wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
TV Łużyce we Wleniu
MiejskieNigdy nie pracowała zawodowo, jest chora, opuszczona przez dzieci, które odmawiają jej pomocy. Nie ma pieniędzy na leki, na opłaty, na życie. Teraz grozi jej eksmisja z nieopłacanego latami mieszkania - mowa o jednej z mieszkanek Wlenia, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.
Komentarze
asd dnia lutego 16 2012 23:00:05
hęę?
... dnia lutego 17 2012 00:03:03
Matka Polka...:).Polka "galopka'.
~ dnia lutego 17 2012 00:22:04
Śmieszne.Guma co?Ręce mu odpadły?Zdrowy chłop w OSP nawet był długi czas.Mi też brakuje do 1-szego i też nie wiem co zrobić.Chyba się wezmę do jakiejś roboty bo nikt mi do domu kurczaka nie przyniesie raczej.
lol dnia lutego 17 2012 00:37:13
ale kurcze powinno się płacić rachunki .. myśleć co będzie jak się bierze coś na raty itp ..

trzeba było lepiej wychować swoje dzieci .. tak by pomagały matce a nie ..

Gmina wleń no i burmistrz są zajebiści .. 300zł na życie ? :D ja tyle za światło płacę miesięcznie .. A burmistrz jeszcze się śmieje .. za dużo ma kasy
ha dnia lutego 17 2012 07:33:01
BYlo wychowac dzieci a nie co jeden to lepszy. Teraz tragedia? NIkt nie ma latwo, ja tez nie. Takie czasy.
Taak dnia lutego 17 2012 09:16:12
tak teraz najlepiej brać wszystkich na litość !!! dlaczego dzieci nie chcą pomóc ?? dlaczego nie mieszkaja i nie widuja sie z matką ??jak byly wychowane? lodówka przed Nimi była zamykana, awantury o kawałek chleba, każdy grosz byl zabierany i przeznaczany na swoje dogodności, nie pisał bym tego gdybym sam tego nie zobaczył dwa lata temu na rynku pod wierzbą ...gdy p.Bolesława miała kawał kiełbasy zajadała ze smakiem..a gdy Natalka poprosiła mamo daj kawałek to usłyszała.."spier....j gówniaro, idź stąd " w tym czasie przyszedł Pan Józek i oczywiście on dostal kawał chabaniny, a własne dziecko NIE !!! inni ludzie też maja zadłuzenia i jakoś zostali wysiedleni po Radomicach , barakach itp. a tu co ?? długi na pewno spłaci Miasto !!! Super !!! "Jej sie należy bo ma dzieci" motto p.B
do lol dnia lutego 17 2012 09:25:22
Niech sie w końcu do ROBOTY WEZMA NIE ROBY a nie całe Życie przebimbali sobie na gminnym garnuszku !!! Dobrze p.Burmistrz mówi !!!
Paulina dnia lutego 17 2012 10:23:19
Płakać się chce gdy się ogląda to wideo. Jednak siedząc latami pod wierzbą na rynku nie przejmowała się swoim losem. Dzieci komentujecie, że każdy poszedł w swoją stronę ale wyrwał się z tej biedy. Tak, racja że powinny pomóc matce ale przez lata ktoś się nimi interesował? Ktoś pilnował zeszytów, lekcji itd...? Od zawsze w szkole te dzieciaki miały problemy i były spychane na margines społeczny. Każdy dbał o własną dupe, tak jak pisze "Taak".
Ja dnia lutego 17 2012 10:48:32
Ludzie, łatwo oceniać, ale przecież nie można zostawić tej sprawy ot tak sobie. Ta pani piecze wspaniałe ciasta i torty. Może to byłby sposób na pomoc tej kobiecie, żeby sama sobie na nią zapracowała?
Willkommen auf der Wlen dnia lutego 17 2012 10:53:47
"Uporczywie niezaradny z własnej winy" - Super.

Czyli takich niezaradnych trzeba na bruk i skopa? Czy może należało z tymi ludźmi pracować przez poprzednie lata? Opieka da stówkę i ma wszystko w D a gdzie inne ustawowe obowiązki opieki?

