wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Sesja RMiG Wleń. Relacja Video

W piątek 25 lutego 2011r. odbyła się V sesja Rady Miasta i Gminy Wleń. Już na początku sesji wynikły kontrowersje w sprawie głosowania nad przyjęciem dwóch protokołów z września i października 2010 r. Radny pan Marek Koczarski dziwił się, dlaczego radni mają przegłosować protokół z września 2010 r. jeżeli poprzednia Rada przyjęła go na sesji miesiąc później, co znalazło odzwierciedlenie w odpowiednich zapisach. Zaistniała pomyłka, sprawdzę protokoły – tłumaczyła się wyraźnie zażenowana Przewodnicząca pani Katarzyna Kotołowska i proponowała przegłosowanie jedynie protokołu z sesji wrześniowej. Mimo tłumaczeń Przewodniczącej pan Marek Koczarski stwierdził, że będzie głosował przeciwko jego przyjęciu.

Burmistrz Miasta i Gminy poinformował Radę między innymi o tym, że bezrobocie w Powiecie Lwóweckim wynosi ponad 25 %, z tego we Wleniu bez pracy pozostaje 399 osób. Gmina Wleń otrzymała promesę wartości 150 tys zł na usuwanie skutków ubiegłorocznej powodzi. Z tych pieniędzy będzie remontowana droga w Radomicach i most w Marczowie. Natomiast Ministerstwo Kultury przeznaczyło 350 tys zł na remont baszty. Wniosek był składany na ok. 940 tys. W związku z czym gmina będzie musiała zwiększyć wkład własny albo ograniczyć zakres remontu. Zagrożony jest program rewitalizacji rynku we Wleniu. Wspólnoty nie podejmują stosownych uchwał i Gmina może nie nie otrzymać środków na odnowienie kamienic.

Po raz kolejny spore emocje wzbudziła uchwała w sprawie wysokości diet radnych.

Zmieniła się kwota bazowa w związku z czym Rada powinna podjąć uchwałę żeby te sprawy uporządkować tłumaczyła Przewodnicząca Rady. Podjecie tej uchwały skutkowałoby podwyższeniem diet radych o ok 30 zł.

-To było by nie w porządku wobec naszych wyborców mówiła z kolei radna Grażyna Tomoń.

Pan Grzegorz Skrobuk proponował przekazanie środków przeznaczonych na podwyżkę na inne cele np. kulturę albo sport.Radna Ewelina Wójcik zgłaszała wniosek o głosowanie imienne w tej sprawie.
Pani Tomoń zgłosiła poprawkę do uchwały pozostawiającą diety na dotychczasowym poziomie. Poprawka ta została przez radę odrzucona. Przeciwko podwyżkom diet zagłosowali jedynie Radni: Pani Grażyna Tomoń, Pani Ewelina Wójcjk, Pan Marek Koczarski i Pan Grzegorz Skrobuk. Pozostali członkowie Rady Miasta zgodnie poparli uchwałę zwiększająca diety.

W sprawach różnych Pan Jan Łobocki pytał o zakres i sposób finansowania budowy parkingu na rynku i sposób rozliczenia remontu świetlicy w Pilchowicach.

Na Pana pytania będą odpowiedzi na piśmie stwierdziła Przewodnicząca Rady Miasta Pani Katarzyna Kotołowska – to taka tradycja

- to nie tradycja tylko dziecinada ripostował Pan Łobocki.

Komisja rewizyjna rozpatrzyła skargę Pana Marka Drala na Burmistrza Bogdana Mościckiego w sprawie nie udzielenia informacji publicznej. Komisja uznała skargę za zasadną i zobowiązała Burmistrza do przestrzegania prawa w tym zakresie.


