wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie



Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
WLENKON - IMPREZA DLA KAŻDEGO
Miejskie
Nawet do czterystu osób wzięło udział w imprezie zorganizowanej przez fundację „Nasz Wleń” - WleńKon. Na dwa dni do naszego miasta zjechali miłośnicy fantastyki, gier komputerowych i planszowych z Wrocławia, Jeleniej Góry, Lwówka Śląskiego, a nawet Warszawy. W zabawie wzięła udział również spora grupa mieszkańców gminy. Uczestnicy raczej nie powinni narzekać na brak wrażeń. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poza grami na stanowiskach z najnowszymi konsolami, można było na chwilę wrócić do przeszłości i jeszcze raz zagrać na poczciwej Amidze. Na amatorów czekały gry planszowe i strategiczne. Warsztaty z Kendo poprowadził Zdzisław Koczarski, który od wielu lat nie tylko uprawia ale również popularyzuje tę japońską sztukę walki mieczem. Ogromne zainteresowanie oraz entuzjazm widowni wzbudził występ dzieci i młodzieży z NO Name Dance Studio. Nie mniejsze zainteresowanie wywołał pokaz tańca orientalnego w wykonaniu Farizah Orient oraz występ grupy ZumbaWleń w nowych strojach i na tle „firmowego” baneru. Jak zawsze kolorowo i „bajkowo”  wypadli w pokazie znani mieszkańcom Wlenia z FotoKonu Cosplayerzy. Pomysłodawcą oraz głównym organizatorem imprezy jest pan Krzysztof Jodko-Narkiewicz




















WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII






 











Komentarze
wlenianka dnia grudnia 11 2016 11:17:33
Świetna impreza.Gratrulacje dla organizatorów.
widz dnia grudnia 11 2016 16:36:12
Bardzo dobra impreza.
mieszkaniec dnia grudnia 11 2016 18:06:01
Brawo dla organizatorów! I oby więcej takich inicjatyw.
Maniek dnia grudnia 11 2016 18:27:31
Bardzo przyjemna impreza. Dziekujemy organizatorom :-)
sluchacz dnia grudnia 11 2016 18:44:02
Brawo dla burmistrza za fajną reklamę Wlenia.
eheh dnia grudnia 11 2016 18:47:20
Jak piszą i słychać na mieście organizatorem był Krzysiek Jodko a nie burmistrz. Chłop naprawdę sie przy tym napracował i to jemu należą się pochwały.
echeh dnia grudnia 11 2016 18:58:31
to była impreza dla wszystkich. Nie waro mieszać do tego polityki bo tak naprawdę to uczestnicy kona mają ją głeboko w du... .
Elf dnia grudnia 11 2016 20:00:15
Skuteczność danej imprezy zawsze oceniam w relacji ilość wystawców do ilości odwiedzających. Jak tutaj było - ocenę pozostawiam Wam.
super dnia grudnia 12 2016 07:50:35
Świetna impreza. Bardzo dużo osób przyjezdnych. Dużo fajnych atrakcji. Brawo Krzysiek
zlotoryjanie.pl dnia grudnia 12 2016 11:24:14
Świetna impreza, z pomysłem!
Dodaj komentarz
Nick:



2 + 1:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Małe Derby
Małe Derby
Małe Derby


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin486 weeks
gisia487 weeks
jordan488 weeks
enisia488 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16936407 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.