wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
REWIR DZIELNICOWYCH WE WLENIU. Zlikwidują? Czy pozostanie?
Miejskie28 października na sesji rady Miasta Burmistrz Bogdan Mościcki Bardzo negatywnie ocenił pracę Rewiru dzielnicowych we Wleniu
 Ja nie będę ukrywał, że często negatywnie się wypowiadałem w stosunku do pracy tego Rewiru,  mówił do Radnych przede wszystkim, że często ta praca jest taka enigmatyczna i jak gdyby na poparcie mojego wniosku, że praca jest bardzo słaba, że jej nie widać Ja  chciałbym państwu zacytować  tu „ Analiza absencji dzielnicowych nie związana z urlopami bądź też z doskonaleniem zawodowym przez okres od 1.01.2011r do 30.09 czyli przez dziewięć miesięcy wynosiła 273 dni. W sumie na chorobowym nasi pracownicy Rewiru Dzielnicowych przebywali na zwolnieniu 273 dni, (…). Nam ten Kierownik Rewiru jest nie potrzebny i jeżeli to ma tak wyglądać , że przez dziewięć miesięcy nieobecność w pracy (w sumie 273 dni) policjanta no to jest więcej dni niż ich było. Jak informował dalej Burmistrz po rozmowach z Komendantem KPP we Lwówku Śląskim padła propozycja
 likwidujemy Rewir Dzielnicowych we Wleniu. Ale to wcale nie znaczy, że nie będzie policji. Będzie Posterunek Komendy Powiatowej Policji we Lwówku. Czyli krótko mówiąc  nie będzie kierownika jako takiego czyli dzielnicowego tego rewiru. Będziemy mieli stałą obsadę dwóch policjantów czyli służby które będą planowane w Komendzie Powiatowej we Lwówku ze wszystkich policjantów których ma do dyspozycji Lwówek, będzie w grafiku dwóch policjantów na teren Wlenia(...) Jeśli ma to wyglądać tak jak wygląda to lepiej żeby te służy były rozdzielane w Komendzie Powiatowej. Na pewno będą zmiany w obsadzie osobowej.
Mówił Burmistrz Bogdan Mościcki.

Ocena pracy policjantów Rewiru Dzielnicowych we Wleniu przedstawiona przez Burmistrz Bogdana Mościckiego dziwi i zaskakuje tym bardziej, że zaledwie cztery miesiące temu na Sesji Rady Miasta  Podinspektor Andrzej Chrustek I Zastępca Komendanta Policji w Lwówku Śląskim bardzo wysoko ocenił pracę Rewiru Dzielnicowego Policji we Wleniu. Liczba 43 przestępstw na terenie gminy stanowi niewielki odsetek przestępstw na terenie powiatu. Wykrywalność przestępstw to 60%.
 Na tle pozostałych gmin powiatu lwóweckiego jeżeli chodzi o bezpieczeństwo wypadamy bardzo dobrze. Mówi wówczas dla www.wleninfo.pl  Kierownik Rewiru Dzielnicowych pan Jarosław Pawluk. O ile w całym powiecie odnotowano ok. 1000 zdarzeń to we Wleniu 31.

O komentarz w sprawie likwidacji Rewiru Dzielnicowych, pracy policji we Wleniu oraz ogromnej absensji funkcjonariuszy poprosiliśmy KPP we Lwówku Śląskim.
 
Trwają przymiarki do zmiany osobowej struktury organizacyjnej. Ta zmiana ma polegać nie na tym, że będzie zlikwidowany Rewir dzielnicowych we Wleniu tylko ma być jeden kierownik dzielnicowych dla Lwówka Śląskiego i Wlenia. Rewir Dzielnicowych we Wleniu ma funkcjonować tak jak do tej pory funkcjonuje. Pozostanie  dwuosobowa obsada etatowa. Funkcjonariusze nie będą się zajmować prowadzeniem biura i sekretariatu tylko zajmą się strikte właściwą robotą dzielnicowego. Nie ma tutaj zmiany na posterunek. Zmieni się jedynie nazwa na Punkt Zamiejscowy Rewir Dzielnicowych we Lwówku Śląskim. Na razie są to tylko teoretyczne przymiarki i trudno powiedzieć czy do nich dojdzie.