Komentarze
bodex dnia lutego 28 2011 06:07:56
Brawo Panie Marku, jedyny radny z jajami.
tracer dnia lutego 28 2011 10:01:15
Panie Andrzeju brawa za relacje VIDEO z sesji.
Teraz jaki jest "koń "każdy widzi.
Dla zdrowo myślących - komentarz zbyteczny!
maro dnia lutego 28 2011 10:16:56
Mam pytanie? Kto siedzi po lewej stronie Mościckiego? Wiceburmistrz, sekretarz, czy inny pracownik? A może pan burmistrz odpowie? Jak wiadomo Marcin Fluder jest radnym powiatowym i w ciągu 3 miesięcy powinien się opowiedzieć kim chce być. Oczywiście istnieje możliwość, że będzie dostawał dietę radnego i pensję z ratusza, jeśli zostanie sekretarzem. Tylko którą drogą pójdzie? I dlaczego to taka tajemnica? Pewno musi być w tym jakiś "mały problem". A pani przewodnicząca jak zwykle "super" kompetentna!
Smutny widok!
dżokej dnia lutego 28 2011 11:41:46
Tracer ! Jaki koń ?!
Co najwyżej - muł !!!
Wałach - to byłby już komplement.
do maro dnia lutego 28 2011 11:52:35
Po lewej stronie siedzi jego prawa ręka , po prawej ...stoi jego lewa ręka a P.burmistrz chętnie odpowie ale ustami P.Luka.
:)
bodex dnia lutego 28 2011 12:57:04
Oj zamilkł nasz Szanowny Pan Luk oj zamilkł a przed wyborami był taki aktywny.
bodex dnia lutego 28 2011 12:58:38
Dołączam się do gratulacji Tracera Brawo Panie Andrzeju, mam nadzieję że to nie ostania relacja z rady gminy
sekretarz dnia lutego 28 2011 13:35:53
Szkoda, że tak późno.
Ostatnie cztery lata były jeszcze gorsze.
Komentarz dnia lutego 28 2011 13:44:16
Mam nadzieję,że teraz już tak często jak to możliwe będą dostępne relacje wideo z sesji Rady Miasta i Gminy.Nie każdy może być na sesji, a zawsze rejestrowanie takiego zdarzenia nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie,myślę że będzie miało bardzo dobre skutki dla Wlenia.No i co tu dużo mówić,oby reszta niemych radnych "zaraziła" się od pana Koczarskiego.Kto pyta nie błądzi:).Brawo Panie Marku,tak trzymać!Pozdrawiam.
Obi Vankenobi dnia lutego 28 2011 13:53:44
Luke,where are You?
do Obi Vankenobi dnia lutego 28 2011 13:59:46
I'll be back
kat dnia lutego 28 2011 14:06:31
Brawa dla radnych ,którzy myślą-P.Koczarski i dla tych co zaczęli myśleć.Dla Bez-mózgów,---GWIZDY!!!!!!!!!!!.
Z wideo-relacją super pomysł.Brawo,nareszcie widać czarno na białym ,kto jest kim.Ogólnie-ręce opadają.Dlaczego nie jest wyjaśniona sprawa z P.Fludrem i jego stanowiskami ,biedak nie może się zdecydować,ale jak to mówią -pokorne ciele dwie matki ssie.
anastazja dnia lutego 28 2011 14:49:46
Jaki biedak,jaki biedak?
*** dnia lutego 28 2011 15:21:41
Z relacji wynika że tylko Pan Koczarski czyta materiały. A Pani przewodnicząca daje radnym wszystko co burmistrz podłoży a oni głosują bez zastanowienia.
lol dnia lutego 28 2011 17:15:59
kiedys ktos tam wejdzie i sie wysadzi!!
bodex dnia lutego 28 2011 18:13:19
a nie mówiłem Pan Koczarski facet z jajami i niech doprowadza do epilepsji burmistrza i z-ca (sory chyba sekretarza) lub kto to wie BRAWO PANIE MARKU TAK TRZYMAĆ głosy na Pana oddane nie są głosami straconymi, żałuję że nie mogłem na Pana gło0sować z mojegu okręgu wybrali miernotę który nie chce płacić podatków i skumał się z nasazym Szanownym Burmistrzem.
K jak ? dnia lutego 28 2011 19:50:16
Co ja słyszę. To przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Radny Maciej Rybiałek nie chciał, jak to proponował Radny Skrobuk przekazać pieniędzy na kulturę, tylko wolał żeby te kilka złotych wpadło do jego kieszeni.
Panie Radny Rybiałek a czy zasłużył Pan już na podwyżkę?
YETI dnia lutego 28 2011 20:21:17
Gdybym nie znał tych ludzi pomyślałbym, że to druga część kultowego już filmu Barei pt. "MIŚ"
Panie Andrzeju szkoda, wielka szkoda, że Oskary zostały już rozdane!
Osobiście uważam, ze jedna statuetka należała by się właśnie Panu.
Chociażby za odwagę i Pańską konsekwencję.