Gdzie przez lata był burmistrz? Nie widział co się dzieje?
Eksmisje we Wleniu stają się już codziennością ale skoro bezrobocie w gminie jest takie wielkie to pozostaje tylko Głupi Uśmiech

WSTYD jak panie burmistrzu
Andrzej dnia lutego 17 2012 11:20:47
Tak w ogóle co wy możecie wiedzieć jak tam było i jest do puki żył ojciec to było ok ale po śmierci ojca wszystko zaczeło się pier...i proszę nie pisać tak jak kto nie wie.CO do nie których komentarzy to prawda!!! Jak wy tak byście mieli to byście się pozabijali bo byście nieraz nie mieli co do gara włożyć.
lol dnia lutego 17 2012 11:50:48
Macie racje .. ale mi chodzi o to ze inni ludzie sa we wleniu co nie maja doslownie nic i gmina im nie pomaga .. ale jak rodzina Golimoskich siedzi pod wierzbą i sie obija .. dzieci bez gimnazjum olały rodzine to inna sprawa
misiek dnia lutego 17 2012 12:06:59
Fakt, że we Wleniu bieda aż piszczy. Nie tylko pani G ma problemy. Ludzie, którzy lata przepracowali w tej gminie (np. w komunalce itp) dzisiaj nie mają co do gara włożyć. Wszysko w tej gminie polikwidowali i ludzie żyją na skraju ubóstwa. Brak pracy, brak perspektyw szczególnie dla osób po 50 tce. A burmistrz jeszcze się śmieje :)))
Jak bym zarabiał 10.000 miesięcznie też bym się śmiał ale jak na razie to współczuję tej pani, tym bardziej, że jednorazowa pomoc nic tu nie poradzi a i z tą we Wleniu nie ma o czym marzyć.
Ja dnia lutego 17 2012 12:12:10
Problem tkwi w opiece społecznej jeszcze z czasów komuny - tylko dawała, a nie robiła nic w celu aktywizacji zawodowej. Przecież można było zatrudnić tę panią do sprzątania, opieki nad starszą osobą, jako pomoc kuchenną itp. żeby chociaż na pół etatu pracowała. Ale oni dawali i dawali. I dzieciaki tez tak nauczone. Parę lat temu mieli działkę za winiarnią (dostali za darmo) i sama pamiętam, jak w lutym, będąc tam na spacerze z dzieckiem, widziałam zamarznięta fasolkę na tyczkach, pośród zamarzniętych chaszczy. Nie było komu na czas zebrać... to niestety drugie oblicze tej "opieki społecznej".
Zdziwiony dnia lutego 17 2012 12:13:27
Znam tych ludzi od kilkunastu lat nawet kolegowałem sie za młodych lat z jej synami , wiem jaka była sytuacja zle towarzystwo i picie alkocholu o kradzieżach nie wspomnę . Jednym słowem " patologia " patolobiczne wychowanie ale to bylo spowodowane brakiem jakichkolwiek wzorców .

Szkoda ich no niestety trzeba pomóc jesteśmy w końcu ludzmi którzy powinni pomagać

...............
lol dnia lutego 17 2012 12:20:29
[i]do zdziwiony

co mam im dać 500zł ?? mam im pomagać materialnie ? smieszny chyba jestes .. trzeba pracować a nie sie obijac na rynku .. kombinować na lewo i prawo .. nie placic rachunków .

a przedewszystkim dobrze wchowac swoje dzieci by w doroslym zyciu nie odwróciły sie do matki tyłkami ..

