wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
"Andrzej Jaśkiewicz specjalista od wbijania gwoździ do swojej trumny" - CZY BAĆ SIĘ TROLLA?
MiejskieTrollowanie (trolling) jest to aspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Najczęściej jest definiowane jako zamierzone wpływanie na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych często nieprawdziwych wpisów. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.  Zjawisko to występowało na portalu wleninfo w mniejszym lub większym natężeniu od początku jego powstania
Ciekawe, że nasze gminne trolle poza cechami charakterystycznymi dla całego gatunku posiadają specyficzne cechy występujące jedynie u osobników pochodzących z Wlenia i najbliższych okolic.


W zamieszczanych przez Trolla komentarzach forma zazwyczaj przewyższa przekazywaną treść. Najczęściej cała wypowiedz składa się z osobistych docinków, inwektyw i gróźb.
Inną cecha charakterystyczna dla trolla jest pogardliwy stosunek dla innych osób. Troll atakuje również tych którzy zachowują się w stosunku do niego obojętnie lub neutralnie.
 
  Patrząc na wcześniejsze wpisy doskonale widać hipokryzję i cynizm osób uprawiających trolling. Jednocześnie ten komentarz doskonale ilustruje mentalność trolla.


Troll za wszelką cenę stara się stworzyć wrażenie, że w swoich poglądach nie jest osamotniony. Tworzy więc klony które w swoich wypowiedziach składają wyrazy poparcia dla jego własnych opinii.


 Każde usuniecie przez administratora komentarza choćby najbardziej bezsensownego i obraźliwego dla innych uczestników dyskusji troll natychmiast wykorzystuje do ataku na portal. Zarzuca redakcji cenzurę, manipulowanie treścią i rychły upadek strony. Uroczyście obwieszcza, że opuszcza forum i już nigdy na nie nie wróci. Co ciekawe stale monitoruje wpisy komentujących i zawsze powraca.


 


Troll jest z natury tchórzliwy. Sama myśl, że mógłby zostać rozpoznany wywołuje u niego wysypkę. Z doświadczenia wie, że w przypadku  identyfikacji mógłby mieć sporo nieprzyjemności. Dlatego za wszelka cenę stara się ukryć swoją tożsamość. Zamieszczając komentarze wykorzystuje serwery „proxy” które w jego mniemaniu skutecznie maskują jego nr  ip. Jednocześnie nie zdaje sobie sprawy z faktu, że „namierzenie” komputera łączącego się z określonym serwerem jest obecnie technicznie możliwe.Wszystkie komentarze zostały napisane przez jedna i tą samą osobę korzystającą z serwera proxy. Troll chce stworzyć wrażenie, że w swoich poglądach nie jest osamotniony

Cechą szczególną naszych lokalnych trolli jest ich doskonała znajomość meandrów wleńskiej polityki. Troll wie o wielu sprawach o których przeciętny mieszkaniec zupełnie nie ma pojęcia.  Komentuje je w sobie właściwy sposób przy użyciu pomówień, oszczerstw i kłamstw.
 Poza tym nasz rodzimy troll pała wręcz chorobliwą nienawiścią do osób redagujących portal wleninfo.pl
Zakompleksiony Troll może przenosić swoje frustracje ze świata wirtualnego do świata rzeczywistego. Wówczas szeroko komentuje artykuły i wpisy na portalu.

