wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
BRAK WODY. TRWAJĄ PLANOWE PRACE PRZY LOKALIZACJI USTERKI
MiejskieOd kilku godzin brak wody w kranach alarmują mieszkańcy Wlenia. Nie dość, że nie ma wody to na dodatek nikt wcześniej nie powiadomił o wyłączeniach! Sprawdziłem brak jakiejkolwiek informacji na stronach Urzędu Miasta jak i firmy dostarczającej wodę. Zatem o wyjaśnienia poprosiłem prezesa Izer pana Wiesława Gierusa

 Prezes ZUOKI Izery Wiesław Gierus –  W dniu dzisiejszym od rana trwają planowe prace związane z wyciekami wody do piwnic na ulicy Wąskiej. W trakcie prac zlokalizowano uszkodzenie rurociągu żeliwnego doprowadzającego wodę do mieszkań. Obecnie trwa usuwanie usterki. Jeszcze dzisiaj woda pojawi się w kranach. O pracach wcześniej informowaliśmy Urząd Miasta.

Nie było by większych problemów gdyby mieszkańcy wcześniej wiedzieli o  przerwach w dostawie wody. W dobie niemal powszechnej dostępności do internetu, powiadomień SMS zamieszczenie takiej informacji nie powinno nastręczać większych problemów.  Teoretycznie nie powinno! jak się okazuje we Wleniu jest to problem nie do rozwiązania.
 
OKOŁO GODZINY 14.30 WODA POJAWIŁA SIĘ W KRANACH!


A. Jaśkiewicz

Komentarze
olo dnia grudnia 28 2015 16:40:23
Panie Burmistrzu proszę o wyjaśnienie. Skoro urząd wiedział o tym przed świętami to dlaczego nie było informacji
kim dnia grudnia 28 2015 17:37:34
Jeżeli rzeczywiście urząd wiedział o tym wcześniej to jest to jawne i bezczelne lekceważenie mieszkańców
zawias. dnia grudnia 28 2015 19:15:56
planowe naprawy,jezeli takie istnieja w rozumowaniu pracownikow IZER,nalezy o takim zdarzeniu poinformowac ogol mieszkanicow,przeciez nie zyjemy w sredniowieczu.Jeszcze niedawno naprawiono ulice Waska,dlaczego nikt nie pomyslal o wymienie starych rur na nowe.Ale NIE,najpierw nowy asfald a potem kopanie ziemi,zrywania asfaldu i wymiana rur.Kiedy wreszcie ktos zacznie przyszlosciowo myslec w tym kraju.
co dnia grudnia 28 2015 20:38:16
tam wlenianie, ważne że w Płakowicach woda była
tender dnia grudnia 28 2015 21:50:38
Szkoda że z powodu usterki zamyka się wodę w całym mieście, czyżby był tylko jeden główny zawór? Podejrzewam że usterki rur wodociągów będą w przyszłości występowały, gdyż pamiętają one jeszcze montowanie wczesną komuną. A występująca usterka w jednym końcu Wlenia spowoduje brak wody w drugiej części miasta.
* dnia grudnia 28 2015 21:54:48
No cóż przeczytałem stronę internetową Izer i nic nie znalazłem o jakiejkolwiek przerwie w dostawie wody i wykonywaniu prac we wleniu. Moim zdaniem dalej tkwimy w stagnacji bo nic sie nie zmienia na lepsze w kwesti i formowania społeczeństwa. Panie burmistrzu jak długo jeszcze bedzie straszyć przejezdnych widok rozwalonego przystanku przy ul. Jeleniogórskiej????? Dwa miesiące już chyba wystarczą? Wiem że dojeżdża pan w przeciwnym kierunku wraz z sekretarzem/z-ca burmistrza ale to nie zwlalnia o dbanie dobrego wizerunku gminy.
do prezesa dnia grudnia 29 2015 08:02:57
Panie prezesie - pan ma zawiadamiać mieszkańców a nie urząd - bo chyba Pan jest operatorem sieci - taka mała manipulacja.....
π dnia grudnia 29 2015 17:57:20
Słuszna uwaga. Za moją wodę płacę ja a nie UMIG i to ja powinienem mieć szansę się doweidzieć wcześniej o planowanych przerwach. Te Izery coraz bardziej przypominać zaczynają śp.KZOM. W sumie kadra praktycznie ta sama... . Oby finał nie był taki sam.
mieszkanka dnia grudnia 29 2015 22:35:32
Szanowni Państwo!