Jak w tym filmiku mówią że Gmina płaciła za nich cały czas rachunki a oni nic nie robili by to zmienic. Jest tam dorosły facet który jakby chciał znalazł by robote za 1 tysiąc i dało by rade no ale po co skoro daja za darmo
[/i]
Andrzej dnia lutego 17 2012 12:42:43
Do lol>>> jak byś wiedział jak tam bywało to inaczej się byś wypowiadał na temat tej rodziny!!!
wlenianka dnia lutego 17 2012 13:45:56
SZkoda mi tej pani Bolesławy ,że jest chora,,i ma takie problemy.Ale my mieszkańcy Wlenia wiemy jak ta pani żyje,,,za pieniądze podatników,,,Jak tak można śćiągneła pani telewizje aby wzruszyć ich swoją niewinnością ,,.Ja rozumię żyć na skraju nędzy z nieudolności życiowej ,,ale pani by się wstydziła prosić o pomoc ,,Natalka jaka ona nie pełno sprawna..Widać pani sumienia nie ma aby tak kłamać ,,
Andrzej dnia lutego 17 2012 15:11:12
do wlenianka... co ty o Natalce możesz wiedzieć ona jest nie pełno sprawna ja troszke wiem więcej na ten temat!!!
Ala dnia lutego 17 2012 15:51:26
A innym ludziom to co?z nieba leci!!!Też ,pracuję za najniższą krajową jeżdźę o 5 rano do pracy i jest ciężko.I co mam zadzwonić do TVN 24 ,czy uwagi ??Mnie nie stać np. na telefon jak tu na filmie .Leczę się czosnkiem,cebulą...domowymi sposobami i mimo wielku chorób nie mam renty.I pierwsze co to rachunki płacę.Trza się wziąć w garść i do roboty .Choćby piec te ciasta.Dla chcącego nic trudnego.Każdemu manna nie leci z nieba.I tak zadługo tu już leciała.
heellllloł dnia lutego 17 2012 16:24:37
coś nie działa ;/
cały Wleń dnia lutego 17 2012 16:39:55
Kto Wam dał prawo do oceniania tej kobiety. Nawet jeżeli coś w życiu robiła nie tak nikt nie ma z Was prawa jej oceniać bo lekko nie miała. Sama została z dziećmi. Fakt, że niektóre z nich popełniały błędy nie znaczy że nie chciała dla nich dobrze. Jej starsze dzieci wiedziały co można a czego nie wypada robić. Swoje postępowanie jedno przepłaciło życiem. Wstawcie się w sytuację człowieka który w krótkim czasie przeżył tyle że mógł najzwyczajniej w świecie przestać walczyć o siebie i swoich bliskich. Popatrzcie najpierw na wasze życie zanim w kogoś rzucicie kamieniem. Większości z Was nie brakowało niczego co jest niezbędne do życia co by było gdy zabrakło jednego z rodziców - z pewnością odbiło by się to na waszej pozycji społecznej i poczuciu stabilizacji.

Gderać gderają najwięcej Ci co nic o życiu nie wiedzą - bo wszystko mieli podane na srebrnej tacy. Trochę empatii Panie i Panowie, trochę współczucia w tej ogromnej biedzie.

A co do pytania o formę pomocy powiem krótko nikt z Was nie musi dawać gotówki do ręki. Chleb i słoik dżemu będzie już formą pomocy tym ludziom.
lol dnia lutego 17 2012 17:14:51
do cały wleń kto dał ci prawo wypowiadać się za cały wleń ?
do cały wlen dnia lutego 17 2012 17:39:46
Zycie mi dalo prawo do oceniania bo sam je wlasnie przezywam i widze co sie dzialo. Swoje demagogiczne wywody mozesz sobie wsadzic. 2+2=4
do cały Wleń dnia lutego 17 2012 18:37:07
tak masz racje bochenek chleba i słoik dżemu by już pomógł!!!
kkk9 dnia lutego 17 2012 18:49:29
Dawaj chleb, dżemy...,zapłać część rachunków dalej ucz nie róbstwa.Twój wybór.Tylko kto ma miękkie serce ten ma twardą d..pę.
do kkk9 dnia lutego 17 2012 20:22:19
ty jesteś cwany bo kur... mama i tata dawali to miałeś a oni musieli sobie cieszko zapracować albo ukraść czsami jak dało rade.Ale jak mamy i taty zabraknie to k... jego mac z głodu zdechniesz!!!
kkk9 dnia lutego 17 2012 21:56:56
Wychowała mnie ciotka ,bo rodzice szybko po umierali jedno po drugim i z biedy musiałem w bardzo młodym wieku ciężko pracować a nie kraść i nie jadłem szynki lecz chleb ze smalcem i co ważne nie kradłem i żyje bardzo skromnie i cieszę się każdym dniem.Także ,doświadczyłem wiele i wiem jak to jest bez rodziców.Mam dwie ręce i nie zdycham z głodu i nie użalam się nad sobą publiczne ,tylko kombinuje jak uczciwie zarobić jakiś grosz.
kasiek dnia lutego 17 2012 22:09:36
jak nie wie co zrobić to niech sie ****bo własne dziecko potrafiła zimą z domu wyrzucić a teraz chce od nich pomocy! to śmieszne jak przyjerzdzałam to tylko było kup mi papierosy a lodówka pusta totalny przeciąg.mieszkanie zadłużone na ponad 10.000.i gmina ma to za nią spłacić to kpina.
Komentarze ... dnia lutego 17 2012 22:20:00
Pod tym artykulem nie podobaja mi sie. Wiem ze nikogo nie obchodzi moje zdanie. Wszyscy znamy ta rodzine i wszyscy wiemy jak Ci ludzie zyli. Ja mam konkretne pytanie do wszystkich. " Co lepiej dac glodnemu rybe czy wedke." Zastanowcie sie dobrze zanim odpowiecie. Wszystko na ten temat.
do wyzej dnia lutego 17 2012 22:56:53
a ja ci odpowiem tak : Jak to krótko ująć... każdy jest kowalem własnego losu... jak się nie pracuje to się tak ma !!!
MĄŻ EWUNCI dnia lutego 17 2012 22:58:10
Tu moje miasto troszke pisze o mnie ciekawych rzeczy