Od początku roku nasi czytelnicy zamieścili ponad 1000 komentarzy. Pokazuje to jak dużą popularnością w ciągu kilku lat istnienia stał się portal wleninfo. Trolling pojawiający się w postach  jest jedynie marginesem   Zachowań tego typu nie daje się  zupełnie wyeliminować, jednak należy je w miarę możliwości ograniczać. Dlatego wszystkie wpisy zamieszczane z serwerów proxy będą niezależnie od ich treści usuwane.
Andrzej Jaśkiewicz
 


Komentarze
Gross. dnia kwietnia 04 2013 07:46:51
Ten artykuł to jakaś desperacja z waszej strony.
mhmm dnia kwietnia 04 2013 11:15:32
Wchodząc na tę stronę coraz częściej zastanawiam się czemu on ma służyć. Z założenia jest to portal informacyjny a w praktyce pseudo plotkarska witryna na której zamiast ważnych wydarzeń z naszej gminy autorzy wylewają swoje żale i frustrację w sposób subiektywny.
samoobrona dnia kwietnia 04 2013 14:26:07
Mniej stronniczości i mniej cenzury, i mniej straszenia sądami to wtedy normalni ludzie będą wchodzić na stronę z normalnymi adresami IP i bez obaw.
PFFF dnia kwietnia 04 2013 16:10:10
TROLLOWANIE TO JEDNO A CENZURA TO DRUGIE. Wystarczy ze, ktos wytknie panu blad lub napisze cos nie tak i odrazu post jest usuwany.
easy :) dnia kwietnia 04 2013 16:12:05
"Wszystkie wpisy z serwerów proxy będą usuwane."

Brawo WI, tak trzymać !
P.s
Osobiście odciąłbym jeszcze zasilanie w zamkowej kafejce.
Efekt byłby niby ten sam ale wówczas nie mielibyście co usuwać !
:)
Jeden z wielu trolli dnia kwietnia 04 2013 18:02:34
Dawno się tak nie uśmiałem. Andrzejku, jakie groźby? Kogo się bać? Nie rób jaj, już po jajobiciu. Widocznie bardzo mocno ubodła Ciebie, Was prawda. Wystarczy popatrzeć na Wasze tytuły i teksty
czego one dotyczą i jak są przedstawiane. Historyczne są super, ale reszta do bani. Nie dziw się, że są takie a nie inne komentarze. Nie rób polityki tam gdzie jej nie ma. Pamiętaj, że prawo działa w obydwie strony. Bronisz siebie i swoją kompanię tylko dla Was dostępnymi metodami. A faktycznie, przecież toczy się sprawa możesz to wykorzystać, tylko nie kłam. Przeglądałem też bardzo dokładnie ten trollowy news. Nie wszystkie IP pokazałeś, np. enigma. Nie trzeba być wielkim znawcą wleńskich meandrów, wystarczy porównać teksty na wleninfo, BiP, OKSiT, powiatu, województwa oraz żyć z ludźmi w realnym życiu. Mamy pełny przegląd zdarzeń, wydarzeń czy sytuacji. Wtedy widać Waszą niby prawdę. Mam nadzieję, że sąd przetrzepie ten portal i cała prawda wyjdzie na jaw. To też groźba? Przeglądnąłem też newsy z 2012 roku i zrobiliście czystkę komentarzy. Też jest kłamstwem?
info dnia kwietnia 04 2013 18:37:33
Chciałbym wspomnieć, że adresy IP są w pewien sposób danymi osobowymi. Więc radzę się zastanowić czy podawanie do publicznej wiadomości adresów IP nie jest naruszeniem ochrony danych osobowych. A co do artykułu to faktycznie co poniektóre komenty musiały mocno zaboleć redakcje. Czyżby prawda w oczy kole??
Parabola dnia kwietnia 04 2013 20:34:30
Opinie o tej stronie już wyrobiłam sobie dawno, ale ten artykuł to totalna żenada.
Parabola dnia kwietnia 04 2013 20:39:51
Nie można upubliczniać adresów IP, są to dane poufne.
UMG dnia kwietnia 04 2013 20:46:28
http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201206/1338918822_by_LogujSie_600.jpg
Andrzej Jaśkiewicz dnia kwietnia 04 2013 22:38:29


Te dwa komentarze zamieszczone dzisiaj na portalu wystarczą myślącemu człowiekowi za cały komentarz odnośnie zamieszczonych powyżej wypowiedzi. To jest po prostu żałosne jak nisko upadły nasze gminne trolle.