Od wielu lat przyglądamy się z niepokojem temu co dzieje się w Gminie Wleń, obserwujemy jak Wleń i jego okolice pustoszeją. Kolejne działania obecnych władz samorządowych ukierunkowane były na utrzymanie się przy władzy, a nie na rozwój gminy. Taki sposób funkcjonowania wcześniej czy później musi skończyć się katastrofą. Niedoinwestowanie szkolnictwo, plajta i długi KZOM, wodociągi i kanalizacja przekazana obcym firmom, źle działająca służba zdrowia, brak dialogu społecznego w najważniejszych problemach gminy, niski współczynnik pozyskiwania środków zewnętrznych - to tylko niektóre problemy występujące na naszym podwórku. Wciąż słyszymy, że tak jest i że inaczej się nie da, żeby się cieszyć z tego co mamy! Wcale nie musicie się z tym godzić. Wcale tak nie musi być. Jesteśmy grupą ludzi, którzy zmienią oblicze Miasta i Gminy Wleń, stworzyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców rSprzeciw Stagnacjir1; po to by we Wleniu żyło się lepiej, by każdy zgodnie z ideą samorządności mógł zadawać radnym i burmistrzowi także trudne pytania, a także aby najważniejsze działania władz były konsultowane z mieszkańcami, bo przecież samorząd tworzymy wszyscy i dla wszystkich. W naszym gronie znajdziecie ludzi zdeterminowanych do działania, nie skompromitowanych, ze sporym doświadczeniem i z pomysłami, jednym słowem ludzi kreatywnych. Naszym kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Wleń jest Pan Artur Zych. Człowiek z olbrzymim doświadczeniem samorządowym, z wieloma osiągnięciami, ale przede wszystkim gotowy na współpracę z każdym, kto chce wspólnie budować naszą przyszłość.

Szanowni Państwo!

Nasza kampania wyborcza będzie skromna, dostosowana do sytuacji gminy. Dotrzemy do każdego z Was, a środki finansowe zaoszczędzone w czasie kampanii przekażemy najbardziej potrzebującym. Już niedługo trafi w Wasze ręce program wyborczy, który jest efektem analizy słabych i mocnych stron gminy. Jesteśmy przekonani, że działania przewidziane w nim zmienią oblicze naszej Małej Ojczyzny i sprawią, że będziemy dumni z tego, że mieszkamy w Gminie Wleń!

Czy ktoś z tej ekipy pamięta jeszcze co obiecał przed wyborami?
he he dnia grudnia 30 2015 00:11:15
psy szczekają, a karawana jedzie dalej...
czarnyroman dnia grudnia 30 2015 15:37:08
... już jestem od tego dumny!
Maniek dnia grudnia 31 2015 16:46:41
Najgorzej, ze woda nadal nie daje sie do picia.Z kranu cieknie bialy plyn.
pogórze IZERSKIE dnia grudnia 31 2015 21:03:40
Biały płyn to potraktowana podchlorynem woda z rdzą z sieci. U mnie już kilka dni takowa spływa z kranu.
pogórze IZERSKIE dnia grudnia 31 2015 21:09:23
Acha.... zdrowia życzę w Nowym Roku. Panom z dawnego KZOM którzy dostarczają nam wodę.CZUWAJ.
Dodaj komentarz
Nick:1 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Wleń z góry.
Wleń z góry.
Wleń z góry.


j23214 weeks
Administrator483 weeks
tender483 weeks
jasiek483 weeks
admin484 weeks
gisia485 weeks
jordan486 weeks
enisia486 weeks
lekul486 weeks
Maskonp486 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16906270 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.