Jak znam życie (zwłaszcza Wleńskie realia) i Pana redaktorskie zacięcie będzie Pan miał jeszcze wiele okazji aby pod szlifować kunszt filmowca. Wkrótce pojawią się zapewne nowe, równie dobre i zabawne filmiki z kolejnych sesji. Niecierpliwie czekam np. na taką część VI .
Z góry dziękuję i proszę o jeszcze.
Swym działaniem zapewnia Pan nam nie tylko dostęp do ważnych informacji ale zapewnia Pan nam również kulturę i rozrywkę.
Chciałem napisać - tanią rozrywkę ale tania to ona nie jest.
Obsada filmu jak widać i słychać, zupełnie do bani.... z małymi wyjątkami. Jak na "notorycznych" amatorów gaże co poniektórych j - zupełnie na najwyższym poziomie ! Mimo wszystko Kiepscy mogą śmiało pakować mandżur, Wleńskie sesje są o niebo bardziej zabawne :)
Równie śmieszne są tylko czeskie bajki z serii pt. "Sąsiedzi" Kto pamięta?
Dzięki Panu, Panie Andrzeju już niedługo nasz region będzie szeroko znany jako taka - fabryka snów !
Fabryka - czarnego humoru i absurdalnie koszmarnych snów !!!
:) dnia lutego 28 2011 20:58:27
A teraz wszyscy łapki w góre..................
Sławek Osiecki dnia marca 01 2011 10:36:30
Dzięki takim artykułom, w końcu mamy "czarno na białym" co się na danej sesji rady działo. Ja złożyłem w październiku wniosek o udostępnienie informacji publicznej czyli sprawozdania z wrześniowej sesji rady i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.
Taki brak odpowiedzi jest czynem karalnym do 3 lat pozbawienia wolności. Szczególnie, że to sprawozdanie ma posłużyć jako dowód w sprawie karnej. Chodzi o to, że na sesji rady pani projektant powiedziała, że nie przekazano jej moich zastrzeżeń do planu zagospodarowania w uzasadnieniu odrzucenia mojej skargi do rady pani Kotołowska powołując się na wypowiedź tej pani skłamała, że jej te zastrzeżenia przekazano. Było to naruszenie zasad sporządzania miejscowego planu zagospodarowania i przez to plan ten jest nieważny.
Mam pytanie - Czy kiedyś w końcu ktoś ukróci to mataczenie w sprawie planu zagospodarowania?
ciekawy dnia marca 01 2011 21:31:02
O co chodzi z tymi uchwalami wspolnot mieszkaniomych?Czego te uchwaly maja dotyczyc?Nigdzie nie zostalo to powiedziane.Chodzi o wyrazenie zgody,partycypowanie w kosztach czy jak?
leser dnia marca 01 2011 21:51:57
Gieldy pracy sposobem na bezrobocie w powiecie.To ludzie nie chca pracowac czy tej pracy brak ze trzeba organizowac gieldy?Kiedys bylem na takiej gieldzie i to byla lapanka do dre... do duzej firmy w jelonce.Brak zgody na przyjecie propozycji zatrudnienia=utrata statusu osoby bezrobotnej=jeden kazdorazowo bezrobotny mniej=statystyki w gore.I juz jest sie czym pochwalic w sprawozdaniach.Czy to bedzie w podobny sposob funkcjonowac teraz?
zbulwersowany dnia marca 01 2011 22:05:58
Sytuacja budzetu kraju jest bardzo kiepska,bezrobocie w powiecie pozostaje na poziomie ponad 1/4.Czy widelki placowe samorzadowcow wykazuja tendencje w zwiazku z tym do solidaryzowania sie z sytuacja materialna spoleczenstwa gminy?
zmeczony dnia marca 01 2011 22:11:02
Dosc tych trudnych pytan na jeden wieczor.Pewnie i tak zostana bez odpowiedzi:).Pozdrowienia dla wszystkich masochistow ktorzy jeszcze ztad nie wyjechali.