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej we Lwówku Śląskim zaprzeczył informacji jakoby funkcjonariusze rewiru dzielnicowych we Wleniu przebywali na zwolnieniu aż 273 dni.
Taka sytuacja faktycznie miała miejsce ale dotyczy funkcjonariuszki KPP we Lwówku Śląskim która jest w urlopie macierzyńskim. Absensja  dzielnicowych we Wleniu jest jedną z najniższych w KPP . Jeden z funkcjonariuszy przebywał na zwolnieniu 15  drugi z powodu choroby 35 dni wyjaśniał.

Ze względy na niezwykle kontrowersyjną wypowiedz Burmistrza Bogdana Mościckiego w sprawie pracy policji we Wleniu poniżej zamieszczamy relację  audioA.Jaśkiewicz
M. Dral

Komentarze
margo dnia listopada 13 2011 15:47:51
dlaczego po każdej wypowiedzi naszego burmistrza odnoszę wrażenie, że jak najszybciej chce Wleń zaorać ? wg niego obwodnica nie jest we Wleniu potrzebna, posterunek policji też nie, to co on chce z Wlenia zrobić ? PGR wskrzesić ???
mam pytanie, dnia listopada 13 2011 15:50:30
czy policja w ramach swoich obowiązków może codziennie przeprowadzać badanie burmistrza alko i narko testem?
Jan Łobocki dnia listopada 13 2011 17:03:19
Szanowni internauci wypowiedź obecnego burmistrza, ukazuje jak potrafi wręcz atakować pracę policjantów, których to JESZCZE MAMY WE WLENIU. Można rożnie oceniać pracę i zaangażowanie naszych policjantów ale nic burmistrzowi do tego ile jest policjant jest na zwolnieniu lekarskim i z jakiego powodu. To że wspólnie z Radą Miasta oraz Starostwem Powiatowym nie potrafi nawiązać należytej współpracy z Panem Komendantem Policji we Lwówku Ślaskim na zwiększenie patroli w Gminie Wleń ukazuje całkowitą bezradność lub brak zaangażowania. Proszę zapytać się Starosty powiatu bolesławieckiego jak i Prezydenta Bolesławca oraz Komendanta Policji w Bolesławcu ile razy przyjeżdżają do działań porządkowych policjanci z Legnicy i jak jest to pozytywnie odbierane przez mieszkańców. Burmistrz Wlenia już pokazał w 2007r jak bardzo zależy mu na poprawie bezpieczeństwa poprzez moje zwolnienie z pracy a uzasadniał to w ten sposób

