczka musi być!Najlepiej taka jak z filmów o odbudowie Warszawy,model 45.Treść transparentów - myślę rzecz oczywista.
hhh dnia kwietnia 04 2012 23:15:54
ktośka dnia kwietnia 05 2012 12:57:14
Zamknięcie Świetlicy miało na celu zdopingować pracę OKSiT! A czy to się udało.....Wątpię, że ktoś z pracowników poświęci swój czas i będzie codziennie siedział z dzieciakami w tej magicznej BAWIALNI. Zajęć też jakoś nie przybyło, bo 2 razy w tygodniu po godzince to jest stanowczo za mało!!!!
Ale przecież gmina zaoszczędzi 15 tysięcy!!!!!!!!!!!!!
skryba dnia kwietnia 05 2012 12:58:53
a na co przeznaczą oszczędności
kto na tym zyska a kto straci
KACPER dnia kwietnia 05 2012 14:11:42
Na pasku pojawił się taki wpis:

Szkoda, że nie wspomina Pan panie Jaskiewicz, że rada przychyliła się do tego, aby wspierać lepiej działającą świetlicę prowadzoną przez Panią Zych. Jest pan żałosny

Może coś więcej na ten temat, bo nie wiem, o co chodzi
A. Jaśkiewicz dnia kwietnia 05 2012 17:07:44
Z przykrością chciałbym poinformować Kacperka, że rada Miasta i Gminy na żadnej z sesji nie pochylała się ani nie przychylała do wsparcia świetlicy prowadzonej przez Panią Zych. Zadałem również to pytanie kilku Radnym Odpowiedz była jednoznaczna " Pierwszy raz słyszę" Przykre?
KACPER dnia kwietnia 05 2012 19:17:48
Nie jestem specjalnie zainteresowany tą sprawą, ale postaram się, co nieco dowiedzieć. A może ktoś zorientowany wypowie się w tej kwestii, bo panu pseudo redaktorowi jakoś nie ufam i jakoś nie wierze. Niestety obiektywizm i rzetelność w relacjach z urzędem są mu z pewnością obce. I to jest przykre Panie Jaśkiewicz!
A. Jaśkiewicz dnia kwietnia 05 2012 19:34:25
Trudno dyskutować o obiektywizmie i rzetelności z kimś kto nie ma odwagi podpisać się własnym nazwiskiem.
Hue van del Roysroc de Kasztanberger von Hohenloch dnia kwietnia 05 2012 19:42:38
Tu podpisywanie się z imienia i nazwiska jest już demode. Kiedyś..kiedyś... w czasach Loadera była to fajna strona.A teraz to mi się kojarzy ten kawał jak siedzi mama mucha z córką i córka się pyta."..." ...heh.
Pierwszo Majowy Miś Kolabor dnia kwietnia 05 2012 19:44:34
Ale tu wcale nie trzeba ufać, czy wierzyć Panu Redaktorowi, wystarczy mieć odrobinę własnego rozumu i minimum znajomości posługiwania się internetem. Wszystkim szukającym prawdy polecam
www.wleninfo.pl/downloads/Sprawozdanie%20finansowe%20%282%29.pdf
Mieszkaniec Gminy dnia kwietnia 05 2012 23:25:20
Proponuję też aby ustawić trybunę dla wysoko postawionych urzędników, aby mogli z góry patrzeć na swoich nielicznych popleczników.
easy :) dnia kwietnia 07 2012 13:24:35
Hity na święta:
Terminator!
Predator!
...oraz wasz lokalny - LIKWIDATOR!!!
:)
Dodaj komentarz
Nick:4 + 2:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla WleniaWleń - Mysłakowice


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin486 weeks
gisia487 weeks
jordan488 weeks
enisia488 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16938108 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.