wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
KĄCIK HEJTERA
MiejskieWychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników którzy chcieliby wyrazić swoje negatywne opinie na temat portalu, redaktorów, redaktora naczelnego, autorów tekstów oraz celem zaspokojenia ich nieodpartej potrzeby wyrażenia nienawiści do twórców wleninfo,  utworzona została podstrona Kącik Hejtera. Gorąco zapraszamy wszystkich gminnych i  pozaginanych hejterów mających jak najgorszą opinię o wleninfo.pl do zamieszczania komentarzy.


Jednocześnie informuję, że na podstronę Kącik Hejtera będą przenoszone wszystkie komentarze krytykujące portal zamieszczane pod innymi artykułami.


PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ, ŻE:

 Zamieszczasz tu komentarze na własną odpowiedzialność i ponosisz z tego tytułu pełną odpowiedzialność prawną.

OPUBLIKOWANE  KOMENTARZE SĄ PRYWATNĄ OPINIĄ UŻYTKOWNIKÓW I NIE PRZEDSTAWIAJĄ STANOWISKA  REDAKCJI WWW,WLENINFO.PL

Wolność słowa oznacza prawo do nieskrępowanego i swobodnego wypowiadania poglądów. Wolność człowieka, w tym wolność słowa, może i powinna być nieograniczona, przy założeniu, że nie ingeruje ona w obszar wolności drugiej osoby gdyż powinna uwzględniać poszanowanie wolności i praw innych, z włączeniem czci i dobrego imienia drugiej osoby.

Naruszając czyjąś godność możemy ponieść tego konsekwencje.
Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Aktualne w związku z naruszeniem dóbr osobistych, wobec trzech osób toczą się  postępowania w różnym stopniu zaawansowania. Jedna z nich znalazła swój finał w sądzie. Wszystkie trzy osoby przeciwko którym zostało wszczęte postępowanie prawne są pracownikami jednej z jednostek samorządu terytorialnego.A.JAŚKIEWICZKomentarze
anonimowy dnia stycznia 20 2018 20:25:14
Hehehe, Panie redaktorze, czy to jest post z serii: "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"?
pp dnia stycznia 20 2018 20:54:59
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
Czyli przyjdzie kryska na j23.
Czytelnik dnia stycznia 20 2018 21:44:17
Widać,że nie które osoby nie do końca zdają sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie ewentualny proces cywilny. Pierwsza lekcja którą kilka lat temu przeszedł jeden z czytelników powyższego portalu widać nie przyniosła efektu a szkoda. Będąc czytelnikiem ma się wrażenie w wielu przypadkach, iż mnie to nie dotyczy. Niestety z artykułu wynika że trzy osoby są w konflikcie chyba z redaktorem. Moja propozycja to szybkie zawarcie ugody bo w razie wyroku to kiepska sprawa dla urzędnika. Proponuje wszelkie emocje wyciszyć i zaprzestać wulgarnego atakowania kogokolwiek. Chcesz czytaj nie chcesz nie wchodź na ten czy inny portal i po sprawie. Osobiście uważam ,że komentarze obrażające powinny być kasowane bez skrupułów a jeśli robi to ta sama osoba powinna być całkowicie zablokowana tak jak robi to fecebok.
anonimowy dnia stycznia 20 2018 22:13:58
Wszystko fajnie, tylko co ma myśleć czytelnik, który widzi, że artykuły redaktora są tak formułowane aby eskalować nienawiść w kierunku pewnego samorządowca ( notabene wybranego wolą mieszkańców). Tu nie chodzi o obrażanie się, tylko o konkretne czyny. I tu redaktor też musi mieć na uwadze, że portal nie może w żaden sposób siać mowy nienawiści ani prowokować do takich zachowań.
Waldi dnia stycznia 20 2018 23:46:54
Rozumiem że teraz można zamieszczać komentarze schlebiajace "naczelnemu", tak ?😁 ktoś kto się sprzeciwi ląduje przed obliczem prokuratora... aż tak mi na Wleniu nie zależy zebym przez tego .......... ponosił kary. Żałosne to jest. Mam nadzieję że ktos się zainteresuje tym "kącikiem" propagującym nienawiść do obecnych władz. To tez się niedlugo skonczy. Znajdzie się ktos komu puszczą nerwy i poświęci swoj czas i pieniądze żeby zrobić z tym porzadek.
Waldi dnia stycznia 20 2018 23:49:38
I nie będzie juz wypowiedzi bez podpisu
Waldi dnia stycznia 20 2018 23:50:58
I nie będzie juz wypowiedzi bez podpisu. Sprawą zajmą się odpowiednie władze i to by było najlepsze.
Do Waldi dnia stycznia 21 2018 00:21:30
Waldi, czy to nie ty czasem napisałeś, że" Jaśkiewicz pluje jadem"? Jak myślisz to jest naruszenie czyjejś godności czy nie?
do Do Waldi dnia stycznia 21 2018 11:10:23
i widzę temat na kolejny artykuł
Waldi dnia stycznia 21 2018 11:21:16
A co twoim zdaniem oznacza " pluć jadem" ?
lol dnia stycznia 21 2018 13:02:03
ta na bank bedziemy wam nabijac ruch na stronie;D
pp dnia stycznia 21 2018 13:24:11
Panie Burmistrzu Zych, na co Pan czeka?
"Naruszając czyjąś godność możemy ponieść tego konsekwencje.
Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności."
propozycja dnia stycznia 21 2018 14:27:42
Proponuję przestać pisać komentarze pod tymi art. 'Redaktorowi" właśnie o to chodzi - żeby tylko podburzać ludzi i żeby się ścierali między sobą. Przeczytać art., przyjść do wiadomości i wrócić do swoich spraw. Komentarz obudzenia pod "news'em" i tak nic nie zmieni, a szkoda nerwów i czasu. Jak "Redaktor" zobaczy spadek zainteresowania art. "Za wszęlką cenę pogrążyć burmistrza", to może wróci do stricte informacyjnej formy strony.
Zzzz dnia stycznia 21 2018 14:38:23
I dobrze. Moze w koncu pan Jaskiewicz nie bedzie kasowal niewygdonych dla siebie komentarzy!!!!!
Waldi dnia stycznia 21 2018 15:34:13
Do "propozycja" rzeczywiście masz rację. Trzeba odpuscic. Włączając sie do dyskusji mialem nadzieję na honorowych partnerów do rozmowy.
propozycja dnia stycznia 21 2018 16:23:31
PS. Szanowny redaktorze, rozumiem, że to tego kącika hejterów, będą przenoszone wszystkie komentarze, łącznie z hejtującymi burmistrza, a nie tylko strone i pana?
Waldi dnia stycznia 21 2018 18:26:51
Jestem ciekaw czy m.in.pojawi sie oskarżenie np.nicka "KURNA OLEK" . Ten puszcza tam wiązanki na portal. Trzeba bedzie sprawdzić IP. I wszystkich komentujacych
Waldi dnia stycznia 21 2018 18:28:36
Wszystkich, którzy podburzają do takiej dyskusji. Prawo nie działa tylko w jedną stronę
Dodaj komentarz
Nick:4 + 2:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

III Turniej Piłki Stołowej
III Turniej Piłki Stołowej
III Turniej Piłki Stołowej


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin485 weeks
gisia487 weeks
jordan487 weeks
enisia487 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16932543 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.