"ZATRUDNIENIE DWÓCH STRAŻNIKÓW MIEJSKICH JEST NIEUZASADNIONE A WYDATKOWANE NA TEN CEL PIENIĄDZE NIE SĄ ADEKWATNE NIE DO POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA MIESZKAŃCÓW"
Panie burmistrzu dla pana może kierownik jest nie potrzebny a dla mnie jak najbardziej potrzebny w odróżnieniu od tego ,że w urzędzie Gminy Wleń, oraz KZOM Wleń faktycznie jest kilka "OSÓB CAŁKOWICIE ZBĘDNYCH".
Życzę powrotu do zdrowia wszystkim policjantom i policjantkom.
* dnia listopada 13 2011 18:17:36
Ciąża i macierzyństwo to ni choroba!
mieszkanka dnia listopada 13 2011 18:18:07
Panie Janku ma pan rację w swojej wypowiedzi.We wleniu potrzba zatrudnic dwóch strażników. Jeden strażnik figo-fago to za mało. Do tego trzeba dołożyć jednego głupka do dobiero będzie się działo, jak kiedyś bywało.
Wleńskim policjantom nie trzeba pomagać , oni sobie dadzą radę. A chorować niestety każdy musi .
Panie burmistrzu i panie Janku , wasz też kiedyś głowa bolała !!!!
bodex dnia listopada 13 2011 18:18:45
Szanowny Panie Burmistrzu jak we Wleniu nie potrzebna jest Policja to po co nam Szanowny Sekretarz Gminy
. dnia listopada 13 2011 18:50:17
Jak to po co?Samemu łupić bezrobotnych i emerytów to tak głupio jakoś brać tyle kasy jak ludzie biedują.W kupie razniej.
Do "Jan Lobocki" ... dnia listopada 13 2011 20:23:42
... Chyba Pan cierpi na zanik pamieci. To Pan razem z Burmistrzem -Panem Moscickim - przez kilka lat dmuchal w "jedna trabe". To w czasie Pana pracy jako tzw. " straznika miejskiego" miala w naszym miescie cala seria podpalen. O zgrozo ... pech chce ze zawsze wtedy kiedy ton Pan konczyl zmiane. To wlasnie Pan przy wiadomym pozarze odpowiedzial mi ze "Ja jestem po pracy - ja mam farjant". Wstyd i hanba !!!!!! Pan nie powinien wogole zabierac glosu na tym forum. Jedyne Pana osiagniecie w pracy jako tzw." straznika miejskiego" to bylo przegonienie dzieci zjezdrzajacych z gorki na sankach.,
gosc dnia listopada 13 2011 20:27:10
Jestem za!
Przecież ten komisariat jest wiecznie zamknięty,śmiech na sali!
Rada miejska powinna zając sie jeszcze wieloma nie potrzebnymi etatami np w Goku Urzędzie itp.Za duzo kasy idzie do kieszeni ludzi którzy nie powinni jej brać.Zastanówmy się ile zarabiają dyrektorzy,sekretarze,zastępcy zastępcow itd.A policja do czego ,łapania pijanych rzezimieszków śmiech;)
!!! dnia listopada 13 2011 20:34:56
Uważam, że Policja we Wleniu jest potrzebna.
!!! dnia listopada 13 2011 20:39:11
A jak jest kradzież, włamanie to do kogo się zwracać, albo wypadek samochodowy...
rychu miotacz dnia listopada 13 2011 22:13:29
Zamiast posterunku będzie nowa ŚWIETLICA!!!
gość dnia listopada 13 2011 22:24:33
Ja uważam że jest nie potrzebna,jest straz miejska.Kiedys miałam wypadek czołowe zderzenie zgadnijcie kto przyjechał-straznik miejski,nie było pogotowia,policji mandaciki po 50 dych i cześć.Żenada,rozgonić towarzystwo i już a do przestępst przyjezdżac bedzie Lwówek zajmą się sprawą jak trzeba bez pobłażania.W tym względzie trzymam stronę Burmistrza.
olek dnia listopada 13 2011 22:29:13
brawo panie burmistrzu , moim zdaniem juz dawno powinno sie zlikidowac ten grajdolek jakim jest komisriat policji we wleniu , znaczna pula pieniedzy jest tam przeznaczana a efekty sa znikome , mysle ze komisariat we lwowklu spokojnei wystarczy na caly powiat !!!
Czysta Paranoja dnia listopada 14 2011 00:00:11
Całkowicie chory pomysł.
Przez poprzednie cztery lata utrzymywał Burmistrz niepotrzebny etat swojego zastępcy, następnie zamienił go na sekretarza co kosztuje nas podatników potężne pieniądze, a teraz oszczędności szuka się kosztem bezpieczeństwa mieszkańców Gminy.
Taki sam chory pomysł jak chodzenie na szczudłach.
*** dnia listopada 14 2011 07:52:52
Niedługo w tym naszym Wleniu nie będzie nic , wszystko zlikwidują i pozamykają .... SMUTNE
Monik dnia listopada 14 2011 09:45:47
Mościcki twierdzi że wleńska policja źle pracuje bo funkcjonariusza ze Lwówka jest na macierzyńskim !!! Gratuluje poczucia humoru wszystkim przedmówcą popierającym Mościckiego !!! A Mościckiemu proponuję popukać się po głowie i zmienić doradców.

