wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie



Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Pociąg retro...
MiejskieNiezapomniana choć już tradycyjna atrakcja czeka najmłodszych, którzy w nadchodzący poniedziałek (1 czerwca) wsiądą do pociągu retro.

Na taki pomysł już trzy lata temu wpadł starosta lwówecki. Powoli pociąg retro staje się lokalną tradycją Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Skład zostanie podstawiony na jeleniogórski peron już o dziewiątej rano, ale w podróż do Lwówka Śląskiego wyruszy o godzinie 10.24. Trasę przejedzie powolutku, i zatrzyma się na kilku stacjach, gdzie na małych pasażerów czekać będą niezapomniane niespodzianki.

Na pierwszym przystanku w Siedlęcinie dzieci otrzymają prezenty od miejscowych władz, na Zaporze w Pilichowicach będą mieli możliwość podziwiania pięknej okolicy. W Nielestnie dla gości zagrają pensjonariusze z Domu Pomocy Społecznej, a we Wleniu najmłodsi z opiekunami zwiedzą miasto.

Celem podróży będzie natomiast Lwówek Śląski. Pociąg dojedzie tam na około 13.00. Na miejscu czekać będzie największa z niespodzianek – przejażdżka drezynami w peronach dworca. Powrót – 15.40. Projekt jest współfinansowany ze środków UE oraz budżetu państwa z Euroregionu Nysa.

?ródło: jelonka.com


Komentarze
x dnia maja 30 2009 14:06:16
A my stare konie to co? :( Ja też chcę! Chcieć, a móc..
Dodaj komentarz
Nick:



4 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Zawody Sportowo-Pożarnicze
Zawody Sportowo-Pożarnicze
Zawody Sportowo-Pożarnicze


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16906504 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.