. dnia marca 01 2011 22:11:09
Tak zbulwersowany. Samorządowcy pokazują swojemu społeczeństwu, że można żyć lepiej.
Wleń kryzysu się nie boji dnia marca 01 2011 23:24:50
Jeżeli skromny Budżet Gminy - Biednego Wlenia stać na płacenie tak dużego wynagrodzenia Burmistrzowi, oraz na zatrudnienie zastępcy, z pensją równą pensji niektórych Burmistrzów Polskich Miast to cóż znaczy te kilkadziesiąt złotych więcej dla Radnego.
Ajax. dnia marca 02 2011 09:07:15
panie Slawku,nie ceduj donosu w sprawie mateczenia na osoby trzecie,jezeli sa twarde dowody na mataczenie,ukruc je sam.Skieruj stosowne zawiadomiene do odpowiednich organow.Mam wrazenie,za chcialbys miec rece czyste,jakby sprawa sie rypla.W kodeksie karnym jest tez stosowny arykul ktory mowi;kto sie dowiedzial o podejrzeniu popelnienia przestepstwa,nie powiadoml odpowiednich oganow podlega karze......ilus tam lat.Tak,ze swiat nalezy do odwaznych ludzi,a za takiego Pana uwazam.
Sławek Osiecki dnia marca 02 2011 09:53:41
Ajaks - to jest istny cyrk. Jako poszkodowany złożyłem zawiadomienie 4 listopada. Mimo, że podpisałem się imieniem i nazwiskiem i podałem nr telefonu, podałem dowody w sprawie i kwalifikację prawną, to przez miesiąc nie było odzewu. Po miesiącu sam zadzwoniłem. Pan prokurator wyraźnie zmieszany umówił się ze mną na następny dzień na konkretną godzinę. Przetrzymał mnie jak rasowy prokurator z dawnych czasów przed drzwiami abym zmiękł. W tym czasie prowadził towarzyską pogawędkę z pracownikami - słychać było przez drzwi. Następnie poprosił mnie do pokoju, ale tylko po to, aby oznajmić mi, że nie ma dla mnie czasu. Sprawę scedował na policję. Pani policjantka już całkowicie mnie załamała. Zaczęła rozmowę podniesionym tonem - jak ja w ogóle śmiałem złożyć to zawiadomienie. Następnie powiedziała, że "jak przyjdą po mnie do domu, to mam powiedzieć, że sam się zgłosiłem". Po latach komuny, takie demonstracje siły nie robią na mnie wrażenia. Nie chciała przyjąć zgłoszenia, próbując odwrócić kota ogonem, że policja nie zajmuje się prawem administracyjnym, jednak nalegałem, aby najpierw przeczytała moje zawiadomienie, gdzie podaję wyraźnie - poświadczenie nieprawdy. W końcu na odczepkę spisała nowe zgłoszenie. Jak się należało spodziewać, w prezencie pod choinkę pani Kotołowska dostała odmowę wszczęcia dochodzenia. Na pytanie dlaczego, pani policjantka oznajmiła, że nie musi się przede mną tłumaczyć. Przypomniałem jej, że w przysłanym pouczeniu sama pisze, że przysługuje mi prawo wglądu w akta sprawy. Odpowiedziała, że nic mi nie będzie pokazywać i niech się prokurator tłumaczy. Wczoraj zadzwoniłem do pana prokuratora. tradycyjnie musiałem przypomnieć o pouczeniu. Teraz pan prokurator potrzebuje ośmiu dni na przygotowanie się do rozmowy ze mną. Tak właśnie wygląda reakcja policji i prokuratury na korupcję w urzędach.
Czwarta Władza dnia marca 02 2011 11:10:27
Co się w tej Waszej gminie dzieje? Coraz więcej ludzi narzeka, są coraz bardziej niezadowoleni. Tylko czy to niezadowolenie przekłada się na działanie? Czy tylko skomlą swoje bóle w koncie po cichu? Piszecie tu o jakiś "nieprawidłowościach". No i co z tego że piszecie to na forum??? Ulży Wam?

