wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie



Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
PIŁKARSKA NIEDZIELA
MiejskiePogoń Wleń pokonała w niedzielę na własnym boisku Chełmsko Śląskie 2 : 1.  Piłkarze Pogoni od początku dominowali na boisku. Już w pierwszych minutach Wojtek Świętochowski zdobył pierwszą bramkę   dla Wlenia. Mimo przewagi gospodarzy  drugi gol  padł dopiero w drugiej połowie meczu po strzale Ernesta Pilnego. Bardzo nerwowo zrobiło się pod koniec spotkania gdy KS kilkanaście minut przed końcem meczu zdobył kontaktowego gola i walcząc do ostatnich sekund kilkakrotnie, poważnie zagroził bramce Pogoni.








O ogromnym pechu mogą mówić piłkarze WKS którzy podejmowali u siebie Kwisę Mroczkowice.
W pierwszej połowie zdecydowanie częściej zagrażali bramce przeciwników  ale z pięciu – sześciu wydawałoby się 100 procentowych sytuacji zdobyli zaledwie jednego gola. Zemściło się to w kolejnych minutach meczu gdy Mroczkowice najpierw wyrównały, a w drugiej połowie wyszły na prowadzenie. Kilka minut przed końcem meczy Pilchowice zdołały wyrównać po pewnie wyegzekwowanym rzucie karnym, aby tuż przed gwizdkiem końcowym stracić koleją bramkę.








Czarni Strzyżowiec zremisowali z Dolomitem Pisarzowice 2 : 2


A.Jaśkiewicz

Komentarze
Kibic dnia kwietnia 15 2018 22:01:17
Ahh ten WKS co tydzień straszny pech... Co za pechowa drużyna
Figo dnia kwietnia 15 2018 23:07:23
Pech jak pech, trener do wymiany bo widać że chłopaki chcą ale nie ma kto tego poukładać
ebi dnia kwietnia 16 2018 07:57:53
ten co teraz jest to nie trener ahhah
ps. wyczerpujace relacje
Do Figo kibic dnia kwietnia 16 2018 08:31:49
To byla irionia..
Dodaj komentarz
Nick:



2 + 2:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Pokazy Działań Ratowniczych
Pokazy Działań Ratowniczych
Pokazy Działań Ratowniczych


j23215 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek484 weeks
admin485 weeks
gisia486 weeks
jordan487 weeks
enisia487 weeks
lekul487 weeks
Maskonp487 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16920397 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.