wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie



Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Trenowali z profesjonalistami
Miejskie
W czwartkowe przedpołudnie 8 czerwca 2017 roku w hali Zespołu Szkół we Wleniu odbył się trening w towarzystwie Trenerów Orange. Wydarzenie miało na celu zaprezentowanie prostych aktywności, które dzieci mogą wykonywać wspólnie z rodzicami.

Na spotkanie z profesjonalnymi trenerami stawili zawodnicy reprezentujący MLKS Rakowice – dzieci i młodzież z Wlenia, ze Szkoły Podstawowej w Zbylutowie pod opieką p. Danuty Pogody oraz ZSE-T w Rakowicach Wielkich. Na trybunach nie zabrakło też rodziców. Wszystkich powitali gospodarze dzisiejszego treningu: pani Joanna Łukasik trenerka klubu MLKS Rakowice oraz pan Wiesław Gierczyk dyrektor ZS we Wleniu.










Na potrzeby Klubów Sportowych Orange, eksperci opracowali specjalne ćwiczenia, które niwelują różnice wiekowe. Każde sportowe wyzwanie, z którym mierzą się młodzi zawodnicy łączy w sobie elementy z różnych dziedzin sportu. Do Wlenia na wspólny trening przyjechali:
Kasia Łaźniak - Trenerka przygotowania motorycznego, instruktorka sportu specjalności fitness, a także pływania, kajakarstwa oraz triathlonu. Wieloletnia zawodniczka oraz Mistrzyni Polski Juniorów w sprincie kajakowym i medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym.
Mikołaj Gumny – m.in. członek reprezentacji Polski w hokeju na trawie.
oraz dziś w roli menagera Bartek Szczepaniak.


Klub MLKS Rakowice od kilku lat uczestniczy w programie Kluby Sportowe Orange. Zapytaliśmy jego szefową o to co daje Klubowi, jego zawodnikom i zawodniczkom udział w tym programie:
Joanna ŁukasikPrzede wszystkim daje nam fajną zabawę, nauczenie się i poznanie nowych i ciekawych gier i zabaw, które niekoniecznie znaliśmy do tej pory. Na pewno jako Klub ja zyskałam dużo sprzętu takiego do typowej rekreacji, bo dostaliśmy masę piłek fasolek,  rzeczy, które niekoniecznie znajdują się na wyposażeniu szkoły, dostaliśmy na rok czasu do użytku własnego tablet z dostępem do internetu, stroje sportowe i możliwość walczenia o punkty w tzw. „grywalizacji”. Im więcej będziemy zdobywali tych punktów, tym większa szansa na jeszcze fajniejszy sprzęt za darmo.

Badania przeprowadzone przez SGS Polska pokazały, że 81% dzieci i młodzieży chciałoby, aby ich rodzice uprawiali sport. Jedynie 20% rodzin trenuje wspólnie raz w tygodniu lub częściej. Aż 60% nie robi tego w ogóle lub ćwiczy tylko kilka razy w roku.

Pani Joanna Łukasik jest zdania, iż to rodzice są autorytetem dla dzieci i to oni powinni dawać przykład swoim pociechom i na co dzień pokazywać, że lubią ćwiczyć i poprawiać swoją kondycję. W tym celu został też stworzony program Orange, który ma pokazać jak w prosty i łatwy sposób ćwiczyć bawiąc się.








Lwówecki.info

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Nick:



4 + 2:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Wszędzie woda...
Wszędzie woda...
Ulewa


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16906236 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.