wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
STOP MOWIE NIENAWIŚCI
MiejskieMowa nienawiści”, hejt, trolling to zjawiska które towarzyszą portalom społecznościowym od początku ich istnienia. Problem ten dotyka również wleninfo. Praktycznie nie ma dnia, żeby nie pojawił się komentarz obrażający innych użytkowników  lub członków redakcji. Mimo związanych z tym problemów od początku funkcjonowania portalu została przyjęta bardzo liberalna formuła zamieszczania postów. Komentarze są wrzucane w czasie rzeczywistym bez wstępnej moderacji. Nie znaczy to jednak, że komentarze nie są weryfikowane. Wprost przeciwnie. Były są i będą!
Jednocześnie autorzy treści godzących w dobra osobiste atakowanych osób chyba  nie do końca  zdają sobie sprawę z konsekwencji swojego zachowania.  

W ubiegły piątek na publicznym profilu facebookowym  pana Adama K. pojawił się komentarz w którym pan Adama K.  zarzucił mi  usuwanie postów  na redagowanym przeze mnie portalu!

Pod postem pana Adama K. pojawiły się kolejne komentarze osób które również zarzuciły mi usuwanie zamieszczanych przez nie komentarzy.


Z całą stanowczością stwierdzam, że w żadnym wypadku nie usuwałem komentarzy podpisanych przez Pana Adama K., pana Przemysława P., Kamila L., panią Katarzynę W., panią Domę W., panią Joannę Z., oraz autorów pozostałych wpisów.

Usuwane były komentarze podpisane przez osoby ukrywające się nickami „Szorstki”,  „Dramat”, "Anonimowy”, „Poirytowana” , „Is”, „Lol” , „dr Josef Štrosmajer”, „edek” itp. Oczywiście nie znam tożsamości tych osób.Przykładowe usunięte komentarze w ostatnich kilku miesiącach.

Jednocześnie, ze względu na to, że osoby zamieszczające komentarze pod postem pana Adama K. wielokrotnie na publicznym, ogólnodostępnym forum obrażały mnie, zarzucając mi kłamstwa, propagowanie niechęci, nienawiści i totalnej obłudy, pisanie nieprawdy, sianie nienawiści itp. I mimo moich wielokrotnych nalegań w żaden merytoryczny sposób nie uzasadniły swoich wypowiedzi zdecydowałem się na obronę mojego dobrego imienia w drodze sądowej.Z ogromną przykrością muszę przy tym dodać, że niestety wśród tych osób znaleźli się pracownicy Urzędu Miasta i Gminy we Wleniu.  

Pan Adam K. jak wynika z opublikowanego  przez niego komentarza jest moderatorem strony Urzędu Miasta i Gminy we Wleniu.

Osobiście bardzo mnie dziwi, że autor wpisu na stronie Urzędy Miasta i Gminy Wleń „Stop mowie nienawiści” toleruje takie treści na swoim publicznym profilu.

ANDRZEJ JAŚKIEWICZ

Źródła zamieszczonych komentarzy:
Archiwum www.wleninfo.pl
Publiczny profil FB pana Adama Kondratowicza


Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Jubileusz korowód
Jubileusz korowód
Jubileusz korowód II


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16903648 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.