"Efekty pracy policji są słabe, znikome". Tak w tym Wlenu nic się nie dzieje, Ale to właśnie jest zasługa naszych dzielnicowych!!! Zlikwidujcie policję a zobaczycie co tu będzie.

Policja była jest i BYĆ MA, chłopaki robią dobrą robotę

Mam nadzieję że Komendant człowiek inteligentny nie da sobie wciskać głodnych kawałków.

Oszczędności niech Mościcki poszuka w swojej kieszeni i bezużytecznych dojarkach jak
specjalista ds. funduszy unijnych,
spec. ds. inwestycji,
spec. ds. rozwoju,
spec. ds. promocji
dyrektor komunalki,
cz bezużyteczny dla mieszkańców OKSiT

Nie oddamy policji i basta!
złodziej dnia listopada 14 2011 09:50:47
brawo Bogdan znakomity pomysł wyłączyć w mieście światła zlikwidować policję i ...
zawias. dnia listopada 14 2011 12:39:11
w Lubomierzu zlikwidowali pomiesczenia gdzie znajdowala sie siedziba Rewiru Dzielnicowych i przeniesili je do Ratusza,gdzie funkcjonuje obecnie.Panie Burmistrzu mozna tak zrobic a nie dazyc do likwidacji tej jednostki.Miejscowy policjant to zawsze swoj,ktory zna srodowisko,problemy miejscowych.Jestem za pozostawieniem.A swoja droga jest Pan dwulicowy,niedawno na "dzien policjanta''wreczal upominki,mowil dobre slowo o mundurowych a tu nagle taka zmiana.Lepiej szukac oszczednosci w KZOM-ie i innych podleglych Urzedowi instytucjach..Z tego co jest mi wiadomo,to policja placi za pomieszczenia ktore uzytkuje jak i rowniez za media.Jezeli tak dalej pojdzie,to bedziemy wybierac soltysa a nie Burmistrza.
Dzień dobry dnia listopada 14 2011 14:37:16
Gdzie można się podpisać za odwołaniem obecnego burmistrza?
Pozdrawiam
Burmistrz zdemaskowany! dnia listopada 14 2011 14:53:35
Każdy półinteligent widzi jak Pan burmistrz wykorzystuje pseudo fakty by każdy myślał że to co robi jest konieczne. Ludzie obudźcie się. TO JUŻ JEST SZCZYT SZCZYTÓW CO SIĘ DZIEJE WE WELNIU!

Ludzie. Przecież to jest zmniejszenie bezpieczeństwa we Wleniu!

Nie mówiąc już o tym jak są marnowane pieniądze i czas.
Kpiny a nie burmistrz dnia listopada 14 2011 15:19:44
To nagranie jest rewelacyjne, prześlijcie je do kabaretów.

Pan Jaskuła i pan Pawluk są świetnymi policjantami i wara wszystkim od nich. A burmistrz powinien teraz publicznie przeprosić POLICJĘ, Radnych i wszystkich mieszkańców!!! Zawsze może powiedzieć np., że cierpi na wirusową chorobę tropikalną.
TORI dnia listopada 14 2011 17:22:35
"Efekty pracy policji są słabe, znikome".... a jakie są efekty pracy " STRAŻY MIEJSKIEJ " Panie Burmistrzu ?!
HEJ dnia listopada 14 2011 18:26:30
A może trzeba zgłosić kandydaturę burmistrza do
tytułu rZasłużony dla Powiatu Lwóweckiegor1;?!
1. Za pozytywną realizację projektu rewitalizacji Wlenia.
2. Za wybudowanie niezbędnych świetlic wioskowych, bez których mieszkańcy na pewno by sobie nie poradzili.
3. Za zamknięcie świetlicy środowiskowej we Wleniu, bo dla wleńskich dzieciaków się nie opłaca.
4. Za spełnianie swoich obietnic wyborczych.
5. Za brak kolesiostwa.
6. Przede wszystkim za elokwencję!!!

Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
... do "gosc" dnia listopada 14 2011 19:41:25
Masz kolego absolutna racje. Tzw. Straz Miejska jest we Wleniu potrzebna "Jak piate kolo u wozu".
xxx dnia listopada 14 2011 20:29:52
STRAZ WIEJSKA!
ta joj dnia listopada 14 2011 21:46:02
Oj polecą łby.Ktoś podłożył perfidnie Panu Burmistrzowi nie tę stronę statystyk.Żeby dzielnicowi z Wlenia szli na urlop macierzyński?To mi się kojarzy tylko z faktem jak ktoś podłożył komuś kogo już niema pewną taśmę z nagranymi faktami które nie miały miejsca.No ale może w tej wiosce cudów też bywają Talibowie???
Do HEJA 7.p dnia listopada 14 2011 22:00:12
Za parking na rynku za 100 tyś zł.Jestem ciekaw ile z tego wpadło Mościckiemu i sekretarzykowi do kieszeni.
miejscowy dnia listopada 14 2011 22:16:05
brak swiatła w nocy!! brak Policji ?? Panie Burmistrzu zamknij pan jeszcze OSP jak jechac to po całosci.. po co komu bezpieczenstwo w gminie!! zal
miś dnia listopada 14 2011 22:17:16
Niech Mościcki popatrzy na siebie i swojego sekretarzyka.To są największe nieroby i lenie w całej gminie.
baryła dnia listopada 14 2011 22:26:18
Przykre jest to że tak wiele negatywnych emocji wywołuje Pan Burmistrz, jego Sekretarz i ich podejście do naszego kochanego Wlenia.Kiedyś było tu dużo sympatyczniej wszyscy się uśmiechali było serdecznie i kasa się nie liczyła tak jak dziś.Marcin tato byłby z Ciebie dumny na pewno.
kononowicz dnia listopada 14 2011 22:38:25
Niech nie będzie niczego.
Heh dnia listopada 15 2011 09:20:38
Ale zawsze będą Porady Prawne i Obywatelskie, które prowadzi pani sekretarzowa w OKSiT:)
Antykibol dnia listopada 15 2011 11:14:02
najlepiej to bombę spuścić na ten wleń i będzie spokój i na nowo zacząć budować
on dnia listopada 15 2011 11:40:04
To tak wygląda jak takie ***, bez mózgi dorwą się do wladzy.
ja dnia listopada 15 2011 12:40:06
***
maro dnia listopada 15 2011 14:39:54
Nizależnie od tego co kto mówi na temat istnienia posterunku we Wleniu jest on potrzebny i tyle! Bezpieczeństwo mieszkańców jest najważniejsze, a kryzys będzie powodował coraz wiekszą przestępczość. Jednyz z zasadniczych obowiązków buristrza jest zapewnienie bezpieczeństwa ludziom. Jak on tego nie rozumie to powinien odejść. I to jak najszybciej. Gadanie głupot zamiast rozmów z komendantem powiatowym policji to totalny blamaż. Tacy ludzie w samorządzie są szkodliwi.
do maro dnia listopada 15 2011 14:41:49
nic dodać nic ująć !!!
brawo! dnia listopada 15 2011 16:44:39
ma ro, ma ro, ma ro.... aż chce się skandować i zaklaskać

