wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
BURDEL! A może postindustrialna artystyczna instalacja?
MiejskieJeszcze nie do końca wygasły emocje związane z artykułem o „pokaleczonej” wierzbie a na wleninfo jeden z czytelników w komentarzu pisze o kolejnej bulwersującej mieszkańców pl. Boch Nysy sprawie.

Przeraża was widok, jak to pięknie nazwaliście, bestialsko ściętej wierzby? A tego, co się dzieje zaraz za tym "biednym i okaleczonym drzewem" nie widzicie? Kto pozwala na to, żeby na terenie budowy, zaznaczam, że jest to PLAC ZABAW dla dzieci, był taki SYF i BURDEL!!! Jak będzie wyglądał ten teren po usunięciu tego, zalegającego już od kilku tygodni bałaganu?! Kto dopuszcza do takiego stanu rzeczy? Gdzie jakieś przepisy bhp?


Komentarz:
Ten śmietnik powstał na zapleczu „Domu Kultury” może więc nie jest to zwykłe gruzowisko ale post – industrialna instalacja artystyczna mająca na celu pokazanie mieszkańcom jak będzie wyglądało nasze miasteczko jeżeli władze nie zabiorą się w końcu za porządki?

A tak poważnie. Za porządek na terenie budowy odpowiada kierownik i reprezentujący inwestora w tym wypadku gminę  inspektor nadzoru. Nazwiska obu Panów powinny widnieć na tablicy informacyjnej. Nie zwalnia to jednak z odpowiedzialności właściciela terenu - gminy Wleń reprezentowanej przez burmistrza Bogdana Mościckiego. Wykonawca zajmując część placu zabaw powinien mieć pisemną zgodę za zajęcie tego miejsca i wnieść stosowną opłatę. Inwestor w przypadku takim jak na zdjęciu ma obowiązek nakazać w trybie natychmiastowym doprowadzenie tej strefy do porządku.

Jest to kolejny przykład zupełnego braku profesjonalizmu w wykonaniu władz gminy.  Niestety nie pierwszy.

ANDRZEJ JAŚKIEWICZ
Komentarze
liber21 dnia listopada 04 2013 20:02:40
jak wewnatrz tak i na zewnątrz
mieszkaniec dnia listopada 04 2013 20:13:54
Powyższe zdjęcie i opis artykułu ukazuje ,że firma wykonująca prace remontowo-budowlane ma za nic poniższe przepisy zawarte w "UCHWAŁA NR 131/XXV/12RADY MIASTA I GMINY WLEŃ z dnia 10grudnia2012r." ( Rozdział 4, 9 paragraf 25.1.)
Przyzwyczailiśmy się my dorośli do bałaganu jaki panuje w gminie, ale żeby zarażać dzieci takim niechlujstwem to wstyd dla burmistrza, osób odpowiedzialnych za nadzór i co by nie było zła reklama dla firmy.
Ale to jest Wleń!!!
fotograf dnia listopada 04 2013 20:29:37
Wierzbą się przejmujemy, bo to było niepotrzebne, a wykonanie zakrwawa o pomstę do nieba.

A na placu ten burdel trwa już od miesiąca? Dwóch? Nie każdy zna przepisy budowlane, więc Ci którzy się nie znają siedzą cicho. Szkoda, że zostało to wspomniane dopiero teraz, gdy już praktycznie skończyli remont tej strony goku, przez tych, którzy się znają.
ktos dnia listopada 04 2013 21:06:50
Tak okropny kolor dali ze szok haha lol
STEFANIA KRAWIEC dnia listopada 05 2013 09:47:56
PANIE ANDRZEJU !!! TO TAKI MALOWNICZY,KOLOROWY WIDOK,TYLKO BRAĆ PAPIER I OBRAZ GOTOWY.... PRZYKRE ,ŻE W POBLIŻU OŚRODKA KULTURY
raku98 dnia listopada 05 2013 14:33:49
nie ma wgl powodu do pisania o takim czymś rozumiem , że to wygląda jak burdel ale w końcu jest remont a po remoncie wszystko zniknie i sprawa jest prosta
ludź dnia listopada 05 2013 17:07:41
no raczej
A.Jaśkiewicz dnia listopada 05 2013 18:45:58
TNS Polska r11; agencja zajmująca się badaniem opinii publicznej we wrześniu opublikowała raport na temat ładu w przestrzeni publicznej. Wynika z niego miedzy innymi, że dla 92 proc. badanych ważne jest, aby ich miejscowość ładnie wyglądała. Ilu mieszkańcom Wlenia zależy na tym aby ich miasta wyglądało ładnie?
R. dnia listopada 05 2013 20:03:32
remont remontem, ale taki bałagan jest niedopuszczalny...! raku98 - ciekawe, czy takie samo zdadnie miałbyś, gdyby przy każdej z remontowanych kamiennić w rynku istniało takie "pobojowisko"... niemiło sie to ogląda już od wielu tygodni, do tego zagraża to bezpieczeństwu i z dnia na dzień przesuwa się dalej w głąb placu zabaw... to jest zwykły brak szacunku dla mieszkających przy tym podwórku ludzi! i tyle.
Podatnik dnia listopada 05 2013 21:20:23
Ale czemu tu się dziwić?
Czy za tego burmistrza i nieodzownego jego sekretarza W Naszej Gminie wykonuję się coś normalnie ?
blok dnia listopada 06 2013 16:54:38
widocznie firmy nie stac jak narazie na wynajem kontenera na smieci, phe
Z. dnia listopada 06 2013 17:38:43
Nie róbcie wiochy. Posprzątajcie ten bajzel.
Dodaj komentarz
Nick:1 + 4:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla WleniaMistrzostwa Młodzików


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin486 weeks
gisia487 weeks
jordan488 weeks
enisia488 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16938117 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.