wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Nasi nie zauważają, sieć Rossmann doceniła
Miejskie

Nasi nie zauważają, sieć Rossmann doceniła


W nakładzie miliona egzemplarzy sieć Rossmann wydała kwietniowy numer darmowego miesięcznika „SKARB’, w którym znalazł się materiał o Dolinie Bobru. Gazeta ukazała się także w wersji elektronicznej, co znacznie podnosi liczbę odbiorców.
W dziale pt.: „MY ODKRYWCY” popularna sieć handlowa zachęca do odwiedzania najciekawszych miejsc w kraju. W bieżącym numerze jedna ze stron poświęcona została Dolinie Bobru, a opracowanie powstało na podstawie strony internetowej www.wlen.org.pl
strona z gazety "SKARB" miesięcznika wydawanego przez sieć ROSSMANN


Istniejąca od 2009 roku strona to niekomercyjny projekt stworzony przez pasjonata, miłośnika regionu, jego historii, kultury i walorów turystycznych, Pana Marka Krzysztofa Dral. Dzięki nawiązaniu współpracy z Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu znaczną część zawartych na stronie materiałów udało się przetłumaczyć na hiszpański i angielski. Nieoficjalnie mówi się, że trwają prace nad kolejnym tłumaczeniem. – Obecnie strona jest na etapie przebudowy i na dzień dzisiejszy internauci mają dostęp do dwóch wersji, tej starszej i tej nowszej, nad którą cały czas trwają prace i uzupełnianie materiału. Informacje i zdjęcia ze strony wykorzystywane były wielokrotnie, czy to przy pisaniu prac w szkołach, prac magisterskich, opisów do różnego rodzaju projektów. Szczególnie w sezonie wiosenno– jesiennym bardzo często kontaktują się ze mną turyści z okolic Wrocławia, Zielonej Góry, czy Poznania, którzy czy to telefonicznie, mailowo, czy poprzez profil na FB dopytują o rożne rzeczy. Cieszę się, że tak duża sieciówka zauważyła Dolinę Bobru. To wspaniałą reklama tak dla samej strony internetowej, jak i regionu. – mówi Pan Marek Dral.

Pod materiałem pojawiła się także zaczerpnięta z tej strony internetowej www.wlen.org.pl reklama jednej z agroturystyk: „Gościniec Pod Zielonym Jajem” z Płóczek Górnych koło Lwówka Śląskiego. – W ubiegłym roku Pan Antoni zwrócił się do mnie z zapytaniem, czy mogę zamieścić informacje o jego agroturystyce. Zgodziłem się. Mimo, że Płóczki leżą już poza Doliną Bobru, jest to naprawdę fantastyczne miejsce nie tylko na sam nocleg – dodaje Pan Dral, który nie ukrywa zadowolenia z faktu zamieszczenia reklamy tej agroturystyki w tak wielkonakładowej gazecie i zachęca do zapoznania się z innymi ciekawymi miejscami w regionie.

Niestety, to co docenili obcy nie potrafią docenić swoi. Na oficjalnych stronach Gminy leżącej w samym centrum Doliny Bobru nie znajdziecie państwo  żadnego odnośnika do portalu będącego na chwilę obecną najobszerniejszym informatorem turystyczno, krajoznawczo,  historycznym w naszym regionie.Komentarze
Nick dnia kwietnia 13 2018 22:45:28
Jak juz pisali takie piekne rzeczy warto bylo sprawdzic kiedy Wlen otrzymal prawa miejskie
. dnia kwietnia 14 2018 00:38:19
Najlepsze jest to: Gdzie można się zatrzymać... w Płuczkach:D. Gdzie Rzym a gdzie Krym, reklama na chama. U nas niby niema gdzie?
lol dnia kwietnia 14 2018 00:58:20
No nie mogło zbraknąć krytyki w kierunku władzy. Aż bije po oczach to. Dlaczego niby oficialna strona gminy miałaby wrzucać odnośniki do strony Jana Nowaka? Jaki miałby być tego cel? Jak ktoś wchodzi na strone gminy to po to, żeby czytać strone gminy,a nie klikać w banery przenoszące na inną stronę.
www dnia kwietnia 14 2018 06:53:30
Tytuł dokładnie odzwierciedla mentalność obecnych wleńskich elit. Sami potrafią niewiele ale z zawiścią i niechęcią patrzą na osoby które robią coś, co jest doceniane przez obcych.
do lol dnia kwietnia 14 2018 06:54:38
Dlatego głupku, że jest to największa baza danych na temat gminy i regionu. Jedyny tak obszerny informator w języku angielskim i hiszpańskim. Po trzecie gmina to nie urzędnicy ale ludzie, mieszkańcy. Chociażby dlatego warto promować niezależne inicjatyw. Ale do tego są niezbędne chociaż nikłe procesy myślowe, a tych jak widzę u niektórych nie uświadczysz.
wlenianin dnia kwietnia 14 2018 09:15:38
Ot i macie przykład podejścia Zycha do mieszkańców i turystyki. Pamiętajcie ze Dral był przeciw odpadom we Wleniu i przeciw podwyżkom to chyba wszystko wyjaśnia.
A reklama naprawdę super.
Rolo dnia kwietnia 14 2018 09:58:37
A gdzie info o zamku?? Ot nie zauważył hipokryzja
krawiec Stefania dnia kwietnia 14 2018 14:36:51
panie Marku dziękuję za rozsławianie mego ukochanego Wlenia i jego historiii
Dodaj komentarz
Nick:1 + 4:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla WleniaTourtec 2011


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin485 weeks
gisia487 weeks
jordan487 weeks
enisia487 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16932655 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.