wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Arogancja władzy czy strach przed odpowiedzialnością?
Miejskie

Arogancja władzy czy strach przed odpowiedzialnością.

Dwa tygodnie temu po interwencji mieszkańców zwróciłem się  do burmistrza Artura Zycha o wyjaśnienia w sprawie niewłaściwego wykonania nawierzchni na placu przy ulicy Ogrodowej.
W piśmie pytałem między innymi o to. Kto zlecił wykonanie drogi pracownikom gminy?
 Czy osoby wykonujące prace posiadały odpowiednie kwalifikacje do wykonania tego typu robót oraz niezbędny sprzęt. Kto nadzorował wykonanie prac z Urzędu Miasta i Gminy? Czy kolejne etapy prac były odbierane przez osobę nadzorującą?  Oraz prosiłem o udostępnienie kopii protokołów lub kopii innych dokumentów potwierdzających prawidłowość wykonanych prac.
Po upływie dwóch tygodniach zastępca burmistrza Piotr Szymański  zawiadomił mnie, że burmistrz przebywa na urlopie wypoczynkowym i w związku z tym nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania.
 Jednocześnie w tym samym czasie Gminna Brygada Remontowa rozebrała wcześniej ułożony bruk po czym powtórnie go ułożyła w mojej ocenie nadal w sposób nie spełniający obowiązujących norm i przepisów.

Dlatego  zwrócę się do Urzędu o kolejne wyjaśnienia.
Kto zlecił rozbiórkę nawierzchni na placu przy ulicy Ogrodowej?
Kto wydał polecenie powtórnego ułożenia nawierzchni
Kto odebrał prawidłowość wykonanych prac
Kto pokryje koszty niewłaściwego ułożenia bruku z kostki betonowej na placu przy ulicy Ogrodowej, rozbiórki nawierzchni oraz powtórnego ułożenia bruku.

KOMENTARZ

Burmistrz jest na urlopie w związku z tym urząd jest sparaliżowany i nie ma nikogo kompetentnego kto mógłby  odpowiedzieć na kilka banalnie prostych pytań. Jak dla mnie jest to brak szacunku do wszystkich zainteresowanych sprawą mieszkańców gminy.PISMO KTÓRE SKIEROWAŁEM DO BURMISTRZA W SPRAWIE NIEWŁAŚCIWEGO WYKONANIA NAWIERZCHNI Z KOSTKI BETONOWEJ
ZAWIADOMIENIE ZASTĘPCY BURMISTRZA, W KTÓRYM INFORMUJE MNIE ŻE BURMISTRZ NIE JEST W STANIE ODPOWIEDZIEĆ NA MOJE PYTANIA.

Komentarze
Pecet dnia sierpnia 23 2017 20:31:27
Mnie Pan naczelny przekonał... Urząd Nas mieszkańców olewa.
do pecet dnia sierpnia 23 2017 20:36:32
ciebie i dona przekonal
Obywatel - Wleń dnia sierpnia 23 2017 20:55:52
Panie Andrzeju . Jest Pan jedynym obywatelem który we Wleniu chce aby mieszkańcy nie byli oszukiwani przez urzędników. Aby simy nie płacili za ich błędy w podejmowanych decyzjach. Ta sprawa jest warta do zgłoszenia w wyższych instancjach. Tak dalej nie może trwać.
Panie Andrzeju wierzymy w PANA. Niedługo będą WYBORY !!!!
Ale jaja.pl dnia sierpnia 24 2017 07:34:15
Panie Andrzeju,ale czy to przypadkiem nie Pan tak intensywnie promował obecnego? W mojej ocenie robiliście ostrą anty kampanie i nagonkę na Mościckiego a Pan Zych był waszym kandydatem w walce z poprzednikiem ,i co?
Stagnacja powraca dnia sierpnia 24 2017 08:55:12
No i mamy cała prawdę na temat obecnych urzędników w tym szczególnie sekretarza/zastępcy burmistrza Pana Piotra Szymańskiego.
Nim Pan cokolwiek podpisze a w przypadku pisma adresowanego do jakiejkolwiek redakcji, portalu czy osoby prywatnej to sprawdzenie pisowni i poprawności stylistycznej jest obowiązkiem!!!!!!!
Niestety na powyższym przykładzie poległ Pan i sam się wystawił na ośmieszenie. Proszę zwrócić uwagę na sformułowanie zdania słowem "zawiadamiam się" W słowniku nie znalazłem odniesienia do tego słowa a szkoda!!!
Druga część pisma to dopiero porażka, kiedy urzędnik kopiuje z kpa artykuł i i z błędami próbuje go wkleić w swoim piśmie:

Załatwienie sprawy wymaganej postępowania wyjaśniającego!!!!!!
Powinno brzmieć tak:

Załatwienie sprawy wymagającej postępowania wyjaśniającego itd....

Niech Pan po prostu złoży wypowiedzenie z funkcji sekretarza i oszczędzi wstydu urzędowi gminy we Wleniu chyba ,że to nowe standardy. Ogólnie pod nie obecność burmistrza Artura Zycha proszę nie odpowiadać na żadne pisma albo inaczej po prostu wywiesić kartkę informacyjną na drzwiach urzędu z informacją w którym terminie Pan Artur Zych będzie nie obecny z poproszeniem o nie składanie pism w tym czasie, gdyż udzielanie odpowiedzi jest nie możliwe z uwagi na ........podać przyczynę. To moja sugestia i prośba bo oszczędzi wstydu.
czytająca dnia sierpnia 24 2017 18:25:03
powiem tak...odnośnie tych poprawności : " przytykał kocioł garnkowi " .. ech.." cudze widzą..a swego pod nosem nie" .. i jeszcze : nie z przymiotnikiem piszemy razem ( ku wyjaśnieniu : " nie obecny "
Andrzej Jaśkiewicz dnia sierpnia 24 2017 18:59:20
Do Ale jaja.pl. Niestety pana ocena jest zupełnie nieprawdziwa i z gruntu fałszywa. Po pierwsze program pana Zycha bardzo ostro krytykowałem, a po drugie pan Zych nigdy nie był moim kandydatem.
krawiec Stefania dnia sierpnia 29 2017 17:50:16
SAM SOBIE -STEREM,OKRĘTEM,KUCHARZEM I MARYNARZEM!!! I NIC SIĘ NIE ZMIENIA I NIE ZMIENIŁO ;;DOKŁADNIE ;;JEST JAK BYŁO I BĘDZIE JAK BYŁO WSZĘDZIE,TAK I U NAS W NASZEJ GMINIE,CZY PRZED WYBORAMI CZY PO WYBORACH,,, LUDZI I ICH PROBLEMÓW NIKT NIE WIDZI ,A WŁADZA Z MALUCZKICH TYLKO SZYDZI.... POTRZEBNA LUDZKA ;;SFORA;; PRZED ,A NI PO WYBORACH!!!!!
Dodaj komentarz
Nick:4 + 1:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Remont Mostu 19.10.2009
Remont Mostu 19.10.2009
Remont Mostu


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16906153 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.