wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie



Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Jak problem śmieci rozwiązano w cywilizowanym świecie.
Miejskie
 Zadziwiają ludzie którzy nie widzą nic złego w hałdach  śmieci zalegających pobocza dróg, lasy,  na terenie gminy która aspiruje do bycia centrum turystycznym Doliny Bobru.  Tym bardziej, że jest to problem z którym mieszkańcy i turyści stykają się niemal codziennie. 

 Czy jego rozwiązaniem są czyny społeczne? Zdecydowanie nie. Państwo nałożyło na władze samorządowe obowiązek utrzymania terenu gminy w czystości. Płacimy za to nie tylko w podatkach ale również w opłacie śmieciowej. 

 Jak widać na załączonych zdjęciach władze Wlenia od lat nie potrafią sobie z tym zadaniem  poradzić.  Co więcej pracownicy gminy brali czynny udział w zanieczyszczaniu środowiska. Wystarczy przypomnieć palenie śmieci na terenie dawnego KZOM, wywożenie odpadów przez pracowników do lasu. Teraz  zamieniająca się w wysypisko działka gminna przy ciągu spacerowym.

 Szokujące może być to, że dla wielu mieszkańców to norma. Co więcej aprobują oni takie zachowania usprawiedliwiając przy tym władze.
Czy można  problem odpadów zielonych, śmieci gruzu rozwiązać w cywilizowany sposób?
Nasz mieszkaniec pokazał na krótkim 90 sekundowym filmiku, że można. Jeżeli tylko się chce, bo we Wleniu próbował zainteresować pomysłem  swojego radnego jak mówi - bez rezultatu.





Palenie odpadów przez pracowników gminy 2015



Palenie odpadów przez pracowników gminy 2016




Rok 2017 odpady zostały wywiezione do lasu.




Rok 2018 - "Nieznani sprawcy" wywożą odpady na działkę przy Jana Kazimierza



Obejrzy krótki filmik mieszkańca Wlenia i zobacz jak się postępuje z odpadami w cywilizowanym świecie.
















Andrzej Jaśkiewicz
Komentarze
😊 dnia maja 19 2018 21:02:07
Odpady??? Juz się zdenerwowałem bo myślałam że to jakieś plastiki 😊 A to tylko gałęzie . A Pan REDAKTOR (😉) to czym w piecu pali ?
do reda dnia maja 19 2018 22:39:15
Ty komin już naprawił?
Ogladalny dnia maja 19 2018 23:43:25
Ja nawet wywożąc śmieci nie pomyślałbym żeby z tego zrobić filmik(żenada). Niedługo podejrzewam, że pójdzie się do restauracji ,a potem po zjedzeniu posiłku i po jego wydaleniu będzie się oglądać czy wszystko było eko, tzw prześwietlanie gów.....
krawiec Stefania dnia maja 20 2018 14:18:30
dawno nie byłam na spacerze ,a zawsze syn wozi mnie za sanatorium[dobra droga],ale wkrótce zobaczę te ;;;;cuda;;smutne ,ale prawdziwe
😊 dnia maja 20 2018 14:55:34
Jak tu wszystko jest skrzętnie udokumentowane...ze tez się komuś chce biegać i z ukrycia robić fotki i niczego tym nie udowodnić. Ale nieładnie wprowadzać ludzi w błąd. Pisząc "odpady" trzeba zaznaczyć jakie. Bo wywóz gałęzi do lasu to przecież żadna zbrodnia. A dołączony filmik niczego nie wnosi. To chyba żadna nowość? Co w tym dziwnego?
O dnia maja 20 2018 18:22:56
Nie widzę na tych zdjęciach pracowników gminy
O dnia maja 20 2018 20:42:57
Na filmiku nie widzę na tym składowisku miejsca na takie ODPADY(gałęzie) jakie wywożą /spalają pracownicy gminy (?)
zaskoczony dnia maja 20 2018 21:04:58
To by znaczyło że we Wleniu mieszkają sami dzikusy?
Zazdrozny dnia maja 21 2018 09:47:26
Burmistrzu bierz przykład. Zrób porządek na komunalce.
Rene dnia maja 21 2018 14:31:43
nie znani sprawcy??? zartuje Pan ^^ Kazdy wie kto to robi
Dodaj komentarz
Nick:



3 + 2:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Turniej Tańca 2010
Turniej Tańca 2010
Turniej Tańca 2010


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin486 weeks
gisia487 weeks
jordan488 weeks
enisia488 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16938207 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.