Gdybym był na miejscu burmistrza czy przewodniczącej rady to pewnie zachowywałbym się tak samo i robiłbym to samo. A to że na jakimś forum ktoś sobie coś nagryzmoli? A niech gryzmoli. I co z tego?

Wczoraj we Lwówku słyszałem jak to na tej sesji wstał Gość i zadawał jakieś WAŻNE pytania a przewodnicząca i burmistrz z uśmiechem na twarzy wysłuchiwali. Po czym bez odpowiedzi i bez wdawania się w dyskusje zamknęli sesje. Pytania pozostały bez wytłumaczenia i bez odpowiedzi. Ot i co z tego? Na następnej sesji Gość będzie mógł znowu wstać.

P.S.
Panie Burmistrzu bal był SUPER, ukłony i podziękowania dla Pani Dyrektor.
Cześć i chwała zwycięzcom. dnia marca 02 2011 11:43:44


Ave Cezar

http://www.nj24.pl/component/option,com_ponygallery/func,detail/id,46209/
smutna dnia marca 02 2011 12:41:59
szkoda tylko że impreza jest organizowana dla wybranych a większośc ludzi nie ma bladego pojęcia o niej a chodzi mi o biesiade sołtysów ja niewiedziałam nawet ze jest a na te imprezy ciągle ci sami biegają nieładnie nieładnie
imperium dnia marca 02 2011 13:35:25
Nie ma jak to zdrowo się na$#^, ups, chciałem napisać skonsumować drinka w kulturalnym towarzystwie.
do smutna dnia marca 02 2011 13:50:17
bo to nie impreza dla nas szaraków, my mamy tylko podziwiać
zadowolony dnia marca 02 2011 16:59:12
bardzo ładnie panie Stefanie można brac przykład np. pan Osiecki i innib brawo i tak dalej trzymajcie sie
Wilma dnia marca 02 2011 17:57:14
Panie Sławku, polecam: gdyby policja zlekceważyła zgłoszenie - tu nr, pod którym można złożyć skargę na działanie policji: (22) 603 68 93 (pn.i pt 8:00 - 20:00).
Do tradycjonalistów i tradycjonalistek dnia marca 02 2011 19:59:08
Tradycja - to jedna z form wyrażania impotencji.