http://www.lwowekslaski.net/2009/dramatyczny-apel-jednej-z-kobiet/
wi.. dnia lutego 18 2012 09:41:40
Zadłużenie około 20.000 i gmna napewno pomoże.
czarnyroman@hotmail.com dnia lutego 18 2012 10:02:17
Ludzie! Chleb i dżem załatwią sprawę na chwile, tym nie zapłacą rachunków, taką pomoc pozostawiam sumieniom tych, których na to stać.
Potrzebna jest pomoc systemowa, aktywizacjaa może nawet spółdzielnie społeczne wzajemnej pomocy.
Patrzcie co robi nasz rząd. Przedłużając wiek emerytalny przenosi ludzi bez pracy z wymaganym stażem pracy w niebyt. O tyle czasu też blokuje dostęp do pracy młodym.
Podaję za wczorajszym komunikatem Radia Wrocław - zatrudnienie w grupie wiekowej 50-65 lat wynisi 34% ( w skali kraju a we Wleniu?).
Za chwilę na ulicach zaroi się od ludzi potrzebujących, tak młodych, bo starzy będą blokować miejsca pracy, jak i starych, pozostających bez pracy (64%). Czy ktoś o tym pomyślał?
czarnyroman@hotmail.com dnia lutego 18 2012 10:08:56
przepraszam 66%.
Elity zarabiają dobrze, niech pracują do 100lat, dopóki zdrowie im pozwoli. Ich na zdrowie stać, mnie nie bo skierowaniem do specjalisty mogę sie ...
kala kalunia dnia lutego 18 2012 20:07:24
ma fajna bluze ciekawe czyja:D
ania dnia lutego 18 2012 23:38:37
boże święty,tak przykro oglada sie takie reportaże.Jest mi bardzo przykro .
zorro dnia lutego 19 2012 10:52:06
do kala kalunia... a ch... cie to obchodzi!!!!
w,,, dnia lutego 19 2012 11:55:46
Pani Baboszynce to wszystko się należy ...Zapłaćmy za światło a ona dalej będzie sobie siedzieć pod wierzbą i w gumki lecieć ,,A morze tak byście poprosili o jakąś prace Pana Burmistrza ,,guma zdolny do pracy ,Natalka też by odpracowała pięniądze społeczne,,,
zorro dnia lutego 19 2012 16:25:02
do w ... Tylko nie Baboszynce tylko Pani Golimowskiej jak coś!!!!
z dnia lutego 19 2012 17:27:40
Oszuści i fałyszywi ludzie tylko mieszkaja we wleniu kilku sam znam!!!
zuo dnia lutego 19 2012 18:05:56
TO że urodziła pani dzieci nie robi jeszcze z pani matki. Jaka z pani matka? Twierdzi pani że wychowanie dzieci było pani pracą - była to chyba praca na ćwierć etatu bo dziećmi to sie pani wogole nie zajmowała. Nie raz widywałem panią pod wierzbą, na każdych wleńskich imprezach dobrze sie pani bawiła, wtedy nie była pani chora. A dzieci co? Puszczne samopas musiały radzić sobie same. Znam większość pani dzieci - część z nich starała sie żyć normalnie i nie pokazywać po sobie co sie dzieje w domu jednak było widać że coś jest nie tak. Nie dziwie im sie że gdy tylko pojawiła sie okazja postanowiły wyrywać sie z tej patologi - nazywajmy to po imieniu - jest to patologia. Nie interesowała sie pani swoimi dziećmi i teraz rząda pani od nich pomocy?