Trololo dnia kwietnia 04 2013 22:55:49
Cieszę się, że wreszcie mogłem zobaczyć takie komentarze jak np. ten radoratorar1;, czyli CENZURĘr30;(której niby nie było!)
Czyżby głównm zajęciem redakcji było "szukanie ludzi po adresach IP, a nie prowadzenie serwisu (służby wywiadowcze czy serwis informacyjny) ?
Tyle szumu o władzę na urzędzie. A chciałbym się dowiedzieć np: o uczciwości niektórych przeciwników ? O sponsorach sportu!, straży!, kto remontował, kto pozałatwiał samochody bojowe. Dzięki komu dachówki na kościółku na zamku już fruwają itd- rA przecież podobno wykonywane było to ze sztuką budowlaną według (n23) r1;
Czy tu obowiązuje tu moralność czy moralność Kalego.
Niektóre słów nie mogłem użyć, dlatego może brakuje trochę spójności, bo zostały rzabronioner1;
Anty troll dnia kwietnia 04 2013 23:15:25
Poziom komentowania osób uprawiających trolling sięgnął dna.
do trololo dnia kwietnia 04 2013 23:17:24
Człowieku nie wiem z czego się urwałeś, ale wiem na co upadłeś. I jak widzę nie wyszło ci to na zdrowie.
Trololo czy ta aby nie jesteś pedofilem? dnia kwietnia 05 2013 06:34:09
Trololo przeczytaj dokładnie te dwa zamieszczone komentarze. Jeżeli Ci się podoba J.....E małych dzieci to z tobą jest coś nie tak! powinieneś się człowieku leczyć. Pedofile są wśród nas! Tajna sekta trolli pedofilów!!!!
! dnia kwietnia 05 2013 06:36:01
Panie Jaśkiewicz myślałem, że poziom tego portalu odbije się od dna, ale chyba dno się urwało.... Co do artykułu żenujący, szczególnie wpis w komentarzach Pana osoby, co ma do tego wszystkiego wpis jakiegoś idioty bez znaczenia. Pan oprócz takich komentarzy idiotów kasuje komentarze Panu niewygodne i próbuje się w artykule wybilać i żałośnie to Panu wychodzi.
DO trolllolo dnia kwietnia 05 2013 06:40:52
Czy ta czasem nie pracujesz z małymi dziećmi. Jeżeli tak to po takim wpisie twoimi zainteresowaniami powinna zainteresować się policja! SZOK weWLENIU
Gross. dnia kwietnia 05 2013 09:36:30
Widzę, że nieco zachwiało Pana domniemanym autorytetem. Nie popieram chamstwa, ale wydaje mi się
że często myli pan pojęcia i działa według znanej zasadyr30;JAK KALI UKRAŚĆ KROWEr30;.
Pana dobre samopoczucie jest, co najmniej zadziwiające. Pisze Pan, że 1000 komentarzy od początku roku to sukces portalu. Pamiętam, że dopóki nie sprowadził Pan tego portalu do rangi jakiegoś szmatławca tyle wpisów to zawierał jeden artykuł. Pytam GDZIE TU SUKCES!?
Strach dnia kwietnia 05 2013 10:39:58
Trzymajcie się prawdy oraz własnego regulaminu. Prawda jest jedna, a Ty mówisz o pomówieniach, oszczerstwach, kłamstwach i groźbach. Mówią, że na złodzieju czapka gore. To przysłowie też jest oszczerstwem? Piszesz, że trolling jest marginesem, a Ty poświęciłeś tyle miejsca na kopie z IP. Tak, nie da się wszystkiego wykluczyć. Z tekstu wynika, że nie jest to jedna osoba. Jak nazwiesz, tych co są bardzo przychylni portalowi i używają różnych form, ale zgodnych z Waszymi trendem? To nie są trolle? Technicznie dużo jest możliwe, ale są też różne ograniczenia, na które Ty i Wy nie macie wpływu. Najlepiej przedstawić siebie w roli pokrzywdzonego i prześladowanego. Ładniej brzmi i taki niewinny. Nie wybielaj się. Nie boję się napisać, że wbiłeś sobie kolejny przysłowiowy gwóźdź do trumny. To też groźba? Kto da tutaj gwarancję, że te 2 prymitywne teksty to może być prowokacja?
do Parabola dnia kwietnia 05 2013 17:17:16
"Nie można upubliczniać adresów IP, są to dane poufne."