Popieram w 100% głos zdrowego rozsądku w komentarzu Pana o nicku: maro
Patrzacy z przerazeniem dnia listopada 15 2011 22:57:35
Kiedys policjanci mieli wszystko oklepane od deski do deski co sie dzieje we wleniu i okolicach. Bylo ich wiecej i mieli obcykany caly teren i mieszkancow. Co moga wiedziec o mieszkancach i teranach losowo dobrani z grafiku policjanci ze Lwowka? G...o tak naprawde w porownianiu z policjantem ktory jest na miejscu ciagle i wie co w trawie piszczy.
Co za czasy parszywe... mialo byc lepiej...
rzeczywistość dnia listopada 15 2011 23:04:54
Bramo Burmistrzu, Brawo zastępco ( sekretarzu ).
Nie chciało się mieszkańcom iść do wyborów to niech przez następne trzy lata pocierpią, żyjąc w ciemnościach, bez policji, w brudnym mieście, bez perspektyw jakiegokolwiek rozwoju.
Za cztery lata już nie będą musieli iść do wyborów gdyż gmina zostanie podzielona i wcielona do innych sąsiadujących gminy.
Na dzień dzisiejszy niech będą dumni, że mają jednego z najlepiej zarabiających Burmistrzów i sekretarzy w całej Polsce.
as dnia listopada 15 2011 23:41:42
Może by gminę zlikwidować jak tam rządzą dwa *******
: dnia listopada 16 2011 07:32:44
Prawe każde zdanie zaczyna od "JA". Jaka szkołę nasz burmistrz ukończył, że go nauczyciel polskiego nie zrugał :P
Katarzyna dnia listopada 16 2011 09:52:52
Nie ma juz energetyki...nie bedzie tez Policji???...Czyzby jakis Kononowicz rzady przejął???...nie bedzie nic???
Jedyny Taki dnia listopada 16 2011 11:07:47
Ja byłem, ja jestem i ja bede. Z uśmiechem, klaszczemy!
BSI. dnia listopada 16 2011 13:56:13
Brawo panie Burmistrzu za slowa krytyki wobec tych dwoch panow,jakby jeszcze troche skrytykowal Pan straznika miejskiego,to by bylo super.Ale napewno tego Pan nie zrobi.Ostatnio zauwazylem pana Wojtka na terenie miasta,wiecej razy Go spotkalem w miescie,niz tych panow przez ostatni rok.To jest prawdziwy policjant,zagada porozmawia a nie Ci sztywniacy,tylko mandat,mandat.
BEZPARTYJNY dnia listopada 16 2011 15:51:09
Proszę, jaka to zmiana zaszła radykalna w naszym społeczeństwie. Niedawno wszyscy jechali na naszych policjantów a teraz cały Wleń za policją murem stoi. Ale cóż jest okazja dokopać Burmistrzowi to się z niej korzysta. Zauważcie tylko ze nikt z ratusza nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia i formalnie nic nie może zrobić. Półinteligenci wypowiadający się na tym forum powinni uważniej czytać artykułr30;.Policji nie likwidują.
Dlaczego dnia listopada 16 2011 17:14:00
Dlaczego nikt z naszych szanownych radych nie chce się oficjanie wypowiedzieć na wleninfo?
... dnia listopada 16 2011 18:30:16
a co tu mówić skoro burmistrz powiedział już wszystko
jaa piernicze dnia listopada 16 2011 18:44:57
Jak w naszej gminie będzie więcej takich "bezpartyjnych" jak Pan BEZPARTYJNY, to we Wleniu obecny burmistrz będzie panował zawsze na zawsze.
Bo przecież jest dobrze... Burmistrz dobrze robi... On nic nie likwiduje... tylko policjanta nie będzie we Wleniu, ale nie znaczy, że likwiduje rewir... a ich i tak nie ma więcej niż są... przecież Pan burmistrz sam tak powiedział.
To widocznie tak trzeba!
A Wy ludzie jesteście niedobrzy!
bbw dnia listopada 17 2011 07:54:09
