wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
"Urodziny Gołębiarki", "Turniej Drwali" a może "Wieczór Kabaretowy"?
Miejskie
Komentarze
O tak!! dnia lutego 01 2015 11:56:30
Turniej drwali to było coś. Dobrze byłoby wrócić do tego typu imprezy.
more dnia lutego 01 2015 12:41:12
Proponuję, żeby linki do ankiet robionych przez Jacka były umieszczane na wleninfo (jeśli to możliwe). Wtedy będzie można dotrzeć również do tych mieszkańców, którzy nie mają facebooka - a zakładam, że większość osób w wieku 30+ facebooka nie ma. Pozdrawiam
more dnia lutego 01 2015 13:06:37
Jacku, porównaj liczbę wejść na wleninfo a liczbę wejść na Twojego facebooka. Gdyby linki do ankiet były tutaj podwieszone (powiedzmy pod banerem na stronie głównej), zakładam, że byłoby większe zainteresowanie ankietą.
kim dnia lutego 01 2015 13:19:20
Wystarczyłaby krótka informacja od Jacka, że będzie robił ankietę i na pewno bym weszła na fejsa, którego używam sporadycznie. A tak, wydaje mi się, że w ankiecie wzięli udział tylko bardzo młodzi ludzie.
+ dnia lutego 01 2015 13:20:16
more ma słuszność, nie mam facebooka, więc ankiety wypełnić nie mogłam, zgadzam się z tymi, którzy uważają, że impreza powinna być skierowana przede wszystkim do mieszkańców, ponieważ jeśli mieszkańcy będą się na niej dobrze bawić, to przyciągnie też uwagę ludzi z zewnątrz, a duże imprezy skierowane na promocję zewnętrzną dużo kosztują (jak na Wleń), jeśli promować imprezę zewnętrzną to konwent fantasy - wykorzystując do tego media społecznościowe, jednak nie wiem, czy oksit nie upupił by tej imprezy
rozsądek dnia lutego 01 2015 13:57:09
Promocja Wlenia tak ale jakim kosztem i z czego trzeba zrezygnować albo zapomnieć aby przeznaczyć znaczną kasę? Czy promocja gminy ma kosztować tyle ile zorganizowanie Sylwestra????
Przykład: Gdynia, Wrocław Jelenia Góra??? niech każdy zapozna się z wydatkami poszczególnych miast z przeznaczeniem finansów na promocje.
Powiedzmy sobie otwarcie gmina Wleń nie należy do bogatych, ale mało tego, kiedy następuje zmiana burmistrza wówczas wielu ma inny punkt widzenia odnośnie promocji jak jego poprzednik. Po co nam fundusz sołecki który został utworzony dla bardzo nie wielkiego środowiska(miejscowości) do zorganizowania paczek mikołajkowych,zabawy pod chmurką.