W twoim przypadku poufny powinien być wyłącznie współczynnik IQ
Podany do publicznej wiadomości potwierdziłby jedynie teorię Darwina.
Andrzej Jaśkiewicz dnia kwietnia 05 2013 22:36:48
Nasze jajogłowe trolle niestety nie są w stanie odróżnić czasem ostrej polemicznej dyskusji niekiedy bardzo emocjonalnej od zwykłego chamstwa które uprawiają. W ich pustych łebkach nawet nie zakiełkuje myśl, że moderując komentarze po przekroczeniu pewnej granicy usuwamy każdy wpis niezależnie od tego kogo dotyczy. Żeby to zauważyć należy się zdobyć choćby na minimalny wysiłek intelektualny co sądząc po powyższych wpisach jest dla większości naszych gminnych trolli nieosiągalne.

Czy szanowne trolle usuniecie tego wpisu również uważają za kasowanie niewygodnych mi wpisów?

PYTANIE dnia kwietnia 06 2013 09:27:27
CZY ROBIENIE ZE STAREGO MAGAZYNU NA POWROT KOSIOLA I ROBIENIE Z TEGO AFERY TO TROLOWANIE CZY MOZE POLEMICZNA DYSKUSJA?
Andrzej Jaśkiewicz dnia kwietnia 06 2013 14:06:53
Artykuł Dyskoteka w Kościele niezależnie od tego czy się komuś podobał czy też nie był oparty na faktach i dokumentach. Można było dyskutować czy lokal rozrywkowy usytuowany w tym miejscu to dobry pomysł. Można się na ten temat spierać i przekonywać do swoich racji oponentów. Jednak część osób uporczywie usiłowała sprowadzić debatę do poziomu rynsztoka. Takim postępowaniem wystawiają świadectwo nie tylko sobie, ale również środowisku które w pewien sposób reprezentują. I to w tym wszystkim jest najbardziej żałosne.
! dnia kwietnia 06 2013 23:58:01
Poziom rynsztoka został osiągnięty przez ten portal już dawno temu od kiedy nastąpiła jedynie słuszna cenzura.
Strach dnia kwietnia 07 2013 12:56:55
Doskonale wiesz, dlaczego zaczęto używać różnych sposobów, aby wrzucić jakiś komentarz dotyczący jakiegoś artykułu. Zastosowaliście różne filtry, które blokują dostęp do portalu konkretnych
internautów o stałych nickach i ich IP wciągnęliście na spamową listę. Nawet idealny tekst bez błędów jest blokowany, tylko dlatego, że konkretny internauta Wam podpadł. Można wyliczać wiele innych powodów, dla których stało się to co widać. Obok jest lista zarejestrowanych użytkowników, nie dziwi Ciebie brak tych ników? To nie trollowanie? Itd. Te 2 i wiele podobnych to nie jest już chamstwo, tylko przestępstwo. Konkretnie jakiej granicy? Komu stawiacie te granice Przy tych kolejnych kopiach zakryłeś IP, czyli są Tobie te osoby doskonale znane. Takie sytuacje od razu wzbudzają podejrzenia. Andrzeju, więcej pokory i więcej szacunku dla czytelników. Uważasz, że wszyscy internauci to jajogłowy beton o niskim intelekcie? Widocznie do Ciebie nie dotarło jeszcze, że piszą tutaj różni ludzie i o różnych poglądach i różnym stopniu intelektu. Chyba zauważyłeś różnicę w jakości komentarzy. Widzę to samo co mój przedmówca i wielu innych.
force dnia kwietnia 07 2013 13:35:10
Człowieku usuwasz komentarze, które ci nie pasują>>>jesteś żałosny, kto tu jest trollem? Ten portal to jedno śmierdzące bagno-ale tak to jest jak się dziadki do internetu dorwą to wypisują co popadnie aby zapełnić swoje życie usuwaniem i dodawaniem komentarzy. Widzisz jakie emocje powoduje ten portal? Napisałeś ten artykuł bo dostałeś łomot i szukasz pocieszenia u forumowiczów, ale jak widać już każdy ma dość tych waszych dziwnych zagrań
Andrzej Jaśkiewicz dnia kwietnia 07 2013 15:33:14
Za "jajogłowy beton o niskim intelekcie" uważam nasze "gminne trolle" dla których obrażanie innych użytkowników tego portalu, inwektywy, chamstwo, pochwała pedofilij, kierowanie się osobistymi urazami w stosunku do innych osób, groźby, stają się argumentami w dyskusji. Dlatego takie komentarze nie będą akceptowane. Mam nadzieję, że wyraziłem się dostateczne jasno i zrozumiale.