Zamiast tradycji w rozmowach z mieszkańcami wszystkim polecam tradycyjny Tłusty Czwartek.
Neron dnia marca 02 2011 20:13:09
Na tak kiczowatą zabawę wiejską to i za darmo wstyd iść.
bida dnia marca 02 2011 20:53:48
Jaki tłusty jak bida w powiecie. Hej, czy nie wiecie...?
LOL dnia marca 02 2011 22:35:57
A co to za kabaret na tej fotce? Paranieudolni?
kat dnia marca 02 2011 23:15:13
ja szarak nawet bym nie poszedł na taką imprezę pseudośmietanki wleńskich pseudointeligentów,ble
kat do kata dnia marca 02 2011 23:33:12
hej ,proszę się nie podszywać pod mojego nicka
Kat do kata który psize do kata dnia marca 03 2011 00:08:02
to moj nick
Pytanie dnia marca 03 2011 09:37:13
Jak Wam się podoba moja nowa sukienka
Neron dnia marca 03 2011 09:58:51
Najlepszą formą obrony jest atak, nawet ten w postaci kiczowatej zabawy.
Szkoda tylko Pana Starosty, że dał się wkręcić w propagandę sukcesu.
Ajax. dnia marca 03 2011 16:18:24
Panie Slawku,szkoda szarpac nerwy i tracic zdrowia,nalepsze wyjscie sprawic sobie kodeks postepowania karego i umiejednie go wykorzystac.
maro dnia marca 04 2011 07:53:49
Na biedę najlepsze igrzyska. Smutne. Burmistrz i starosta już dawno kombinowali ze sobą. Nie jest rzadną tajemnicą, że poparcie w czasie wyborów było w obie strony. Tylko kurtuazyjnie zaprzeczali, że jest inaczej. Oby tylko coś z tego dla Wlenia dobrego wyszło, poza propagandą i zabawami. W obietnicach są dobrzy. Ale jak z realiami? Starosta jest niestety pod silnym wpływem wicestarosty Grześkowa. Chyba wychodzi brak doświadczenia, albo kompleksy. A to żle wróży. Czas pokaże.
laska dnia marca 04 2011 13:47:08
panie sławku niech pan się nie poddaje istnieje wyższa instancja np. we wrocławiu prosze napisać skarge z zastrzeżeniem że nie życzy pan sobie aby prokuratura we lwówku i jeleniej zajmowała się tą sprawą bo................... działa ja wszelkie skargi składam do wrocławia inaczej nie darady
Kibic dnia marca 07 2011 20:23:59
CEZARZE popatrz jaki jesteś zapatrzony w dal ...co widzisz Cezarze ? widzisz tam nasze miasto któro Wleń się nazywa?czy widzisz te ruiny w rynku?czy widzisz nasze wodociągi bez żadnej kontroli?Nie? A Zamek Lenno Ty widzisz?Dlaczego nie ma przy Tobie Twojego sługi?a gdzież się podział czerwony dywan?jak szaleć to szaleć przecież to nie z Twojej kieszeni many,many.Popatrzeć miło na Wasze przebranie.dobrze że to tylko przebranie.Podobają się Wam tamte czasy?Władza,władza i jeszcze raz władza.A co będzie jak się skończy?Jaki wtedy strój?Było miło na Was popatrzeć.Aż dech zapiera od tego blasku który od Was bije.Prowadz Cezarze...
CZEŚĆ I CHWAŁA ZWYCIĘZCOM dnia marca 07 2011 20:31:06
CZY OPRÓCZ WAS I WASZEGO WOJSKA JESZCZE KTOŚ SIĘ CIESZY?
A wiecie dnia marca 07 2011 21:02:18
sołtysom też się coś należy od życia.
A mi ? dnia marca 08 2011 16:36:10
A mi się nie należy ?
Tyle że to impreza dla wybranych.

Ave Caesar morituri te salutant
Amen
Sokrates dnia marca 08 2011 19:38:09
Gladiatorzy:
lepiej pomyślcie jak dzieci dowozić do szkoły bo wam się gimbus rozlatuje
kat dnia marca 10 2011 00:23:15
jakto by mieli małe dzieci to by pomyśleli a tak...punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ,nie?
Dodaj komentarz
Nick:3 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Statystyka
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Rozwijanie węży
Rozwijanie węży
Młodzi ochotnicy


j23199 weeks
Administrator467 weeks
tender467 weeks
jasiek468 weeks
admin468 weeks
gisia470 weeks
jordan470 weeks
enisia470 weeks
lekul470 weeks
Maskonp471 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16488256 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.