Panie burmistrz, szczerze pana nie lubie ale w tym momencie sie z panem zgadzam. Trzeba czasem powiedzieć NIE nieróbstwu. Bo kto za to płaci? Ja płace, płaci pan kowalski, pan nowak i pan malinowski. Mieszkanie zadłużone na 20tys? Nie wiem ile lat potrzeba żeby zadłużyć tak bardzo mieszkanie ale spodziewam się że dużo i że z dnia na dzień ten dług sie nie pojawił.
Może ja tez siąde na dup** i powiem żeby mi opłacono mieszkanie i prąd za 20 000zł. Sa jakies granice.
ppplll dnia lutego 19 2012 19:18:20
Od dzieci to sie odczepcie bo to nie ich wina ze matka taka! Matki sie nie wybiera! Tam jak tam bylo to dziwicie sie ze stamtad uciekli..?
Postawcie sie w ich sytuacjii.. Co oni czuja!!
AgA dnia lutego 19 2012 20:07:35
ludzie co wy za glupoty wypisujecie....nie ma w was za grosz wspolczucia dla blizniego!!! znam pania Golimowska...wiem ze jej zycie nie bylo latwe! jestem,a raczej bylam mieszkanka wlenia-obecnie mieszkam za granica....i to wlasnie panstwo do tego mnie zmusilo,ze musialam opuscic kraj w ktorym rzadza same osly a nie poslowie ... mlodzi ludzie spieprzaja z tego biurokracyjnego panstwa!!! w naszym kraju ciezko jest dostac prace mlodym ludziom....a wy piszecie zeby sie wziela do roboty-to dopiero jest "banalne i awykonalne"! przeciez to starsza,schorowana na dodatek osoba!...a kwoty ktore pani K z opieki wymienila sa po prostu smieszne!!! jak mozna przezyc za 300 zlotych...no jak??? ludzie lepiej dobierajcie z rozwaga slowa ktore wypisujecie bo sa krzywdzace !!! jeszcze nie wiecie jaki los WAS czeka!!! mam nadzieje ze znajda sie osoby ktore pomoga pani Golimowskiej stanac na nogi-aby mogla godnie zyc...zyc jak czlowiek, a nie jak zebrak!!! a tak na marginesie....burmistrza wlenia to macie boskiego normalnie - smiechu warte!!!! a raczej smiechu warty! wszyscy rzadzacy w tym smiesznym kraju...patrza tylko na swoje kieszenie i na swoj garnuszek!!! czasem wsydze sie ze jestem POLKA! :(
~ dnia lutego 19 2012 20:27:46
jak mozna przezyc za 300 zlotych...no jak???
A jak można przeżyć za 500 parę złotych z zasiłku,który Państwo przewidziało dla osób tracących pracę?
Do cały Wleń dnia lutego 19 2012 20:30:11
Masz rację od jutra wszyscy po kolei zanoszą słoik dżemu i chleb. Myslę ,że przydałaby sie zbiórka pieniędzy.Na MOPS i urzędników nie ma co liczyć bo przepisy nie przewidują pomoc tej pani. Ale nas stać aby spłacić ( 20 tys)wszystkie długi pani G . To ,że ta pani siedziała pod wierzbą czy będzie siedziała to nie ważne. Ważne jest to aby tej pani pomóc. Myślę ,że powinniśmy pomóc tym wszystkim niezaradnym ludziom którzy od rana stoja na rynku w poszukiwaniu pracy. Im też powiniśmy opłacić wszystkie długi . Prosimy o przedstawienie pozostałych potrzebujących pomocy. Sponsor
zbulwersowana dnia lutego 21 2012 09:31:59