Jeszcze raz z przykrością powtórzę, że część środowiska w naszej gminie zamiast rzeczowych argumentów stosuje i akceptuje tego typu zachowania. Tym samym wystawia sama sobie ocenę. Czasem warto o tym pamiętać.
tylda dnia kwietnia 08 2013 11:45:44
Ten portal to jedyne miejsce gdzie można poruszyć sprawy istotne dla mieszkańców. Te wygodne jak i niewygodne dla władzy. Dlatego rozumiem skąd taki atak na Andrzeja. Zrozumiałe jest, że pisząc o rzeczach niewygodnych dla burmistrza staje się opozycją. A kto lubi opozycję? Tylko demokracja polega na tym, że każdy może głośno wyrażać swoje zdanie. Kneblowanie ust portalowi wleninfo to walka z mechanizmami demokratycznymi i powrót do zamierzchłej komuny! Łatwo domyśleć się komu taki powrót się marzy! W usuwaniu takich chamskich, lub wulgarnych komentarzy nie ma nic złego. Takie są reguły for internetowych i jak ktoś się z tym nie zgadza to nie powinien na nie wchodzić i wpisywać bredni. Niestety jest to efekt pozornej anonimowości. Wiele osób uważa, że nie można do nich dotrzeć, bo się nie podpisują. Nic bardziej mylnego.
każdy? dnia kwietnia 08 2013 15:35:50
Jaka opozycja? Czego opozycja? Tylda gdzie jest ten kościółek? Nie chrzań głupot. Tutaj jest wręcz odwrotnie, to portal knebluje usta wszystkim, którzy zwracają uwagę na błędy i nieprawdę, jaka tutaj jest preferowana. Minęło ponad 20 lat, wyrosło nowe pokolenie, ale w mentalności nic się nie zmieniło. Tak, jak najbardziej wulgarne i chamskie komenty należy nie tylko usuwać i jak najbardziej napiętnować. Jaki atak? Jest napisane, że Andrzej jest red. nacz., zatem ponosi odpowiedzialność za ten portal. Dlaczego mam nie wchodzić na ten portal i otwarcie pisać o błędach i fałszowanych informacjach? Czy świadczy to o tym, że jestem za władzami? A nawet jak, to co ma to wspólnego z mówieniem prawdy? Czy to nie świadczy o dyskryminacji prawdy? Wiem, prawda boli. Dobrze jest krytykować innych, ale gdy samemu zbiera się krytykę to najlepiej, jak piszesz zakneblować, czytaj wykasować. Tutaj jest przykładów co nie miara. O moje komentarze jestem bardzo spokojny i mogę spać spokojnie. Czy Ciebie również nie dziwi trollowanie zarejestrowanych użytkowników?
Gross. dnia kwietnia 08 2013 15:53:37
Pan Jaśkiewicz i spółka toczą otwartą wojnę z Burmistrzem i jego zwolennikami, mają do tego prawo.Szkoda tylko, że ten portal stał się narzędziem w tej wojnie i chyba już jej ofiarą.
Kto stoi za Trolami? dnia kwietnia 08 2013 21:00:21
Ten portal nie kreuje rzeczywistości. Pokazuje Wleń, gminę takimi jakie są. (bez cenzury i bez znieczulenia). Pewno komuś to się nie podoba? Pewno są ludzie którzy woleliby aby pewne rzeczy nie były upubliczniane. Pewno są ludzie którzy stoją za trolami. Ciekawe tylko kto?
dotacjo gdzie jesteś dnia kwietnia 08 2013 22:22:21
Luk Vanhauwaert dnia październik 22 2010 21:33:16
r30;r30;r30;. Z wszystkich tych kandydatów sa strata czasu. Nikt z nich nie ma wystarczajaco profesjonalizmu, wizji, nie maja kontaktow zagranicznych a przez to nie sa w stanie wziac czesci z tych 4 mld euro dotacji z transgranicznej wspolpracy.