Panie burmistrzu!Skoro tak Pan uważa,to proponuję odświeżyć pamięć.
Jakie wzniosłe plany miał Pan w kampanii wyborczej i co zostało z tego zrealizowane.Jeżeli chce Pan kogoś rozliczać,to proponuję zacząć od SIEBIE.
Burmistrz gada bzdury dnia listopada 17 2011 08:58:28
Czy policja powinna tłumaczyć się ze swoich działań przed burmistrzem czy powinni mu się podlizywać
Po co w tej gminie strażnik miejski ile kosztuje jego utrzymanie czy ktoś wie co ten pan robi czy można gdzieś znaleźć raport jego działań i czy nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na wsparcie policji
Mieszkaniec - jeszcze Gminy i Miasta dnia listopada 17 2011 19:06:23
A co Wy się czepiacie biednego Marka?
Popatrzcie na poczynania Marcina.
Przez poprzednie cztery lata jako zastępca brał czterokrotnie więcej od Marka.
I co zrobił.
Chciało by się powiedzieć wielkier30;.
O przepraszam
Samochodem służbowym uczestniczył w godzinach pracy w przetargu działki -- prywatnie.
Zawsze to coś !!!
A tak na marginesie?
W poprzedniej kadencji z kasy gminnej wypływała spora kwota na utrzymanie stanowiska zastępcy burmistrza.
W tej kadencji mamy tego samego burmistrza, ale powyższe stanowisko zniknęło.
Czy burmistrzowi już nie jest potrzebny zastępca?
To pytam się po jaką cholr30; w poprzedniej kadencji wydano kilkaset tysięcy złotych na utrzymanie zastępcy burmistrza.
Gdzie tu jest sens i logika?
BEZPARTYJNY dnia listopada 17 2011 20:04:07
Ha!! Pewnie gdyby powróciła dawna gwiazda straży miejskiej oraz tego portalu w osobie pana Łobockiego , to pewnie pialibyście z zachwytu i kwiczeli z rozkoszy, ale czy na pewno?!?!?!?!?!
. dnia listopada 17 2011 21:12:59
Burmistrz się myknął z zawartośćią statystyk,może się cyferki zlały. To fakt.Drugi fakt jest taki że mamy zaszczyt uczestniczyć w nowatorskim na skalę ogólnopolską ekspeymentem pod roboczym tytułem cięcia budżetowe-jak uzasadnić i dlaczego.http://www.lwowekslaski.net/1807/wielkie-zmiany-w-lwoweckiej-policji/W powiązaniu z zaciemnieniem to ja Wam panowie współczuję w zwalczaniu przestępczości.No...chyba że macie gogle noktowizyjne etatowe osobiste:D.Ale nie sądzę.No cóż ciężkie czasy.Nima kasy.W narodzie bida i służbom czas się będzie zacząć spacerować albo rowerkiem po rewirze pocisnać.
Max Cop dnia listopada 19 2011 13:04:58
Policja jest potrzebna, to nie podlega dyskusji, ale czy ktoś wie cokolwiek o dokonaniach wleńskich gliniarzy? Czy Oni cokolwiek robią? Czy biorą udział w jakiś akcjach? Czy łapią przestępców? Przecież to nie są informacje tajne? A skoro nic nie robią to po co Oni we Wleniu. Przyjdą Nowi i się wykażą!
ostatni_gasi_swiatlo dnia listopada 21 2011 00:30:04
[url]http://www.wrzuta.pl/szukaj/ciemno%C5%9B%C4%87+seksmisja[/url]
xrqdwjzulch dnia maja 30 2014 13:42:04
ElBsD0 <a ***="http://tplhwiztyudk.com/">tplhwiztyudk</a>, bsejqhwougzm, [link=http://mjanumnxxzhz.com/]mjanumnxxzhz[/link], http://qudtqzlsqwge.com/
Gescqbdk dnia czerwca 05 2014 14:42:48
shirley free credit score
Dodaj komentarz
Nick:1 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Parada
Parada
Jubileusz - Rynek Parada Przedszkolaków


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16906164 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.