Wszystkie te pieniądze z funduszu powinny trafić w dobre ręce pracowników OKSiT od których my mieszkańcy powinniśmy wymagać odpowiedniej zabawy, reklamy,spotkań historycznych, promocji i pamiętania o najmłodszych jak i tych którzy przelewali krew abyśmy dzisiaj mogli żyć w WOLNEJ POLSCE!
pipi dnia lutego 01 2015 14:13:13
ale po co promować nieposprzątane???
rzeczywistość do rozsądek dnia lutego 01 2015 14:29:39
niestety nasz kraj tak nie działa i pieniądze w funduszu znikają, a jak chcesz sie bawić to musisz wyłożyć swój hajs. Pozdrawiam
+ dnia lutego 01 2015 15:27:33
kraj nie ma tu nic to rzeczy a pieniądze w funduszu nie znikają, tylko mieszkańcy wsi wydają je na to, na czym im zależy
xyz dnia lutego 01 2015 15:37:53
w dniu dzisiejszym byl program telewizyjny na tv polonia o o krainie agatowej gdzie byl bardzo ladny urywek na temat Wlenia super sprawa
Wara dnia lutego 01 2015 15:38:33
Wara wam Wleniuszki od pieniędzy sołeckich!!!!! Nie dość, że wioski utrzymują was nierobów ze swoich podatków to jeszcze sięgacie po to co nam się należy. Zanim podniesie się krzyk sprawdźcie pochodzenie pieniędzy w zakładce dochody własne. Niestety ale wasze "datki" na ten cel wyglądają mizernie.
xyz dnia lutego 01 2015 15:48:12
Zaproszenie: Walońskie marzenia
program krajoznawczy b.o.
W skrócie: Wizyta na Śląsku. We Wleniu zobaczymy rynek, pomnik gołębiarki i ruiny piastowskiego zamku. W Środzie Śląskiej zwiedzimy Muzeum Rzemiosł Drzewnych i zobaczymy średniowieczny krzyż pokutny.
do Wara dnia lutego 01 2015 18:01:15
może powstrzymaj swoje niegrzeczne uwagi pod adresem mieszkańców Wlenia bo ani wioski nie utrzymują mieszkańców Wlenia ze swoich podatków ani we Wleniu nie ma więcej nierobów niż na wsiach
. dnia lutego 01 2015 19:14:17
No i właśnie tak to funkcjonuje w tym kraju. Było "badanie", wyniki są, można sporządzić statystyki. Heh... :). Z tym że "badanie" było tajne bo nie było żadnej informacji w szerszym znaczeniu jako takiej. Face`a nie mam i nie zaglądam na niczyje profile bo w dupie mam gdzie kto był, jaki jest szczęśliwy albo nie lub co zjadł dziś na obiad. To jest ekshibicjonistyczny portal. Grupa reprezentatywna 46 osób...hhhhmmm.... . Jaki jest sens przeprowadzania takiego "badania" i tym bardziej podawania jego wyników?No, chyba że np. ktoś dajmy na to chce robić karierę naukową i siem chciałby kiedyś przed kimś pochwalić-było badanie opinii społecznej. Lecz takim czymś niema co się chwalić. Jak zwykle-pomysł bardzo dobry, ale wykonanie po łebkach i bez sensu.
. dnia lutego 01 2015 20:01:56
Papier, a właściwie klawiatura wszystko przyjmie. Sposród tych około 30 milionów Polaków, jak sądzisż ilu zaglada na fejsa? Zawężając, spośród tych 4,5 tysiąca mieszkańców gminy ( w tym dzieci,które nie mają praw wyborczych) zagłąda na fejsa w ogóle? A na Twojego? Jedzie mi tu megalomanią. W jakich kategoriach wiekowych,sądzisz że były osoby które oddały głos? To zawęża zarazem profil ludzi oddających głos, jednocześnie wpływając na rzetelność, nie sądzisz? Nie jest tak, że ktoś neguje takie inicjatywy, wprost przeciwnie ale żeby to było rzetelne trzeba robić to z głową, inaczej całość jest pozbawiona sensu, z tego względu że wyniki są nierzetelne.
. dnia lutego 01 2015 20:22:19
P.s. Albo robisz takie badanie,żeby poznać rzeczywistą opinię społeczeństwa, albo nie robisz w ogóle. Nie można być trochę w ciąży a trochę nie... . Skoro badanie z załozenia nie miało być obiektywnym gdzie tu logika? Nie rozumiem.
+ dnia lutego 01 2015 20:29:35
kropko, przeczytaj uważnie cały artykuł, zwłaszcza ten fragment, w którym Jacek opisuje metodologię, za pomocą której opracował ranking, wyniki są jak najbardziej rzetelne. można tylko zarzucić, że grupa badana nie odzwierciedlała jak to Jacek profesjonalnie ujął: całej struktury populacji mieszkańców, nie zmienia to faktu, że udostępniając wyniki przeprowadzonej przez niego ankiety, daje nam możliwość wzięcia udziału w dyskusji i od Ciebie kropko zależy czy chcesz wziąć udział w tej dyskusji czy będziesz się tylko czepiał?
. dnia lutego 01 2015 20:39:49
Metodologią bym tego nie nazwał. Raczej to był taki "myk":). Ale dobra, nie czepiam sie już bawcie sie w jechowych dalej.
placek dnia lutego 01 2015 21:23:40
Niepełna wiedza? Ta ankieta mówi tyle co nic. Mowisz, że przebadałeś 1% mieszkańców i w porównaniu do sondaży wyborczych wypada to o wiele lepiej i co w związku z tym? Z twojej ankiety wynika, że mieszkańcy Wlenia stawiają konwent fantasty wyżej niż festyn parafialny. Zakładam, że większość nawet nie wie co to jest ten konwent i na czym to polega, no ale przecież z twojej ankiety tak wynika. Organizowane do tej pory festyny parafialne cieszyły się dosć dużym powodzeniem zarówno wśród młodszych jak starszych, na konwent fantasty przyszły by pewnie osoby "zainteresowane" tematem. Ale podkreślam poraz kolejny - większośc mieszkańców woli konwent od festynu.

Statystyki też niestety trzeba umieć robić. Kto jest twoja grupą docelową? Mieszkańcy Wenia czy znajomi z "fejsa"?

Mało osób, zwłaszcza starszych z facebboka nie korzysta. Mówisz, że nawet osoby bez konta mogą tam wejść, ok, ale skąd mogą o tym wiedzieć skoro nie mają facebooka? Zakładam, że większość mieszkańców nawet o takiej ankiecie nie wiedziała, a chętnie by ją wypełniła.

Ta ankieta powiedziała mi tylko tyle, że twoi znajomi z facebooka lubią konwent fantasty - i tyle.