Strach i force, gdzie są pieniądze z 4 mld euro dotacji z transgranicznej współpracy?
Nie ma?
Jak to nazwać?
A to dnia kwietnia 08 2013 22:50:44
A to.

Mozna spodziewac sie 2 scenariuszy. Wyborcy wybiora emocjonalnie i zaglosuja na osobe mila ale niekompetentna i wszystka ta praca jest stracona. Lub wyborcy zaglosuja na kontynuacje i od razu po wyborach gmina moze skorzystac wiecej niz gminy, ktore beda dopiero organizowac nowa wladze. Przez fakt bycia natychmiast gotowym po wyborach (kontakty, projekty, 5 mln.) mozna skorzystac min. z niskich cen przetargow, bo tradycyjnie po wyborach wykonawcy maja malo pracy, z mniejszej konkurencji we wplywajacych wnioskach do Unii innych gmin, w ktorych nie glosowano na kontynuacja, i te 5 mln. kredytu uzyc jako wklad wlasny i powiekszyc ta sume 3, 4 razy. Kontynuacja bedzie wielka szansa dla przyszlosci naszej gminy.

Komu to miało służyć?
Strachy dnia kwietnia 09 2013 07:38:25
Andrzej, Ty faktycznie straciłeś kontrolę nad tym co piszesz. Pochwała czego? Bez paranoi. Akceptujecie tylko wybrane komentarze. Czego dowodem jest następny news o osiedlu. Pewność siebie i arogancja nie jednego już zgubiła. Kaska jest w bankach. Skąd wytrzasnąłeś te 4 miliardy euronów? To jest 16.480.000.000 złociszy. Piszcie prawdę i tylko prawdę a nie wyssane z palca dane. Propaganda
efekty dnia kwietnia 09 2013 14:25:09
Niuanse Waszych działań są przejrzyste i stawiacie siebie ponad prawem. Tutaj jest uprawiany fałsz intelektualny. Faktycznie, na tej wojence najwięcej stracił portal, efektem jest to , że już mało kto chce z Wami w realnym życiu rozmawiać.
turysta dnia kwietnia 09 2013 16:12:43
Wleńska nędza jakkolwiek by jej nie ubierać w słowa nadal pozostanie tylko i wyłącznie nędzą i żadne nawet pochlebne komentarze tego nie zmienią.
Ktoś kto tego nie zauważył niech odwiedzi ościenne gminy.
Lubomierz, Mirsk, Leśna, Pielgrzymka itp. w porównaniu z tymi gminami Wleń nie tyle co stoi w miejscu ale ewidentnie cofa się w rozwoju. To są spostrzeżenia ludzi, którzy jedynie odwiedzają naszą gminę i dlatego ich opinie są jak najbardziej obiektywne.
Zmienić to mogą tylko zdecydowane , odważne działania ze strony władz samorządowych.