Pani Golimowska niech się nauczy oszczędnego wydawania pieniążków, tych których ma. Jak się brało z opieki przez tyle lat to się kupowało rzeczy, które ja z dziećmi widziałam tylko na półkach sklepowych. Najwyższa pora wziąć się do jakiejkolwiek roboty. Ja jestem sama, po wielu operacjach, również onkologicznych. Wychowałam i wykształciłam sama troje dzieci, z których dwoje poszło już z domu, ale ja nigdy nie miałabym śmiałości żądać od nich jakichkolwiek pieniędzy, bo im również jest bardzo ciężko. Żeby ostatnie dziecko zdobyło dobry zawód i skończyło dobrą szkołę, zbieramy puszki, złom, grzyby, ślimaki, bo mamy o 100 złotych więcej niż ma pani Golimowska. Ale mój dzień pracy zaczyna się o 5 rano, a kończy o 22. Ja nie siedzę pod wierzbą ani telewizji nie wzywam, bo mi szkoda na to czasu. Lepiej niech pani przejdzie się spacerkiem po Wleniu i nazbiera ze 2 kilogramy puszek - a takie są - za to można kupić chleb, do chleba i coś na zupę. A za te pieniążki, które pani dostaje, robić systematycznie opłaty. Córcia, która jest z panią jest na tyle sprawna, że może iść w lecie na jagody, grzyby, ślimaki, a pieniążki zebrane latem rozłożyć sobie na cały rok. Jeszcze jedno: jak ja chcę odwiedzić swoje dzieci to jadę autobusem albo "okazją". Nie zamawiam sobie "taryfy" i nie płacę po 100 złotych. Ja jestem w pani Golimowskiej wieku i proszę mi uwierzyć - dobrze wiem co piszę.
Jan Kowalski dnia lutego 21 2012 19:07:36
A kiedy będzie kasa dla uczciwie pracujących? Ja bym chciał dostać pare groszy za to że uczciwie pracuje, place podatki, wychowuje dzieci itd. Jak narazie to kase dostają tylko cwaniaki i nieroby. Pani Golimowska nie pracuje, ma zadłużone mieszkanie czyli nie płaci podatków. Prosi Pani o pomoc? Pomagam pani od kilku jeśli nie kilkunastu lat. To z moich podatków dostaje pani zapomogi. Wstyd
z dnia lutego 22 2012 11:58:05
do Jan Kowalski.... Pani Golimowska płaci podatki!!!
Do Jana Kowalskiego dnia lutego 24 2012 08:51:19
O jeszcze jeden pracujący.Trzeba było się uczyć jak pani G. to też byś miał dobrze.
Trzeba mieć tupet trzeba umieć pozyskiwać i wydawać pieniądze. Ważne jest aby się nie napracować a pieniążki mieć. Nas jest tu dużo pracować nie musimy bo za parę złoty nam się nie opłaci pracować. Zresztą my już nauczyliśmy się nie pracować ale żyć musimy i to na takim poziomie jak wszyscy.
... dnia lutego 24 2012 23:03:13
ciekawe z tego co slyszalem to tv ma jej zaplacic zal wystarczy poplakac do kamrry i ci wszystko zaplaca tez tak zrobie ku...
cwqcalwo dnia maja 30 2014 13:41:41
ftMOWF <a ***="http://rfpbjsfaoslq.com/">rfpbjsfaoslq</a>, rhhspbivayyl, [link=http://rsunrjpuuaip.com/]rsunrjpuuaip[/link], http://xeftclzqheew.com/
Xueuzzlo dnia czerwca 05 2014 14:22:18
nhc free credit score
Dodaj komentarz
Nick:3 + 3:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla WleniaPrzekazanie wozu bojowego.


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16903419 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.