Dobrze robisz Jacek, tylko rób to z głową, bo sie napracujesz a nic z tego nie wynika. Pozdrawiam i życze powodzenia.
+ dnia lutego 01 2015 22:51:27
nie mam facebooka, jestem w średnim wieku, jednak wiem co to jest konwent fantasy, takie konwenty (różnego rodzaju) przyciągają setki i tysiące młodych ludzi w dużych miastach Polski, dobrze zorganizowany i rozreklamowany konwent we Wleniu, z wykorzystaniem scenerii ruin zamku za kilka lat mógłby się rozwinąć w całkiem sporą imprezę, natomiast festyn parafialny jest atrakcją tylko i wyłącznie lokalną i Wlenia nie wypromuje na zewnątrz, bo taki festyn odbywa się teraz przy każdej parafii
stachu dnia lutego 02 2015 10:31:55
wlenia juz nic nie uratuje zadne turnieje drwali
... dnia lutego 02 2015 11:44:04
Taaa, gdyby ankietę przeprowadzał wśród swoich znajomych np. pan B. miłośnik gołębi, to na pierwszym miejscu byłyby oczywiście targi gołębi, a gdyby robił to ksiądz to byłby to z pewnością festyn parafialny. Można jeszcze zapytać na zakaźnym, czy zgadzają się z taką ankietą i jej wynikami?
Taki-tam dnia lutego 02 2015 13:17:52
Do wykorzystania mamy to czym Bozia nas wyposarzyła-fantastyczna okolica,którą nasi poprzednicy zaangażowali do robienia pieniędzy.Mieli to samo do wykorzystania!Gdyby potraktować analogię jako podstawę rozwoju-to brak tej analogji NAM nie służy.Ruiny zamku-niezagospodarowane,szlaki konne przecudnej jakości,aż proszą o wykorzystanie itd.SAMO SIĘ NIE ZROBI!
kiks dnia lutego 02 2015 23:27:18
i po to mamy nowego burmistrza, żeby zaczął coś robić
On dnia lutego 02 2015 23:28:00
To nie chodzi o szlaki czy inne rzeczy,turystyka we Wleniu inaczej sie rozwijala za Niemców inaczej kiedy ziemia nalezy do Polski. Tutaj nie nalezy szukac kto zawinil, bo nikt nie zawinil . Niemcy to Niemcy,bogaty narod, stac ich na wycieczki,potem obiadek itd.Polacy cijają kazdy grosz. Kiedys bylo duzo u nas atrakcji, bo jak mozna zaobserwowac wiele wiosek w Niemczech w kazdej jest kawiarnia ,piekarnia itd i kazdemu sie oplaca, a w Polsce duze podatki i nikt w nic nie inwestuje. Do Wlenia mozna przyjechac na trzy godziny,zwiedzic zamek, rynek ,palac i kazdy udaje sie dalej do Szklarskiej, Karpacza i tam zostawia pieniadze. tutaj mozesz budowac szlaki konne itd, ale tutaj tylko przyjada nieliczni taka prawda,a zwyklego zjadacza chleba na to nie stac. Tutaj jedynie trzeba dbac o okolice ,do ktorej powoli sprowadza sie ludzie z duzych miast i obcokrajowcy.
kibic dnia lutego 03 2015 07:20:10
najpierw to miasto doprowadżcie do ładu,a póżniej świętujcie
Wilma dnia lutego 03 2015 12:25:24
kibic: najpierw to miasto doprowadżcie do ładu,a póżniej świętujcie


Święte słowa!

Wrażenie schludności i trochę atrakcji turystycznych potrafią zdziałać cuda! :)
^&^& dnia lutego 03 2015 13:00:29
O żadnym Badaniu nie słyszałem
doktor wizjoner dnia lutego 03 2015 14:22:28
Zapraszamy na badania do ZOZ wszelkiego rodzaju. Liczba wolnych miejsc ograniczona poprzez finanse NFZ. Nie dajemy skierowań na poprawę humoru, prawidłowe rozumowanie, ani rzetelne odpowiedzi na wszelakiej maści sondaże. To tak z lekki humorem.
Tak naprawdę to kibic ujął wszystko w swoim komentarzu.
Mogę dodać od siebie: Panie burmistrzu proszę konkretnie zacząć patrzeć podległym pracownikom na ręce, oraz rozliczać na swoje obowiązki a sukces jest pewny.
memento dnia lutego 03 2015 20:07:17
kibic: najpierw to miasto doprowadżcie do ładu,a póżniej świętujcie

święte słowa!!!
gołębiarka dnia marca 03 2015 11:29:20
radny Gładysz swoimi pomysłami nie pomaga Wleniowi. Sztucznie ambitny, za tym nic konkretnego nie idzie tylko trochę szumu informacyjnego. Żałuję, że na niego zagłosowałam.
Dodaj komentarz
Nick:4 + 4:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Pogoń - Kotliska
Pogoń - Kotliska
Pogoń - Kotliska


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin485 weeks
gisia487 weeks
jordan487 weeks
enisia487 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16932572 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.