Żadna dyskusja zwolenników z opozycjonistami tego wizerunku nie zmieni ponieważ jaki jest " koń" każdy ( zwłaszcza przyjezdny) widzi!
Ciekawe spostrzeżenie internauty: dnia kwietnia 09 2013 17:29:03
...Wygląda na to, że do szeregu kwestii wolnościowych, należałoby wpisać konieczność walki o
swobodną możliwość krytycznego oglądu spraw. Krytycznego. Nie obraźliwego, nie napastliwego ani nie agresywnego. Po prostu krytycznego. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że gdy się skrytykuje działania jednej strony to się dostanie po łbie mikrofonem TVN-u, a jak działania drugiej - zasłuży się wtedy na miano bojownika PRL-u. Śmieszne to i smutne zarazem...
do turysty itp. dnia kwietnia 09 2013 23:41:44
Twoja koncentracja skupia się na tym, że zauważasz ościenne gminy. Zauważ też, że wokół Wlenia na wioskach stale przebywający i przy wsparciu Gminy dynamicznie działają. Widać troskę o swój i gminny majątek. Nota bene, na obrzeżach Wlenia, te pięknie zadbane prywatne posesje same od siebie tak nie wyglądają. Niedoli we Wleniu nie widzę, ale wokół widzę roszczeniową nędzę intelektu i żadna moc nie zadowoli takich ludzi, gdyż tacy są. A ja wierzę, że sam Wleń będzie błyszczał równie pięknie, jak obrzeża. Nie mów o gabinecie cieni w odzwierciedleniu do rzeczywistości, gdyż go nie ma.
Są tylko i wyłącznie personalne rozgrywki nie wnoszące nic konstruktywnego na bezwartościowym medium.
Spostrzeżenia internauty są bardzo trafne.
do powyższego dnia kwietnia 10 2013 11:32:43
Nie używaj zwrotów, których jak wynika z treści, chyba nawet sam nie ogarniasz. Inteligent to ktoś, kto o rzeczach skomplikowanych umie pisać prosto i zrozumiale.
Bez urazy, moja osobista sugestia:
Pisz krótsze zdania, używaj interpunkcji. mniej wyuzdanych słów.
Nie kreuj się na mądrzejszego niż w rzeczywistości jesteś.
Dyplom mgr. jeszcze o niczym nie świadczy.
Teraz najważniejsze - czytaj to co wcześniej napisałeś zanim wciśniesz ENTER.
do powyższego dnia kwietnia 11 2013 00:05:27
Myślałem jedynie o dyplomie podrzędnego magazyniera.
Bezwartościowy Troll na bezwartościowym portalu?
Potrafię jeszcze rozróżnić plewy od ziarna !
pqlaqjelwxz dnia maja 30 2014 13:42:12
m3idWV <a ***="http://izbnbwbbvdvd.com/">izbnbwbbvdvd</a>, nbxnsewqyabx, [link=http://zktcqdroxbdb.com/]zktcqdroxbdb[/link], http://bjpirfidzpgy.com/
Ajtsudfq dnia czerwca 05 2014 15:17:20
retainage free credit scores from all three bureaus
Dodaj komentarz
Nick:1 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla WleniaGaleria Wlenia i okolic


j23216 weeks
Administrator484 weeks
tender484 weeks
jasiek485 weeks
admin485 weeks
gisia487 weeks
jordan487 weeks
enisia487 weeks
lekul488 weeks
Maskonp488 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
16932687 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.